WRC 4 (2013)

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 62
Joined: Mon Dec 04, 2006 9:47 pm

Re: WRC 4 (2013)

Post by sigahea »

Palun nädalavahetusel härradelt ministritelt siis ka kokkuvõtet radadest.
Nähtud videode põhjal Soome, Rootsi, Austraalia ja Saksamaa hea arenguhüppe teinud.
See you soon @online!!!
Msport
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 9
Joined: Wed Jul 18, 2012 3:11 pm

Re: WRC 4 (2013)

Post by Msport »

Olen ka nyyd paar päeva mänginud (mängin puldiga) Mulle väga mäng meeldib,areng on silmnähtav !
Olen jõudnud juba kõik rallid läbi sõita(v.a Prantsusmaa) ja võin öelda,et Soome ja Rootsi on väga nauditavad,samuti meeldib ka Portugal see aasta palju rohkem,eelmine aasta olid seal ainult mahapöörded. Vanaks on jäänud Monte ja Kreeka.
svs89
Rallifoorum 24/7
Posts: 2367
Joined: Thu Aug 10, 2006 5:31 pm

Re: WRC 4 (2013)

Post by svs89 »

ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 978
Joined: Wed May 30, 2007 10:36 am
Location: Pärnu

Re: WRC 4 (2013)

Post by ivar80 »

svs89 wrote:Päris ootamatu: http://www.twitch.tv/gameageddon/c/3137920
Olaf Suuder peab sõnad tagasi võtma, et kui ralliauto teeb avarii, siis ainus koht kuhu ta lennata ei või on vastassuunas ehk tuldud teed tagasi :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 4 (2013)

Post by Burns »

svs89 wrote:Päris ootamatu: http://www.twitch.tv/gameageddon/c/3137920
Njaaa...ei oskagi kommenteerida :D Pole ise sellist anomaaliat täheldanud. Ise olen lõpetanud JWRC kõige kõrgema tasemega, suutsin viiendaks tulla. Pärn pani meistrikad kinni. Suht koht keeruline on sõita, kui radasi ei tunne aga see on ainult positiivne, jätkubki mängu lusti kauemaks. Uueks hooajaks sain pakkumisi nii WRC2st, kui ka WRC3st. Otsustasin esimese kasuks ja selle klassi ka ära proovida. Väga pro mäng on...soovitan :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 4 (2013)

Post by Kolin »

Ai Ai mäng käes karjääris esimesed sammud tehtud. Minu arust on juhitavus ka puldi jaoks paranenud. Mäng super.

Mulle peale kahte Wildcardiga sõidetud rallit tulid kohe pakkumised nii WRC2, WRC2 kui JWRC klassis. Ma kahjuks ei sõida ka kõige kõvema tasemega. Tase hetkel 8. Sellega on ikka punnitamist kui palju. Hetkel parim koht rallidel on neljas.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 4 (2013)

Post by Burns »

Päev õhtas ja WRC 2 klassis ka Rootsi ja Mehhiko ralli tehtud. Hetkel siis üldis 4 kohal. Tõesti on super mäng. Tegin ka onlines mõned rallid ja ka seal on mees mehe vastu super kimada. Nii palju kui ma rallisi sõitnud olen siis igal rajal on ikka midagi muudetud. Portugal ka WRC 3ga sama aga raja ümbrust on nii palju muudetud, et tundus niikui uus. Ootan juba WRC 3 klassi, tahaks nendest esisilla veoga autodest nelikveoga masinatesse ümber juba istuda :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 4 (2013)

Post by Kolin »

WRC2 ju ka nelikveolised. S2000 masinad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 4 (2013)

Post by Burns »

Uppssss...ajasin sassi...hetkel siiski pooleli WRC3 klass ja siis ootamas WRC 2 :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 4 (2013)

Post by Kolin »

Kas on kohustuslik karjääris WRC3 läbi teha
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 4 (2013)

Post by Burns »

Kolin wrote:Kas on kohustuslik karjääris WRC3 läbi teha
Ma arvan, et ei ole, kui oled pakkumisi ka juba WRC2lt saanud :) Ise aga liigun klassi kaupa ülespoole, saab kõik autod järgi proovida.
Diagnoos- Rallisõltlane
Synt3r
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 402
Joined: Thu Jan 13, 2011 1:55 pm

Re: WRC 4 (2013)

Post by Synt3r »

2 rallit Jwrc autoga, 3 rallit WRC2 autoga sõitnud.

Raskuse olen max keeranud ja ikkagi tulevad kerged võidud. Osad katsed juba tuttavad WRC3'st.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 4 (2013)

Post by Kolin »

Burns wrote:
Kolin wrote:Kas on kohustuslik karjääris WRC3 läbi teha
Ma arvan, et ei ole, kui oled pakkumisi ka juba WRC2lt saanud :) Ise aga liigun klassi kaupa ülespoole, saab kõik autod järgi proovida.
Jah olen saanud. Aga seal olid ainult N4 rühma masinad. Ootaks ikka mõne S2000 aparadi ära. Liigun ka siis klassi kaupa ülesse.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Sat May 07, 2011 4:33 pm

Re: WRC 4 (2013)

Post by kambuu »

Mäng väga hea. ainult kurjam rool andis saba :x käike ei saa vahetada ja teised nupud ka ei funka. Tegemist siis Logitech G27 rooliga. Keegi teab kes parandab? Aga kui teeks mingil kellaajal netis väikse sõidu :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 4 (2013)

Post by Burns »

kambuu wrote:Mäng väga hea. ainult kurjam rool andis saba :x käike ei saa vahetada ja teised nupud ka ei funka. Tegemist siis Logitech G27 rooliga. Keegi teab kes parandab? Aga kui teeks mingil kellaajal netis väikse sõidu :D
Nõus, anna kellaaeg ja üritan kohal olla. Alustasin siis nüüd WRC 2 meistrikaid Ford Fiesta RRCga. Huvitav, mul ei tulnud erinevalt Kolinist ühtegi pakkumist Nrühma autolt :D
Diagnoos- Rallisõltlane
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Sat May 07, 2011 4:33 pm

Re: WRC 4 (2013)

Post by kambuu »

mul vahet pole.
Burns wrote:
kambuu wrote:Mäng väga hea. ainult kurjam rool andis saba :x käike ei saa vahetada ja teised nupud ka ei funka. Tegemist siis Logitech G27 rooliga. Keegi teab kes parandab? Aga kui teeks mingil kellaajal netis väikse sõidu :D
Nõus, anna kellaaeg ja üritan kohal olla. Alustasin siis nüüd WRC 2 meistrikaid Ford Fiesta RRCga. Huvitav, mul ei tulnud erinevalt Kolinist ühtegi pakkumist Nrühma autolt :D
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 4 (2013)

Post by Kolin »

Mul olid pakkumses WRC3 WRC2 N4 masinad ja Jwrc. Valisin junnud, et ikka alguset peal hakata.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 4 (2013)

Post by Burns »

Nii, WRC2 meistrikas tehtud ja olen liikunud WRC masinasse. Võtsin Sidruni pakkumise vastu (auto küll pole sama mis Loebil mille tase on 100, minul siis Sordoga sama masin mille 96) ja olen ka rallisi kuni Itaaliani uhanud. Mis ma oskan öelda, super mäng ikka. Ausalt öelda on see esimene WRC mäng Milestone´lt kus on ka asfaldil nauditav sõita ja auto käitumine tundub loogiline. Rallid on ka kõik kohe väga sõidetavad. Positiivne üllatus oli Portugal, WRC 3s ma vihkasin seda rallit aga selles osas on kõik väga pro. Rajad on küll samaks jäetud aga need on tundmatuseni muutunud. Super ralli lihtsalt. Rootsi on väga hea ja nauditav sõita. Ainuke "pähkel" on hetkel Soome, probleemiks on see, et rajad on uued ja nende kiiruste juures ainult kaardilugeja ütlustest ei piisa, et seal rajal kiire olla ja mitte eksida. Muidu on Soome ikka täitsa Soome ralli moodi. Itaalia on väga hea, selline paras pusimine, on kiireid lõike mis vahelduvad mahapööretega. Paras pusimine on Saksamaa aga mulle meeldib, ikka Saksamaa moodi kohe :) Ok praegu kõik.
Diagnoos- Rallisõltlane
Msport
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 9
Joined: Wed Jul 18, 2012 3:11 pm

Re: WRC 4 (2013)

Post by Msport »

Minu meelest on Mehhiko paras pusimine ja üpriski ebameeldiv sõita seda rallit (mulle meeldib ainult see külas sõitmine seal) Austraalia on päris kihvt,aga suht keeruline
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 4 (2013)

Post by Burns »

Msport wrote:Minu meelest on Mehhiko paras pusimine ja üpriski ebameeldiv sõita seda rallit (mulle meeldib ainult see külas sõitmine seal) Austraalia on päris kihvt,aga suht keeruline
Sellised pusimised on just minu lemmikud :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Post Reply