Colin Mcrae Rally 4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Loodan, et saab kõikide autode ja et oleks tagasi toodud single rally, sinlge stage, timetrial ja championshipi kohta ma olen vist juba kuulnud, et saab mitmekesi teha.Kui neid ei ole siis mai tia mda see Codemasters omaarust mõtleb, kas nad siis ei mäletagi enam cmr2 ja ei tia, et seda eelistatakse siiamaani isegi cmr3.Ja ülejäänud mängude tegijad, kes mänge teevad, neil pole üldse ajusi, kas keegi ei võiks teha siis juba lõpuks mingit normaalset wrc mängu arvutile ja parim oleks see, kui mõni firma arendaks rallychampionshipi, sest seal niipalju lahedaid asju.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Sony-l on litsents WRC mängu tegemiseks ja see lõpeb 2005 aastal. Arvutile seni 99.9% kindel et seda mängu ei tule. Ja 2004 (või 2005) tuleb välja uus PS ja arvan et sinna tehakse ikka mingi uuemal tasemel mäng 8)
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

codemasters'ilt on tulnud üks uudiskiri, et CMR4 on uus mängu mootor, saab eri masinatega championshipi sõita (hooaja peal ei saa autot vahetada). seal oli muud ka aga ei mäleta
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

wacho kirjutas:Mehed mõelge mis see suurte muudatuste tegemine Colina 4-s teie arvutitelt nõuda võib, kui sa just pool arvutikauplust tyhjaks ei osta, siis pole lootustki seda reaalselt käima saada.

Ja kui plaadi soetad, siis saad neid nii hulgi, et vaata et jaksad ää tassida....ok see liialdus...aga siiski probleem ju tuleks?
Colin 4.0 on liiga vara tõesti loota selliseid uuendusi, kuid 2005 a. tuleb ju välja PlayStation 3. Selle südameks saab Sony, Toshiba ja IBM-i poolt välja arendatav kiip "The Cell", mis on nüüd juba valmimise lõppjärgus. See kiip saab olema kuni 100x kiirem 2,5 GHz Intel Pentium 4 protsessorist. See teeb ta kiiremaks isegi, kui IBM-i Deep Blue superarvuti. Mõelge vaid millist pilti suudab selline elajas meieni tuua. Mängud jõuavad nii lähedale päriselule, et ei saa arugi, et kas oled päris autos või teleka taga. Siis peaks kõik need uuendused olema reaalsed, mida me praegu tahaksime näha. Kõik võib tulla näiteks Colin 6.0-s - või on siis selle asemel MM rally 1.0 või 2.0 :D :P
See ei ole ju normaalne...?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Selleks et sa sellist pilti näha saaksid peab sul olema ka super telekas. Mingi plasmaekraaniga värk. Keegi teab palju siuksed maksavad?
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Nu peab raha koguma akkama ;)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

vembuvello kirjutas:
wacho kirjutas:Mehed mõelge mis see suurte muudatuste tegemine Colina 4-s teie arvutitelt nõuda võib, kui sa just pool arvutikauplust tyhjaks ei osta, siis pole lootustki seda reaalselt käima saada.

Ja kui plaadi soetad, siis saad neid nii hulgi, et vaata et jaksad ää tassida....ok see liialdus...aga siiski probleem ju tuleks?
Colin 4.0 on liiga vara tõesti loota selliseid uuendusi, kuid 2005 a. tuleb ju välja PlayStation 3. Selle südameks saab Sony, Toshiba ja IBM-i poolt välja arendatav kiip "The Cell", mis on nüüd juba valmimise lõppjärgus. See kiip saab olema kuni 100x kiirem 2,5 GHz Intel Pentium 4 protsessorist. See teeb ta kiiremaks isegi, kui IBM-i Deep Blue superarvuti. Mõelge vaid millist pilti suudab selline elajas meieni tuua. Mängud jõuavad nii lähedale päriselule, et ei saa arugi, et kas oled päris autos või teleka taga. Siis peaks kõik need uuendused olema reaalsed, mida me praegu tahaksime näha. Kõik võib tulla näiteks Colin 6.0-s - või on siis selle asemel MM rally 1.0 või 2.0 :D :P
kui niimoodi on lood, siis ma saadan kõik ülejäänud mängud pikalt, mis tulevad PSx'le
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Erki kirjutas:Selleks et sa sellist pilti näha saaksid peab sul olema ka super telekas. Mingi plasmaekraaniga värk. Keegi teab palju siuksed maksavad?
mingi 70000-90000 krooni peab kindlalt välja plekkima.
tax eriti ei tea, mida räägib
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Ma pean vist panka röövima :(
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:Ma pean vist panka röövima :(
Ma ei röövi ega tee midagi. Lähen lihtsalt tööle ja ei kavatsegi PS3 ega seda väiksest plastik tükki osta
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

Ega ma ei hakka ka ps3 endale ostma, kirjutasin selle lihtsalt sellepärast, et asjast teavitada. Ise jään arvuti juurde, sest küll need arvutid ka sinnamaale arenevad, eriti kui tehnoloogia on juba olemas.
See ei ole ju normaalne...?
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

ja veel link ka asjast (ps3-est) huvituvatele isikutele: http://www.psreporter.com/playstation_3_news.html
See ei ole ju normaalne...?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

PS3 ma ostma küll vist ei hakkaks aga eelistan mängimisele siiski konsoole..
gaas on endiselt laiffi
me@home
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 61
Liitunud: 07 Juun 2003, 14:07

Postitus Postitas me@home »

2005 lastakse välja sinna on aega küll
S76C
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 18 Juun 2003, 13:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas S76C »

Carlos kirjutas:Ma olen suht võhik, aga kas neil oleks väga keeruline kasvõi mõni katse teha teha sarnane päriselule? Näiteks Ouninpohja või mõni muu kuulus, mis igal aastal kasutusel.
Carlos, proovi 1kord mängida WRC2 extreme, seal peaksid enamus katseid olema samad, mis päris elus. Nii palju kui minu pisike aju asjast aru on saanud, siis see sama VirtualSpectator, mida me WRC saadetes näeme, on sama firma poolt tehtud, kes WRC ja WRC2 mänge vorbivad :wink:
alex

Postitus Postitas alex »

Kahjuks on ka WRC2 päriselust suht kaugel, keeruliseks teeb seal sõitmise see, et teed on jube kitsad.
S76C
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 18 Juun 2003, 13:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas S76C »

Mina väidaks vastupidist, justnimelt päriseluga sarnane ja teed on kitsad sellepärast, et teed ongi tegelikult kitsad. Tootjad on püüdnud asja võimalikult reaalseks muuta, ka sõidutingimusi.
Siia ei kirjuta ma midagi...
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Postitus Postitas Tux »

Noh, CMR04 siis väljas. Need kes mänginud on seda mängu on küll ainult kiitnud, paremad pidid olema auto hääl, auto juhitavus ehtsale veel lähemal jpm. Muuseas ma lugesin kuskilt, et Colin McRae Rally 04 tuleb ka arvutile, sest nõudlus sellele on foorumites väga suur. Midagi ametlikku veel pole, ma ühest foorumist lugesin.
alex

Postitus Postitas alex »

Kas PS2-le on juba väljas?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Täna pidavat müügile saabuma.
gaas on endiselt laiffi
Vasta