WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Sain ka eile mängu kätte ja peab ütlema, et see erineb minu demost nagu öö ja päev. Väga vinge on ikka sõita ja annab hea tunde. Meeldib see, et ei saa ennast rajale tagasi panna, kuid eile tänu sellele prantsusmaal katkestasin kuna lendasin üle aja ja ei saanud enam tagasi, kuigi on vist mingi nupp mida ta näitab aga ma ei suutnud seda tuvastada, saab keegi aidata äkki?????
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

kui hoiad SELECT nuppu natuke all siis saad küll rajale tagasi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

[quote="Kolin"]kui hoiad SELECT nuppu natuke all siis saad küll rajale tagasi.[/quote]

Suur tänu, ma loll noh ei viitsi lugeda mis kirjas ja kohe mõtlen et jama :D

Aga üks lõbus asi veel selle mänguga, kui eile poes küsisin seda mängu siis müüja ei tahtnud seda mulle anda, ütles et ei ole. Kui ma osutasin poes olevale konsoolile kus see mäng parajasti käis siis vabandas ja hakkas otsima. Kui kätte sai siis sõnas et see mäng on ainult netis mängimiseks ja soovitas osta wrc 3, et see on väga hea ralli mäng. Ma lasin tal veel seal jahuda ja kuulasin tema muljeid wrc mängudest, see asi kestis umbes 10 minutit, kui ta lõpetas siis rääkisin mina talle natuke wrc mängudest... selle tulemusena oli ta järsku kadunud ja minuga tegeles teine müüja kes tegi mulle 5% alet ja vabandas oma koleegi ebapädevuse pärast :lol: Sattusid veidike vale hullu otsa lihtsalt :)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

jussis kirjutas:
Kolin kirjutas:kui hoiad SELECT nuppu natuke all siis saad küll rajale tagasi.
Suur tänu, ma loll noh ei viitsi lugeda mis kirjas ja kohe mõtlen et jama :D

Aga üks lõbus asi veel selle mänguga, kui eile poes küsisin seda mängu siis müüja ei tahtnud seda mulle anda, ütles et ei ole. Kui ma osutasin poes olevale konsoolile kus see mäng parajasti käis siis vabandas ja hakkas otsima. Kui kätte sai siis sõnas et see mäng on ainult netis mängimiseks ja soovitas osta wrc 3, et see on väga hea ralli mäng. Ma lasin tal veel seal jahuda ja kuulasin tema muljeid wrc mängudest, see asi kestis umbes 10 minutit, kui ta lõpetas siis rääkisin mina talle natuke wrc mängudest... selle tulemusena oli ta järsku kadunud ja minuga tegeles teine müüja kes tegi mulle 5% alet ja vabandas oma koleegi ebapädevuse pärast :lol: Sattusid veidike vale hullu otsa lihtsalt :)
Mis pood see oli ? Tekkis kohe huvi, et läheks sinna kambaga narrima :D
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Tartu Lõunakeskuse +/- elektroonika :D
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Saksamaa SS1 on hea lajatamise katse.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

jussis kirjutas:Tartu Lõunakeskuse +/- elektroonika :D
Saadame esialgu Kait-i sinna peale :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sain just siis sõidetud läbi hooaja kõik rallid ja peab ütlema, et kõige ebameeldivamad minu jaoks olid Küpros ja Argentina.
Ainus ralli mida ma võita ei suutnud oligi Argentina.
Samas avastasin veel sellise asja, et kui panna peale SS1 või SS2 katkestamine siis saab ikka jätkata SR üsteemis, ainult ajale pannakse otsa +2min. Kas kellegil on õnnestunud saada uues mängus rehv katki?
Ainult veljel lähevad kõveraks minu meelest.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Minule ka need kaks etappi ei sobi. Argentiina veel eriti. Velhe peale olen saanud ühe korra Rootsis. See on väga hea et on sellised ootamatud juhtumised siis võib kes tahes võita.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
AA
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Nov 2005, 17:46

aidake

Postitus Postitas AA »

mul on ps2.tahaks sinna mingit ralli mängu.lugesin et wrc 2 oli 14 riiki ja 9 katset igaühel.aga kui palju oli wrc 3.kas on tõsi et wrc 5 evolved on ainult 3 katse per rally,aga kui mitu riiki,ja kui palju oli riike wrc 4.plz aidake,kas tasub jõuluks osta wrc evolved
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aidake

Postitus Postitas Strike »

AA kirjutas:mul on ps2.tahaks sinna mingit ralli mängu.lugesin et wrc 2 oli 14 riiki ja 9 katset igaühel.aga kui palju oli wrc 3.kas on tõsi et wrc 5 evolved on ainult 3 katse per rally,aga kui mitu riiki,ja kui palju oli riike wrc 4.plz aidake,kas tasub jõuluks osta wrc evolved
WRC2 ja WRC3 oli 14 rallit ja igal rallil 9 katset, WRC4 oli 16 rallit ja 6 katset per ralli. WRC evolved ehk WRC5 on 16 rallit ja 3 katset per ralli.
Viimati muutis Strike, 13 Nov 2005, 18:56, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

WRC3-s oli kui mäletan õieti 6 või 9 katset per ralli ja 14 riiki WRC4-s 6 katset per ralli ja 16 riiki. WRC5-s on 3 katset per ralli ja 16 riiki
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: aidake

Postitus Postitas Krusa »

AA kirjutas:mul on ps2.tahaks sinna mingit ralli mängu.lugesin et wrc 2 oli 14 riiki ja 9 katset igaühel.aga kui palju oli wrc 3.kas on tõsi et wrc 5 evolved on ainult 3 katse per rally,aga kui mitu riiki,ja kui palju oli riike wrc 4.plz aidake,kas tasub jõuluks osta wrc evolved
Ei oskagi nagu soovitada. WRC4 on kindlasti odavam kui Evolved.
Kui soovid pikeamt rallit, siis WRC4 kui, aga reaalsemat mängu siis Evolved. Evolved on muidugi edasi arendatud WRC4-st. Katsed on praktiliselt samad ainlt lühemad ja per ralli on ikka 3katset.
Mõlemal on ka netplay, mida eelnevatel ei olnud. Netplay annab muidugi mängurõõmu palju juurde.

Mõlemad on head. Siiani on minuteada kõikide WRC mängudega nii, et nad on omamoodi head. Eks ise pead otsustama.
AA
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Nov 2005, 17:46

netplay

Postitus Postitas AA »

mul ei ole nagunii network adapterit,aga kumbat sa soovitaksid,aga kas wrc 4 on reaalsem kui wrc3. Mul on ps2.tahaks sinna mingit ralli mängu.lugesin et wrc 2 oli 14 riiki ja 9 katset igaühel.aga kui palju oli wrc 3.kas on tõsi et wrc 5 evolved on ainult 3 katse per rally,aga kui mitu riiki,ja kui palju oli riike wrc 4.plz aidake,kas tasub jõuluks osta wrc evolved
Viimati muutis AA, 14 Nov 2005, 15:59, muudetud 1 kord kokku.
AA
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Nov 2005, 17:46

wrc5

Postitus Postitas AA »

ma ostaksin parem sis reaalsema mängu,aga kurb kyll et sony nii vähe katseid pani,see on fännile katastroof,mul ps2-l colin 04,pärast ostu kahetsesin et olex võinud osta wrc3,või 4 aga mängitavus oli colin 4 hea aga riike vähe.Mul ei ole nagunii network adapterit,aga kumbat sa soovitaksid,aga kas wrc 4 on reaalsem kui wrc3. Mul on ps2.tahaks sinna mingit ralli mängu.lugesin et wrc 2 oli 14 riiki ja 9 katset igaühel.aga kui palju oli wrc 3.kas on tõsi et wrc 5 evolved on ainult 3 katse per rally,aga kui mitu riiki,ja kui palju oli riike wrc 4.plz aidake,kas tasub jõuluks osta wrc evovled. kui palju radasi oli kõige esimeses wrc.aga miks on wrc 5 nii vähe katseid per rally
Viimati muutis AA, 14 Nov 2005, 16:24, muudetud 5 korda kokku.
AA
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Nov 2005, 17:46

wrc5 austraalia

Postitus Postitas AA »

kui palju radasi oli kõige esimeses wrc
Viimati muutis AA, 14 Nov 2005, 16:23, muudetud 2 korda kokku.
AA
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Nov 2005, 17:46

wrc5

Postitus Postitas AA »

aga miks on wrc 5 nii vähe katseid per rally
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

väike soovitus: sa võiks kogu selle teksti ühte postitusse panna ja teised ära kustutada, natuke raske on orienteeruda, kui on 6 postitust ühelt tegelaselt järjest.

mina ise olen igatahes wrc5-ga kindlalt rohkem rahul kui 3-ga
netis on päris lõbus paugutada ja rohkem autosid, juhitavus jätab kah parema mulje.
AA
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Nov 2005, 17:46

üldine

Postitus Postitas AA »

rääkige veel yldisemalt wrc seerijate kohta,kui palju saab autot enne karääkige veel yldisemalt wrc seerijate kohta,kui palju saab autot enne katset seadistada ja kuidas näeb väljaservice,teenindus.
Viimati muutis AA, 14 Nov 2005, 16:01, muudetud 1 kord kokku.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

AA, Alustuseks soovitan sulle oma küsimused ühte postitusse panna, siis saame sind ka võibolla aidata.
Kui sul pole ühtki WRC mängu, siis võta alustuseks oma tunde järgi üks. Lahti ei jõuagi neid kõiki rääkida, miskit avastamisrõõm peab ka jääma. Arvan, et sa ei kahetse mis iganes WRC mängu ostad.
Vasta