Markko Märtin ostis Ford Focus WRC?

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Oltsiga nõus - meil kehtib sõnavabadus ja teemad aruteluks ongi foorumi idee- ja sõnaarendusteks. Igaüks ise vastavalt oma informeerituse tasemest ja teadmiste pagasist saab otsustada, kas tegu on fake uudisega või vettpidava tõeteraga. Strike tahtmine kohe tormata kellegi kaela käänama on suht ebapädev käitumine, liigitub rohkem ühe teise tegevuse alla. Ma ehk ei ole siis nii pädev autospordis, kuid siiski huvitav lugeda mõtteterasid ja Delfist asi kaugel. Teinekord tulebki ridade vahelt lugeda. Kui keegi ostis, siis jumal tänatud, põnevus teretulnud. Ei ostnud - no siis ei ostnud, mõni mõis, sõidab ka vana autoga kiiresti ja pakub mõnusaid rallielamusi.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Olts kirjutas:
Strike kirjutas:Minu point on see, et ärme palun muuda RF, Delfi või Postimehe kommentaari rubriikideks kus lahmitakse tühja, peaasi, et saaks millestki juttu teha ja ägedamaid lauseid ritta seada. Seni on ikka RF kehtinud "seadus", et kui on midagi asjaliku öelda, siis seda ka öelda kui pole, siis mitte.
Tsiteerides klassikuid: "sõida aga ära mölise" :)
http://www.rallybuzz.com/martin-not-competing-ford/
LIsasin lingi kah millest asi alguse sai.
Mis sundis Wilsonit valetama? Tõlkeprobleemid vaevalt et olid kuna Wilson inglane ja artikkel samuti inglise keeles. Wilson lahmis järelikult tühja???
Vaevalt et põhjust foorumi lugejaid lahmimises süüdistada. Pigem siis juba kirjeldatud artiklit ja süüdista neid. Pean ennast foorumi lugejaks ja väga solvav on hoopis sinu targutust lugeda ja seda juba teises postituses selle teema all.
Kui teema õhus, siis andke minna. Vaba maa.
Kui Te nüüd natukene süveneksite millest jutt käib, siis ma ei süüdista mitte kedagi vms, et väide nagu Märtin ostnuks Focuse vms oleks vale, lihtsalt sinna rooli hakata utoopiliselt pakkuma kedagi ja selle ümber paksu tolmu keerutama hakata on minu arust alusetu. Muus osas pole ma ühtegi vastuväidet esitanud, artikkel endalgi läbi loetud ja igati päri sellega mis seal kirjas. Seega ma nr.1 pole targutanud, nr2. pole süüdistanud. Pigem üritanud mõista miks selline diskussioon on tekkinud kui tegelikuses ju pole teada kas see masin üldse Eestisse tuli jne..

Kui kedagi solvasin vms, siis suured vabandused polnud seda plaanis aga tsiteerides siin Oltsi enda lauset, et vaba maa ja andke minna, siis see oli ka lihtsalt minu enda arvamus sellest olukorrast.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sõnavabadus tabloidide moodi? Imeme kuni lõpuks välja imeb? Paber kannatab kõike, aga kuskil on ka fantaseerimise piir. Valmacher, ehk viskad veel leili? Siin saunanurgas läheb juba soojaks...

PS.ma ei ole solvuja tüüp!
Prommi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 86
Liitunud: 12 Mai 2009, 14:48

Postitus Postitas Prommi »

enam ei ole ju kaua kannatada viru rallini. Seal peaks ju asi selge olema. Kas, Kes ja Kus? Sinnani aga kannatust, sest kes kannatab see kaua elab. Oli vist midagi sellist.
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Italy 2009: Pre-event press conference
Siit sai kõik alguse:
http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=30 ... conference
Kuigi osa juttu pole sisse jäetud.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Iga kord kui Märtinist juttu, siis läheb enamvähem pool foorumit ähmi täis. Nii see on. Kahjuks aga on enamus kõlakatest vaid tühipaljas õhk (kuigi mõnel kõlakal on ka mingi iva sees olnud). Ja see rallybuzz on selline suht huvitav "kollane" ralliportaal - kord seal on midagi, kord aga täielik pastakast välja imetud stoori. Ma ei võtaks seda rallybuzzi lehte nii tõsiselt.

Ma pigem loodaks/pooldaks ühe korraliku S2000 masina ostmist siia maarjamaale, vot see oleks kõva sõna ja sellise pilliga saaks ka tiitli peale sõita! Mis huvi aga tekitab WRC masin kohalikus konkurentsis? Mind kahjuks see ei eruta ja ei taha näha ka kedagi WRC-ga üksinda teistel eest ära kruiisimas.

Nii et hoiame jalakesed ikka ilusti maa peal.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

No aga ongi ju spekuleerimine... Grossist pidevalt r22gitakse, et tahab endale vertsu 2ra tuua. Alguses oli juttu Corollast, siis Subaarist ja nyyd Focus. Miks ei v6iks see siis t6si olla? Igatahes pole minu arust keegi ju otseselt valeinfot siia kirjutanud nii, et laske aga tulla. Ongi hea kohalike saunanaiste juttudega kursis olla. Ja teeme nii, et vanad olijad siin yksteisele kraesse ei hakka. Viimasel ajal piisavalt uusi julkasid peale tulnud, kes igati m6tlematult suud pruugivad. Rallifoorum ikka alati kvaliteetkirjanduselegi silmad ette teinud ja j2tkame samas vaimus :) Edu k6igile.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma mõtlen, et kui Markko omale mingi auto ostab, siis las see olla tema asi. See pole ju tal esimene lahe auto. Lihtsalt pole vaja hakata heietama, kes sellega sõitma hakkab. Veel vähem peaks ta seda kellelegi sõita "andma".

Autoost on suht tavaline asi. Mõnel lihtsalt teistsugused mänguasjad.
Kasuta ikka turvavööd ka!
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Aga miks siis mainiti
He has purchased a Focus for one of his customers in Estonia.
Kas see on siis väljamõeldis?
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Jah mainiti, samas räägitakse ka igapäeva meedias igasuguseid asju, mis lõpuks ikkagi tõeks ei osutu. Kui Markko või kes iganes tahab oma autoostust meediale teada anda, küll ta siis annab. Ma ei näe mõtet siin RF-s nüüd sellisel teemal pikka arutelu pidada. Iga asi omal ajal.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Päris lõbus on seda teemat lugeda, kuigi Kristo viimane lause võiks sellele teemale punkti panna.

Minu arust on teil kõigil teatud osas õigus. Pole vaja siin üksteise kallal nokkida ja RF on delfistumisest ikka väga kaugel. (Isegi rally on oma spec'idega tagasi tõmbunud.)

Eks tulevik näitab, kas see oli spekulatsioon või mõni mees ostis endale uue mänguasja.
"Come on, you can see more than that"
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Ma ei näe siin ka midagi taunimisväärset, et RF-s arutatakse, mis auto osteti ja kes sõitma hakkab. Alus selliseks aruteluks on ju Wilsoni väljaöeldu põhjal olemas.
Poleks ju normaalne, et kõigepealt arutame kui palju ühte või teist meediakanalit võib usaldada ja siis hakkame arutame, mida seal räägitakse.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rallifoorum ongi ju selleks,et ralliga seonduvat arutada. Või olen ma millegist väga valesti aru saanud?
Ma saaks aru sellest siunamisest siis kui siin arutataks kes millise naisega käib ja kes kellelt selle naise üle lõi.
Aga hetkel on teema täitsa asjakohane.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Niisiis, Täna isiklikult nägin, rekka kastist (siis rekka kastis MM Motorsport rekka kasti ja sealt maha) aeti maha lumivalge Ford Focus WRC
03 või 04 aasta mudel (selles suhtes andestust kui eksin) Kuid kui räägitakse et oma silm on kuningas, siis minu silmad seda ka on. Kui see nüüd hirmus saladus ei ole, siis teadjamad võiksid saladuse loori kergitada.
Kuna auto ümber tiirlesid ka isand Gross ja Juss Roden, siis vaevalt
Info Autost uut fokust ostmas käidi 8) . Niiet ootaks siis infot.
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

heh, kus paparazzod olid, et seda jäädvustada pildile.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

svs89 kirjutas:heh, kus paparazzod olid, et seda jäädvustada pildile.
Kusjuures hiljem mõtlesin, et oleksin võinud telefoniga pilte ei te.ha
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Markko Märtini Subaru, Chevrolet' ja Nissani sõidukite müügi- ja teenindusettevõte Autospirit AS laiendab oma tegevust, alustades Tallinna ja Tartu esindustes autorendi teenuse pakkumist.

Autospirit AS-i juhatuse esimehe Marko Viirandi sõnul on autofirma käesoleva aasta majandustulemused turu madalseisust hoolimata positiivsed, lubavad kindlustunnet ettevõttele ja klientidele ning võimaldavad teha pikemaajalisi investeeringuid uutesse valdkondadesse. Üheks selliseks sammuks ongi renditeenuse käivitamine.
Eelmisel aastal käivitati Autospirit Liising. Tänaseks on uutest ja kasutatud autodest 65 protsenti soetatud Autospirit Liisingu kaudu.

Esimese nelja kuuga müüs Autospirit kokku 152 autot ning saavutas käibeks 44,9 miljonit krooni. Seda on 20 protsenti vähem kui ettevõttel mullu.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

EDIT
Viimati muutis tuks, 03 Juun 2009, 11:24, muudetud 3 korda kokku.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

tuks kirjutas:Autoks on Ford Focus 03spec.
Ja see on kõik vä? Ma olen näljasem info järele. 8)
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Gustav »

Vasta