2010 8.okt. new WRC game!

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:
Burns kirjutas:Suht kahtlane kas meid nii palju kokku tuleb, et erinevaid klasse saaks koos sõita aga no eks näis.

Mul karjääris veel S-WRC sõita siis viimane tase e. WRC lahti. Ausalt öelda on S-WRC´e autoga päris piin sõita. Esiteks on see pöörete vahemik nii krdi väike, kus auto vähegi liigub ehk siis lappa käike nii kui pöörane. Ja siis mis häält auto teeb. Minu lapsepõlve "sääreväristaja" tegi ka rohkem ralliauto soundi kui see seal mängus :D Ning ma ei tea kas mulle ainult tundub aga N-rühma auto liigub minu meelest paremini aga see võib ka petlik tunduda. Ootan juba millal saaks vertsuga hooaega tegema hakata :)
Kusjuures panin ise ka seda tähele, et PWRC liikus nagu paremini ja sujuvamalt edasi kui seda oli SRWC.

Lõpetasin just Soome ralli WRC-s tõstsin oponentide taseme lõppu. Päris raju andmine oli. Lõpuk pigistasin kuuenda koha välja kaotusega 5,23 sekki. Punkti tabelis olen kolmas Hirvonenile on kaotust 13 punkti ja Loebile 10 punkti. Siis on juba suurem vahe.
Homme võtan ülejäänud etappid ette. eks vaatab mis siis edasi tulema hakkab. Või saabki sellega karjäär läbi.
Kas seal peab terve hooaja ühe meeskonnas sõitma v?

Ja no kui sellega karjäär lõppeb saab ju alati uuesti seda hooaega WRCs alustada, saab vähemalt enda nime all sõita
Diagnoos- Rallisõltlane
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

www.torrentz.com siit peaks kõik asjad saama.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ei pea ühes meeskonnas sõitma. Ise laperdan Adapti Subaru ja Munichi Fordi vahel.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Võiks korraks küsituluse teha paljud PC peal sõidaks ja palju PS3 peal.
Ajad saaks excelis kokku panna ja siis saaks ühtse tabeli. Võin ise seda teha kui igasse gruppi leiame kellegi kes peale katset teeks pildi aegadest ja siis saadaks.

Lihtsalt huvitav oleks teada kui paljud sooviks osavõtta siis saaks edasi vaadata kas saab teha erinevate auto rühmade vahel või hääletame, mis rühmas teeme. Võib olla ongi siin ainult 4-5 kes sõita tahaks.

Keegi kellel õiguseid on võiks teha Stikeri üleskutsega ala " WRC 2010 võistlusest osavõtjad" nu kindlasti leiab parema pealkirja aga mõttest saate aru.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

irw sai kah see mäng hangitud,aga kuna PS on poolteist aastat seisnud,siis plaati ta keerutama ei hakka...muu kõik toimib,aga ükski plaat ei mängi.
Ei suuda praegu ostutšekki üles leida,aga kas keegi oskab öelda,et palju sel PS3 garantii aeg võiks olla?
Maineka nimega sõitja
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Minu teada 2 aastat. Mul muidugi sellest juba terve ajalugu möödas :D

Kas üldse ei keeruta või lihtsalt ei loe? Kui ei loe siis võib viga suhteliselt lihtne olla vaja aint laser puhastada.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Ei keeruta üldse...eks peab remondimeeste juurde minema.
Maineka nimega sõitja
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Siis küll.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

alk kirjutas:Ei keeruta üldse...eks peab remondimeeste juurde minema.
Torumehed tahavad pappi aga vii plaat mõne DJ kätte, las tõmbab plaadi põõrdesse. :roll:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

Tahate võidu hakata sõitma?
Omal PS3e peal mäng, aga sõita küll ei oska. Pole rooliga veel proovinudki.. :P
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Rajareits kirjutas:, aga sõita küll ei oska.
Siis ongi mulle konkurentsi :P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii mul nüüd ka üks hooaeg vertsuga sõidetud :) Panin kohe kõige viimase taseme. Hmmmm...suutsin võita ainult Inglismaa, seda ka vist ainult 1,5 sekiga Sordo ees. Muidu tiksusin seal 8-9 koha piirimail. Üks viga rallil ja võid võidust ainult unistada. Seni siis kõige rohkem meeldib Mehhiko ja Türgi ralli ja Inglismaa. Vaieldamatult kõige igavam on minu jaoks Saksamaa...no ei ole see Saksamaa moodi absoluudselt kohe mitte. Paras piin on seda sõita. Üks tähelepanek ka kaardilugeja kohta- Pea igal rallil oli selline lugu, et lõikasin mingit kurvi ja seal ootas mind üllatus (kas kivi vms..), et tore kui kaardilugeja oleks ka seda öelnud!!!
Muidu aga superluks, peab ikka higistama, kui tahad ette otsa jõuda.
Diagnoos- Rallisõltlane
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

Burns, ma pole veel üheski mängus normaalset legendi saanud kuulata. Ise võtan alati huumoriga seda -> nagu veaks turiste. Kui ma ei eksi, siis kuskil Prantsusmaal või Hispaanias on üks mahapööre selline, mille ta lihtsalt ütlemata jätab.
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:Nii mul nüüd ka üks hooaeg vertsuga sõidetud :) Panin kohe kõige viimase taseme. Hmmmm...suutsin võita ainult Inglismaa, seda ka vist ainult 1,5 sekiga Sordo ees. Muidu tiksusin seal 8-9 koha piirimail. Üks viga rallil ja võid võidust ainult unistada. Seni siis kõige rohkem meeldib Mehhiko ja Türgi ralli ja Inglismaa.
Muidu aga superluks, peab ikka higistama, kui tahad ette otsa jõuda.
Kas sul on kõik levelid 100%-selt sõidetud? Ning kas said ka mingi muu pakkumise vertsus. Mul lahti ainult Adapt ja Munich. Tehase Ford ja Citroen pole mingit huvi ülesse näidanud. monster ja petteri meeskonnad on 90% peal ja Citika Juunior ja Stobbart on 60% peal. Kuigi mul WRC hooaeg läbi ja tiitel taskus. Aga 1-4 levelini 100% sõidetud 5-9ni on mõned sõidud tegemata. 10 level ka sõidetud.
Huvitav kas sellepärast, et mõned sõidud tegemata pole mingit muud pakkumist WRC-st tulnud.
Mida ma veel tähele panin oli see, et meeskondliku arvestust WRC pole.
See minu jaoks suur miinus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mul ka ainult Adapta ja Munich lahti. Sama siin, osad sõidud on sõitmata. Ausalt öelda ei viitsinud selle S2000 võrriga kõiki sõite sõita ja ka junnudega on osad sõitmata. Mis puudutab meeskondlike punkte siis ka minu jaoks on see miinus :shock:
Ega vist tuleb kõik sõidud ära sõita ja ole siis näha kas tuleb ka teistelt meeskondadelt pakkumisi.
Täna alustan teist hooaega Munich´ga, vaatab kas läheb siis see hooaeg paremini :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tervitus!

Küsiks siis, et kas keegi on kõigilt meeskondadelt pakkumisi ka saanud karjääris. Ise hakkasin nüüd meistrikaid WRCga sellise tasemega sõitma, et suudan kõik sõidud võita. Praegu pärast Jordaaniat seis siis selline nagu Kolin eespool kirjeldas. Eks näis mis seis on hooaja lõpus. Ehk siis mida teha, et kõigi meeskondade huvi oleks 100 %?
Diagnoos- Rallisõltlane
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 13 Veebr 2003, 23:18
Asukoht: Tln

Postitus Postitas paevavaras »

Sõidan PC peal klaveril. Sõitsin kõik abid maas AI u. 60%. Kõik tasemed nüüdseks läbitud, mul lahti kõik peale Sitika jun (60%) Sitikas ise(0%) ja Fordi(0%)
Panin siis AI 100 peale vaatan, et mis saab. Krt klaveriga ikka vist ei suuda seda nii läbitud :) vähemalt sellel aastanumbri sees mitte (vastased liiga tugevad).
4 päeva ka nüüd võrgus proovinud. Klaveriga kannatab mängida küll praegu veel seal, muidugi huvitav oleks teada palju kaotan tänu klaverile.
TOCA-t mängides oli pianisti kaotus ilmne.
PS. mängin ikka vana armsa tuulelull nime all, kui on rohkem mängijaid võiks mõnikord kokkuleppel kinnise toa teha (password siit) ja omavahel mängida.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Ma sõitsin koguaeg Adapta'ga aga lambist võtsin Bulgaaria jaoks Munchi's tiimi. Võitsin ralli ja sain Monsteri lahti. Nüüd siis Monsteriga.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

kristjanmust kirjutas:Ma sõitsin koguaeg Adapta'ga aga lambist võtsin Bulgaaria jaoks Munchi's tiimi. Võitsin ralli ja sain Monsteri lahti. Nüüd siis Monsteriga.
Aga sul kõik levelid 100% täidetud jah?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Ei ole, vahepeal hakkasin algusest tegema neid mõttetuid sõite, 1-4 levelid peaks olema aint 100%

Edit: kerge update, 2 rallit järjest võidetud ja lahti saadud Stobart ja Fordi tehasetiim ja ka Citroen Junior tiim!
Viimati muutis kristjanmust, 26 Okt 2010, 13:57, muudetud 1 kord kokku.
Vasta