Sony Playstation PS2, PS3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Heix kirjutas:Päris kobe kilomeeter sul taskus :)
Nu ma alles eelmisel nädalal alustasin :roll:
vajab veel harjutamist et sinuga konkureerida saaks aga netplay-ga tekib minul vähemalt motivatsioon paremini pelada ja samas paneb imestama et kuidas on võimalik nii häid aegu sõita.
Aga jah harjutamine teeb meistriks.
Krusal ja Kaitil peaks olema mõlemal juba üle 10 000 sõidetud ja seda ainult viimase paari kuuga. Hullud mehed need Krusa ja Kait :D
Netplay ongi sellepärast hea, et näeb kuidas keegi sõidab ja näed u kus oma ajaga oled võrreldes teistega.
Samas on see teema, et ega eriti mingi olulisi lõikamiskohti ei taha reeta ka kergelt :)
Kohe kaotatud sekundid võrreldes teistega :)
Aga ega ma kade pole. Mul hea meel kui minust midagi kasu seal netis on ja, et saate kiiremaks ja eks samas ka mina muutun kiiremaks.
Eile oli Erryga päris hea lasta SS4 kuni lõpuni lammutasime koos alles enne viimast lõiku sain väixe vahe sisse.
Krusale sai ka näidatud eile Saksamaa SS2. Ta palus, et näha kuidas ma seal sellise aja sõidan. Ja tundus, et oli abi, sest Krusa aeg ka paranes ma loodan.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

erry kirjutas:Mul küsimus. Kui splittides tulevad rohelised kas see näitab, et keegi pole enne jwrc nii kiirelt seda splitti läbind või on see hetke aegades?
Mina olen aru saanud, et see su enda parima aja kiirem splitt[/quote]
Ahah ok siis tean. Eile see Jaapani SS2 oli alguses päris keeruline.
Pärast juba hakkas täitsa meeldima. Sõitsin seda JWRC esimest korda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

erry kirjutas:Mul küsimus. Kui splittides tulevad rohelised kas see näitab, et keegi pole enne jwrc nii kiirelt seda splitti läbind või on see hetke aegades?
Mina olen aru saanud, et see su enda parima aja kiirem splitt[/quote]
Ma olen ka asjast niimoodi aru saanud.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Huvitav kas kunagi saabub ka selline päev kui näeme võrgus ühes toas 16 eeestlast? :)
See oleks päris tegija. Eestlased vallutaks netplay.
Kuidas need nimetused muutuvad seal. Vaatasin, et olin eile õhtuks juba professional. Mis punktide pealt see expert tuleb? Ja kui palju üldse võidu eest max punkte võimalik saada? Öösel vaatasin, et sain eile 43 p kokku ja olin 727 kohal.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eilne sõit oli päris segane minu jaoks. Tööjuures olid sünnipäevapidustused ja kui koju jõudsin, siis see olemine just kõige sirgem ei olnud :) aga pult lausa tormas mu juurde :D , et teiega madistada. Suurt vastast must eile ei olnud, aga ega see viimane siis olnud :) Nelja sini-must-valget pole reas enne olnud ja ei meenu, et oleks mõnda teist riiki nõnda esindatud näinud. Muidugi soomlasi on seal ka palju liikvel. Kui me kuus eesti lippu ritta saame siis on ikka võimas :)

Splitte loeb sinu enda põhjade järgi, mis sul mängus sõidetud. Võrgus sõidetud rekordid jäävad üles võrku, mängu need kahjuks ei salvestu.
Km-reid aga loeb küll ja need lähevad ilusti mängu kirja. Need kellel veel evod kinni, siis see hea abimees :)
Muidugi jube on vaadata neid argpükse kes hakkama ei saa ja seejärel põgenevad. On ka korralike sõidumehi, aga jah selliseid nn tittesid on vast rohkem.

Eile püüdsin Strike-l kannul end hoida, küll see orjentatsioon oli tiba teine, aga aru sain miks ma saksas SS2 nii aeglane olin. Pidur on minu vaenlane nr.1 :D

Ootan juba õhtut, et taas lammutama hakata. Igaljuhul olen kohal 100%
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Strike kirjutas:Huvitav kas kunagi saabub ka selline päev kui näeme võrgus ühes toas 16 eeestlast? :)
See oleks päris tegija. Eestlased vallutaks netplay.
Kuidas need nimetused muutuvad seal. Vaatasin, et olin eile õhtuks juba professional. Mis punktide pealt see expert tuleb? Ja kui palju üldse võidu eest max punkte võimalik saada? Öösel vaatasin, et sain eile 43 p kokku ja olin 727 kohal.
Skill e. oskustase muutub minuteada punktisummast või total rankist e. üldtabeli kohast. Millal mis tuleb ei olegi aru saanud. Master on kõrgeim taseme level mis antakse ja see on näiteks Erryl kes oli minu teada 76kohal. Punkte saab nii nagu rallil ikka. esimene 10p teine 8p jne. Kui toas on ainult neli sõitjat siis esimene saab 4p teine 3p jne. Kui toas on 16 sõitjat, siis viimased saavad kõik ühe punkti. Millegipärast mõnikord ta mõnele sõitjale punkte ei anna. ei saagi aru miks, võibolla miskit pattu kuskil teinud ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Nelja sini-must-valget pole reas enne olnud ja ei meenu, et oleks mõnda teist riiki nõnda esindatud näinud. Muidugi soomlasi on seal ka palju liikvel. Kui me kuus eesti lippu ritta saame siis on ikka võimas :)

Muidugi jube on vaadata neid argpükse kes hakkama ei saa ja seejärel põgenevad. On ka korralike sõidumehi, aga jah selliseid nn tittesid on vast rohkem.

Eile püüdsin Strike-l kannul end hoida, küll see orjentatsioon oli tiba teine, aga aru sain miks ma saksas SS2 nii aeglane olin. Pidur on minu vaenlane nr.1 :D

Ootan juba õhtut, et taas lammutama hakata. Igaljuhul olen kohal 100%
Kui saaks täna äkki veel Kait ka sitikaga joonele ja siis oleks meid juba kokku 5. Ise enne 23 täna kohe kindlasti ei jõua võrku. Vb isegi evidi hiljem. Eks ma siis tulen piilun kas keegi seal veel sellele kellaajal on ka.

See on jah jura, et tüübid lähevad ära ja löövad nõrgaks.
Nii need asjad ei tohiks käia. Kui julgesid tulla ole siis lõpuni ja ürita sõita kiiremini kui teised.

Krusa kas sa siis pole kuulnud, et pidur on kiiruse surm? :D Seda eriti JWRC autoga sõites.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Pidur on jah surm, aga, et seal seda pea üldse kasutada tohi oli minujaoks üllatus ja uskumatu, et masin seisab veel isegi rajal :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Pidur on jah surm, aga, et seal seda pea üldse kasutada tohi oli minujaoks üllatus ja uskumatu, et masin seisab veel isegi rajal :)
Kaarti ju loeb kaardilugeja WRC auto kiiruse järgi. Tuleb ära unustada pidurdused kurvides 4-5, need saab täiega panna.
Kuidas õhtul tunduks kui laseks WRC autodega veidike Rootsis? :)
Väike vaheldus soome kruusale ja saksa asfaldile.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ohhhh, pole WRCga üldse sõitnud ja Rootsist ei tea ka miskit, aga olen igati käsi ja valmis peksa saama :)
Uskumatu lugu on see, et eile sai 14300km täis ja see kõik on JWRCga uhatud.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Me vist jutustame vale teema all ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Me vist jutustame vale teema all ?
Täitsa õige teema ju selleks :) Võime WRC4 alla üle ka kolida. Ma pole ka üldse WRC ga sõitnud Rootsis :):):) :D
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Strike kirjutas:
Krusa kirjutas:Me vist jutustame vale teema all ?
Täitsa õige teema ju selleks :) Võime WRC4 alla üle ka kolida. Ma pole ka üldse WRC ga sõitnud Rootsis :):):) :D
jätkame siis WRC4netplay all :)
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

Eile oli päris lahe vaadada kõrvalt kuidas strike, krusa ja heix sõitsid .Neli eestlast, päris kõva!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

ise ka sõidad netis ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

adi007 kirjutas:Eile oli päris lahe vaadada kõrvalt kuidas strike, krusa ja heix sõitsid .Neli eestlast, päris kõva!
Kas sa ise ka siis kohal olid seal eile?
Mis nime all sa võrgus oled?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

no sõidan küll kui erry lubab!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

selge :) endal mängu pole ?
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

Strike kirjutas:
adi007 kirjutas:Eile oli päris lahe vaadada kõrvalt kuidas strike, krusa ja heix sõitsid .Neli eestlast, päris kõva!
Kas sa ise ka siis kohal olid seal eile?
Mis nime all sa võrgus oled?
Ma sõidan erry nime all
adi007
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 11 Aug 2004, 23:27

Postitus Postitas adi007 »

Krusa kirjutas:selge :) endal mängu pole ?
No erry'ga 2peale
Vasta