Ruudulipp

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Ruudulipp

Postitus Postitas Karmen »

TV3 hakkab alates maikuust näitama uut saatesarja Ruudulipp. Ruudulipp kajastab Eesti auto- ja motosporti ning huvitavamaid võistlusi.

Täpsamalt siit
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

"Ajakirja ”Tehnikamaailm” tellijatele ja ostjatele tuleb ”Ruudulipp” mais tasuta kaasa."

Täna maandus mu postkasti mai kuu TM ja ütlen ausalt, et Ruudulippu seal vahel ei olnud. Aga edu saate ja ajakirja tegijatele.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Jaanus kirjutas:"Ajakirja ”Tehnikamaailm” tellijatele ja ostjatele tuleb ”Ruudulipp” mais tasuta kaasa."

Täna maandus mu postkasti mai kuu TM ja ütlen ausalt, et Ruudulippu seal vahel ei olnud. Aga edu saate ja ajakirja tegijatele.
Hmm,endal täna oli küll "Ruudulipp" kenasti TM vahel.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

Mina sain oma Ruudulipu ajakirjaga koos kätte, küllap sinu postiljon tahtis kah ennast autospordiga kurssi viia ;)
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Jaanus kirjutas:"Ajakirja ”Tehnikamaailm” tellijatele ja ostjatele tuleb ”Ruudulipp” mais tasuta kaasa."

Täna maandus mu postkasti mai kuu TM ja ütlen ausalt, et Ruudulippu seal vahel ei olnud. Aga edu saate ja ajakirja tegijatele.
Ma arvan, et sa oled niisugune rallihuviline et sind ikka annab olukorraga kurssi viia... :D
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

johunn kirjutas:Mina sain oma Ruudulipu ajakirjaga koos kätte, küllap sinu postiljon tahtis kah ennast autospordiga kurssi viia ;)
Hehe, kusjuures täiesti võimalik, peab asja uurima :P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Saim ka selle ajakirjaga TM. Kusjuures päris asjalik ajakiri on see Ruudulipp
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

No ma ei tea,aga saates oli ikka suht vana info ja väga pealiskautselt,ootasin paremat asja,aga no võibolla alguse asi.
Edu igatahes saate eestvedajatele.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

no vana teema küll, aga ise nüüd mõned korrad saadet vaadanuna kommenteeriks nii: soovitud on kõige paremat, aga välja kukkus ikka nii nagu alati.
On neid analoogseid autosaateid läbi aegade läbi käinud mitmeid ja kõik nad on suht ruttu kadunud - ei usu, et ruudulipp siin erandiks saab.

Sellise saate suurim viga on see, et napi 25 minuti sisse püütakse ära paigutada kõik (üle)eelmise nädala sündmused. Suviti on aga sündmusi palju, ning nii ongi tegemist sisuliselt paari sõidukaardi taustal tulemuste ettelugemine. Need, keda antud teema huvitab on need tulemused aga juba ammu välja uurinud, ja need keda eriti ei huvita ei viitsi kah nimederägastikku süvenema hakata. See on kahjuks paratamatus. Iga saatesnäidtud ürituse kohta oleks tegelikult vaja pooletunnist kokkuvõtet, et sellest mingit mõistlikku ülevaadet saaks teha. See on aga ebareaalne. Kuidas asja paremaks teha - seda soovitada jälle ei oskaks, kuna telekavasse ei saa panna igapäev tunniajaseid rallisaateid :(
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

No aga selle nädala saade on ju pühendet eos rallile. Kuigi eelmisel nädalavahetusel oli ka muid üritusi. Soomlaste Ruutulippu ju isegi lühem saade ja teemasid veelgi rohkem.
Kasuta ikka turvavööd ka!
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

Soomlased on ostnud veel ühe saate juurde. Nimelt on täna 28 juuli kell 23.35 ja teisipäeval 2 aug.kell 00.15-01.00 YLE 2 pealt RalliX uus autospordisaade
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

kaits kirjutas:Soomlased on ostnud veel ühe saate juurde. Nimelt on täna 28 juuli kell 23.35 ja teisipäeval 2 aug.kell 00.15-01.00 YLE 2 pealt RalliX uus autospordisaade
Seda saadet näidatakse juba ammu. See on inglise keeles Shakedown. Väga hea saade. Rallit kui sellist eriti palju ei näidata aga nalja saab.
Vasta