Naljanurk

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Pole eriti autospordiga pistmist, aga Poola huumor :shock:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

rasmusv kirjutas:Pole eriti autospordiga pistmist, aga Poola huumor :shock:
Pole hullu kui autospordiga pistmist pole. Siin alamfoorumis võib põhimõtteliselt kõigest rääkida. :)
gaas on endiselt laiffi
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Copy-paste ühest teisest tehnikafoorumist:

Paar nutikat pead tulid turumajanduse tulekul idee peale pakkuda naistele kunstliku viljastamise teenust sellise klausliga, et klient võis valida, millise kuulsuse nägu last ta soovib endale saada.
Astubki sisse esimene klient, tasub teenuse eest ümmarguse summa ning ta juhatatakse kabinetti, kus laua taga istub valges kitlis turske mees.
”Tervist, palun istuge, Kas te soovite poissi või tüdrukut?” küsib mees.
”Kui võimalik, siis sooviksin poissi.”
”Nii, nii…”
Mees võtab kapist klaasi ja läheb riiuli juurde, otsib sealt pudelikese, mille sisust sortsu klaasi valab.
”Millist kasvu?”
”Paluks veidi üle keskmise…”
”Nii, nii… pikka kasvu, alla keskmise… Ahah, see…”
Mees valab järgmisest pudelikesest sortsu klaasi.
”Juuste värv?”
”Tumedamapoolne.”
Mees pomiseb midagi omaette, otsides järgmist pudelikest, millest taas paras sorts klaasi läheb.
”Kelle moodi ta peaks välja nägema?”
”Nagu Belmondo.”
”Niimoodi…, Delon, Stallone… Ongi Belmondo.”
Kui ka sellest pudelist on paras sorts klaasi valatud, ulatab mees selle naisele:
”Jooge see nüüd ära.”
Naine neelab klaasi sisu alla ja hetk hiljem langeb teadvusetult kušetile.
”Belmondo, Belmondo,” poriseb mees pükse jalast maha ajades. ”Nii nagu välja tuleb nii tuleb!”

:lol: :lol: :lol:
erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

Venelane on kuidagi oma õnnetu Ziguliga Saksamaale jõudnud, aga siis on Zigulil ka võhm väljas. Seisab mees autobaani ääres ja hääletab. Sakslased lahke rahvas ja peatabki üks Porsche kinni ning nõus Zigulli slepigi võtma.
Sõidavad siis mööda baani, Porsche ees ja Zigull nööriga slepis. Äkki tuiskab Porschest mööda Ferrari. Porsche-mees ei või sellist asja välja kannatada ja annab aga täiega Ferrarile järgi. Seda märkab liikluspolitsei patrull, aga liiga hilja. Helistab siis politseinik teisele postile:
"Tulevad sinu poole Ferrari, Porsche ja Ziguli. Kiirus väga suur. Pea nad kinni."
Natukese aja pärast vastab teine patrullauto:
"Ei jõudnud pidada. Läksid nii suure kiirusega mööda. Aga nüüd oli Porsche esimene, Zigull teine ja Ferrari viimane. Ja ma arvan, et Zigull tahab Porschest mööda minna - istus vahetult kannal ja vilgutas kogu aeg tuledega!"
erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

üks lugu veel, mis on tõesti sündinud!

TÕESTISÜNDID TÖÖÕNNETUS SVEITSIS:
seletuskiri:

olen katusepanija ja lõpetasin parasjagu töö uue 7. korruselise maja katusel. mul jäi üle 250 kilo katusekive. katuseääre küljes oli köiega ja rulliga käsitsi kasutatav vints(vms). ladusin siis kivid plekktünni, mis oli selles köie otsas, mis katusel oli. läksin siis alla, et tünni alla lasta. ise ma kaalun 70 kilo ja tünn 250 kilo, niisis võite järeldada, mis juhtus. äkki märkasin, kuidas maa mu jalgealt kaob. ma kaotasin tegevustaju ja hoidsin köiest edasi kinni. umbes 3. korruse kõrgusel kohtusin ma tünniga. see seletab mu parempoole pahkluu murdu. siis lendasin edasi ülespoole, kuni mu näpud rullivahele muljusid ja see seletab mu näppude murdu. samaaegselt aga laiatas plekktünn vastu maad ja põhi tuli alt ära. maha jäi 250 kilo katusekive ja tünn ise kaalus üllatavalt vähe, niisis hakkasin alla kukkuma. tegevustaju polnud endiselt. jälle umbes kolmanda korruse kõrgusel kohtusin tünniga. seal murduski mul vasakpoolne pahkluu. siis kukkusin edasi, kuni üllatavalt valus kivihunnik mind peatas, kus läksid mul paar selgroo lüli. nii ma lamasin seal, kuni ma köiest lahti lasin. ei läinud palju aega, kui silmad lahti tegin ja nägin ülevat tulevat tünni, mis mul hambad sisse lõi.

see võis valus olla:)
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Sorry aga ma ei saanud kogu sellest üles-alla käigust väga hästi aru. Ehk parandad nati sõnastust? :) Aga tundub valus. :D
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Soori, ei viitsind tagasi sõnumeerida aga kas sa mõtlesid et siis kui sa selle ära lugend olid siis said sa suurepäraselt aru või oli originaaltekst selline? Antud juhul ma tõsti ei saa kõigest päris täpselt aru, kaks korda lugesin läbi. :P :D
gaas on endiselt laiffi
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Mina sain küll esimese korraga kohe aru :D Kujuta ette tommy ja jerry multikat, seal juhtub ka sarnaseid asju umbes :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

tommi kirjutas:Mina sain küll esimese korraga kohe aru :D Kujuta ette tommy ja jerry multikat, seal juhtub ka sarnaseid asju umbes :D
Pole ammu Cartoon Networki vaadanud aga noh, peab jälle tuletama meelde vanad head ajad... Aga noh, Tommi ja džerri seletab kõik. :D
gaas on endiselt laiffi
erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

Erki kirjutas:Soori, ei viitsind tagasi sõnumeerida aga kas sa mõtlesid et siis kui sa selle ära lugend olid siis said sa suurepäraselt aru või oli originaaltekst selline? Antud juhul ma tõsti ei saa kõigest päris täpselt aru, kaks korda lugesin läbi. :P :D
täpselt samasugune tekst oli :) ja sain kohe aru :)
pole hullu midagi...
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No enam ei pea isegi Cartoon Networki vaatama, ETV näitas kah neid minu arust mingi aeg :P

Aga mina sain sellest tekstist hästi aru.
"Come on, you can see more than that"
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Uudiseid Iraagist
:lol: :lol: :lol:
Mina olen seda juba mitu päeva naernud!
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

rasmusv kirjutas:Uudiseid Iraagist
:lol: :lol: :lol:
Mina olen seda juba mitu päeva naernud!
Väärt kraam :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Vaadake Kanal 2-st reporteri saadet, oodake rate.ee edetabel ära ja siis hakkab nalja saama... :roll:
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

See minumeelest parim nali üldse.
tax eriti ei tea, mida räägib
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

Jänes ja Karu kõnnivad metsast mööda. Karu ütleb: Näe mets! jänes vaatab ja vaatab veel korra ja lausub: Ma ei näe puud on ees!


Purjus mees sõidab autoga koju ja kodu juba kole lähedal kui äkki politsei auto kinni peab ja küsib: "Miks teil tuled ei põle".
Mees vaatab kodu poole ja ütleb: "Järelikult pole mul kedagi kodus!"


:D
TUBLI OLED EESTIMAA
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Eelmise nädala Ekspressi anekdoot oli kah päris hea (Kopin hiljem selle siia ära)

Lõpp: "Ja mida teile sinised marsip*derastid?"
"Teie load"
"Come on, you can see more than that"
erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

Pilt

VOTT :D :D
Vasta