WRC 7

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

WRC 7

Post by calderon »

Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: WRC 7

Post by Rainiz. »

Tegemist siis epic stage traileriga. Mõte on panna mängija kogema rallimehe tunnet, ehk epic stage puhul on pikkuseks minimaalselt 20km ja sõiduaeg üle 15min.

Aga tehku neid featureid juurde palju tahavad. Mitte keegi ei hakka mängima enne neid epic stages ja muid uuendusi, kui nad ei suuda korraliku mängumootorile seda asja teha. Ma siiralt ootan korralikku mängu, õigete sõtjate ja masinatega. Õiged masinad ja sõitjad on olnud, aga mängu füüsika ja auto juhitavus on kohutavad. WRC6 oli elu kergeim refund, mängisin 6min seda.
Ma loodan, et tuleb mootoris ka uuendus ning mäng saab olema nauditav.

Kui WRC7 tahab turul püsida kõrvuti Project Cars'i, Dirt Rally ja DIRT4-ga, siis peab WRC ikka väga hea mängu tegema.

Siin intervjuu ka mängu loojaga:

https://www.redbull.com/int-en/wrc-7-in ... bull-games

Mängu arendamisel kaasa löönud ligi 50 inimest. Lisaks neile reaalsed sõitjad, insenerid jne, kes on aidanud seadistada mängu juhitavuse, füüsika, legendi, soundi jm.
and12345
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 4
Joined: Tue Jan 31, 2017 8:24 pm

Re: WRC 7

Post by and12345 »

Ei saa nurinast aru. Olles suur Dirt-i fänn, oli minule suur üllatus kui hea on tegelikult WRC6. WRC 4 ei meeldinud mulle üldse ja WRC5 oli ka mitte just kõige parem, aga WRC6 on hetkel mu lemmik mäng. Kui paned kõik seaded põhja, 4K resolutsiooniga ja keerad Thrustmuster T500RS rooliga, siis on ikka väga mõnus mäng. Füüsika meeldib mulle väga. Ootan WRC7-t ja loodan, et on veelgi parem. Väga suur pluss on suur radadae valik, kus mõnigi rada on ikka pärs katsumus. Ainuke miinus on online, mis väga hästi ei pasta töötavat ja rooli seadistusi võiks ka rohkem olla.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 7

Post by Burns »

Uus trailer väljas. Raske on selle põhjal mingeid järeldusi teha aga tundub ju täitsa äge ja võibolla päris mängitav.

https://youtu.be/bf1QXttBbPA
Diagnoos- Rallisõltlane
sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 62
Joined: Mon Dec 04, 2006 9:47 pm

Re: WRC 7

Post by sigahea »

https://www.youtube.com/watch?v=RpnfAvm_Ezo Monte SS ca 4min
Sellel vennal 5 lõiku veel üleval: Portugal, Corsica, Italy jt
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: WRC 7

Post by Rainiz. »

Puhtal videode ja kirjelduste põhjal tegin pre-orderi ära. Hetkel tundus hea hind ka olevat - 22eurikut. On hea näha, et on tööd tehtud katsete kallal. Sardiinia jms on muutunud mõnusalt kitsaks ja bumpyks.
Loodan siiralt, et ka juhitavus on paremaks läinud. Ja loodetavasti saab seda bluri seadedest maha keerata, sest see on minu arust ralli mängudes päris kole.
Oleks hea vaheldus DR ja D4 kõrval. Oleks lõpuks offical autod ja nimed ning rohkem radu. DR ja D4 oli küll fun mängida, aga kiirelt viskas üle, sest sellist võistlusmomenti tegelikult sees polnudki. Siin vähemalt saab seda õigete radade,autode ja nimede puhul nautida.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 7

Post by Burns »

Väike ülevaade. Pole ju üldse paha. Eks järgmine reede saab juba ise proovida.

https://youtu.be/ONVcrAzxiE4
Diagnoos- Rallisõltlane
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: WRC 7

Post by Rainiz. »

Ütleme nii, et asi on päris kõvasti edasi liikunud. Eriti graafika ja radade poolest. Näiteks, Saksamaa on nüüd lõpuks tõeline Saksamaa. Kitsad rajad istanduste vahel ja palju mahapöördeid. Eks näis kui mängu kätta saab.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 7

Post by Burns »

Huvitav, kas mäng n.ö eraldi ühendatud käsipidurit toetab?
Diagnoos- Rallisõltlane
hannes36
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 22
Joined: Thu May 19, 2016 2:02 pm

Re: WRC 7

Post by hannes36 »

Soome rallil sain demo proovida, vist oli mingi Portugali katse, Hyundai 2017 pill. Rooli seadistused ja iste asend oli väga mööda. Katse ise tundus vägev, künklik, piisavalt kitsas. Juhitavus tahtis harjumist, aga täitsa ok, jättis parema mulje kui WRC 5, mida ma ammu proovisin.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 7

Post by Burns »

Diagnoos- Rallisõltlane
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: WRC 7

Post by Rainiz. »

Argentina näeb hea välja. Loodan siiralt, et asi on mängitav ja on seda ka puldiga. Lootust on. Kindlasti ei saa olema see võrdne DR-iga.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: WRC 7

Post by Mati »

Millega te neid mängite? Olen arvuti mängudest aastaid juba eemal. Kuidas see lugu on, et kui investeerin ja ostab rooli+PS3(4), siis kas on lootust, et sellele ka 3-4 aasta pärast mängu toodetakse? Ehk siis kas näiteks praeguseid mänge PS1/2, vana x-box jne jooksutavad?
hannes36
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 22
Joined: Thu May 19, 2016 2:02 pm

Re: WRC 7

Post by hannes36 »

Mati wrote:Millega te neid mängite? Olen arvuti mängudest aastaid juba eemal. Kuidas see lugu on, et kui investeerin ja ostab rooli+PS3(4), siis kas on lootust, et sellele ka 3-4 aasta pärast mängu toodetakse? Ehk siis kas näiteks praeguseid mänge PS1/2, vana x-box jne jooksutavad?
PS3 kindlasti mitte, PS4PRO vast küll. Uued mängud vanadel konsoolidel ei jookse, heal juhul mängu arendaja ise laseb välja, aga seda üldiselt aasta pärast uue konsooli välja tulekut.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC 7

Post by Epik »

hannes36 wrote:
Mati wrote:Millega te neid mängite? Olen arvuti mängudest aastaid juba eemal. Kuidas see lugu on, et kui investeerin ja ostab rooli+PS3(4), siis kas on lootust, et sellele ka 3-4 aasta pärast mängu toodetakse? Ehk siis kas näiteks praeguseid mänge PS1/2, vana x-box jne jooksutavad?
PS3 kindlasti mitte, PS4PRO vast küll. Uued mängud vanadel konsoolidel ei jookse, heal juhul mängu arendaja ise laseb välja, aga seda üldiselt aasta pärast uue konsooli välja tulekut.
Ei pea just PS4 pro olema, jooksevad kõikidel PS4 konsoolidel samad mängud. 4k ekraani ei ole siis ei ole ka Pro mudelil pointi.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: WRC 7

Post by Mati »

Seega siis iga 2-3 aasta pärast tuleks uus konsool osta, kuna uus mudel tuleb peale ja vanale enam mänge ei toodeta? PC teema vist tiba lihtsam ja pikemalt kasutatav.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC 7

Post by Epik »

No keskmiselt on uus PS konsool tulnud iga 6 aasta tagant, sama aja peale on ka vaja arvutit uuendada, et uusi mänge mängida. Eks see on selline maitse asi rohkem.
cky
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 259
Joined: Sat Jan 23, 2016 11:35 pm

Re: WRC 7

Post by cky »

https://www.youtube.com/watch?v=2HtyhuvlN3E

Corsica... päris tõsine värk
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 7

Post by Burns »

Kui ma kunagi olin täielikult konsooli usku siis nüüd vastupidi, arvuti tundub mulle ainuõige lahendus. Mängud jooksevad parema fps'ga, graafika on tiba parem. Ning igasugu uuendusi saab mängule külge "pookida", mida kõik võimalikud vennad teevad. Aga eks see ole valikute küsimus.
WRC 7 tundub jah ikka edasiminek aga eks reedel olen juba targem, kui mäng proovitud :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: WRC 7

Post by Mati »

Tegelt võiks mänguselle olla kirjutatud ka tehnilised probleemid. Siis saad tunda mida rallisõitja päriselt tunneb, kui esikohal olles näiteks lambist õlirõhk kaob või mootor kuumeneb üle. Või kaob 1 silinder nagu Otil Montes jne :D Ilmselt tõuseks nii ka arvuti monitoride/telekate läbimüük :D
Post Reply