Uus Markko Märtini fännileht

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Uus Markko Märtini fännileht

Postitus Postitas siilikärss »

:D Terekest ralliteadlased...algaja kärss siin! Nuuskisin naca omapäi ringi ja ennäe imet,leidsin Delfi foorumist ühe lehekese.Tundub olevt teine üsna värske. Noh ma ei tea...äkki te vanad kalad/teadlased juba olete sellest teadlikud ja ma ilmaasjata siin käran,aga mõt'sin igaksjuhuks teavitada siinset rahvast ka.Olen siin igasugusei teisi selliseid lehekesi ka näinud,aga see tundus kuidagi sümpaatsem olevat-näis siis kuhumaale asi arenb.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Äkki annaks aadressi ka. :wink:
tax eriti ei tea, mida räägib
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

:oops:....kas ma siis ei öelnud,et algaja!? Einoh,see oli lihtsalt tähelepanematus(raske tööpäev ka selja taga),muud midagi.
AGA SIIN SEE ON :D ,PALUN: http://fr.ee/mmfans
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

njaa..... Ootame kui valmis saab. Aga tõotab tulla hea leht 8)
tax eriti ei tea, mida räägib
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kujundusel pole ju iseenesest midagi viga, aga sisu on lehel puudu! Selliseid fännilehti on Markkost juba nii mõnedki tekkinud ja kahjuks siin ära toodud leht ei paku midagi uut. Kahju :( On ju vägagi palju põnevat mida teistel Markko fännilehtedel pole avaldatud ja saaks lehel ära tuua, näiteks Markko täielik võistlus ajalugu ja tulemused, mida pole vist kusagil avaldatud veel. Samuti võiks rääkida Markko isast, tema tulemustest/saavutustest, ühesõnaga pakkuda midagi uut ja põnevat, mis tõstaks lehe külastatavust ja muudaks ta erinevaks ja paremaks teistest samalaadsetest fännilehtedest.
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

Aga tee ära kodanik xaus :) !!!
Olen jah ise ka tegelt selliseid lehti juba hulga näinud...aga ma ei teagi,see tundus kuidagi sümpaatsem olevat.Tühjus seal suuresti valitseb,aga ehk areneb.
Ma ise mõtlen seda,et oleks tore,kui saaks ÜHE KONKREETSE fännilehe,kuhu kõik tulihingelisemad Markko fännid koonduvad.Ise olen siiani peamiselt Delfi foorumis ja uudistelehel nuuskinud ja pean häbiga tunnistama :oops: ,et siiani polnud sattunud siia Rallifoorumisse,mis paistab üks asjalik koht olema.Aga nagu juba Muistsest vabadusvõitlusest saati,ei suuda eestlased kuidagi kokkuleppele jõuda ja kipuvad igaüks oma liini ajama. Mõelda kui tore,kui Markko Märtini ÜKS ja AINUS korralik fännileht võiks eestlaseid ühendada :D !!!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma võin ainult oma väheseid teadmisi jagada, minust pole netilehe tegijat, kahjuks. Selleks puuduvad vastavad oskused, pole kunagi ühtegi kodulehekülge teinud ja ei hakka ka nüüd tegema :P

Mis puutub Markko ühte ja ainsasse kodulehte, siis see toimiks vaid siis kui Markko ise sellest huvitatud oleks ja kaasaräägks oma lehel, nagu paljud sõitjad on teinud(Petter Soblerg, Armin Schwarz jne). kuna Markko sellest ilmselt huvitatud pole, siis peame leppima selle olukorraga mis meil on.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

tuleks Markko poole pöörduda?!
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma arvan, et sellise kujundusega fännileht on väga hea. Vaatan varsti uuesti, siis on sisu ka. Ja midagi, millest varem keegi kuulnud pole :) Jõudu neil, et viitsivad!
Kasuta ikka turvavööd ka!
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Cosworth »

Jõudu tegijatele!

kuidas asi siis kulgeb? markko osalus oleks kindlasti kasuks, kuid seda võiks organiseerida siis kui asi on arenenud väga korralikule tasemele.
loodame sellest lehest kõige paremat!
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Cosworth »

kas lõuna-eesti rallil tõimus mingi rallifännide kokkusaamine ja fänklubi moodustamise arutamine?
mkm
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 17 Juun 2003, 06:26

Postitus Postitas mkm »

Omic.

Jah toimus.
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

:D Kae ullu!!! Pole ammu seda fännilehte vaadanud ja ennäe imet-ASI ARENEB! Endal tekkis ka vahepeal kerge kahtlu,tea' kas säält head nahka tulebki.
Vasta