Mis seob Sind ralliga?

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

90-ndate algul oli minu onu mehhaanik ja nii sai hakatud rallidel kaasas käima. Olid ajad, kus volgad olid tegijad - nostalgia! Nii see pisik siis on vähehaaval kasvanud ja tänasel päeval ei suuda oma elu enam ilma rallita ette kujutada.
2003 aasta Saaremaa rallile sai mindud oma väikse seltskonnaga, ning pärast seda on ka nemad pisiku kätte saanud, ega ole kahe aasta jooskul, väikeste eranditega, ühtegi Eesti ja Läti mv etappi vahele jätnud!
nmt
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Dets 2005, 19:05

Postitus Postitas nmt »

jaaa...
kirjeldamatu tunne on sial autos loksuda
näpp on juba antud ja tükike kättgi
saaremaa rallyl sai services ikka väiksemad töid teha:P
endalgi väike vfts-i hakatis õuel seismas ja ootamas:D
autosport...
-lonts-
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 17
Liitunud: 29 Okt 2005, 18:27

Postitus Postitas -lonts- »

Ralli on Lahe! :lol:
Lisaks ilusad autod ja muu selline.
Olen seotud igat pidi. Isa sõidab jne. ning edalgi auto mis vaid ootab rajale saamist. Täiesti lummatud sellest spordialast. :twisted:
Ja peaks mainima...naine roolis auto Pole kraavis.[Maila sõnad. :oops: ]
:lol:
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Nujah, mind ei seo ralliga otseselt midagi =) Tugitoolisportlasena on aga ralli minu jaoks üks intrigeerivamaid spordialasid (sekundeeruvad suusaalad ning tipus valitseb F1). Mootorisport hakkas mind paeluma aastast 1998 ning eks sealt alates tekkis ka huvi WRC vastu =)
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Leidsin ühe vana,aga see-eest huvitava teema üles.Lugesin läbi kõik jutukesed-elu on palju edasi läinud.Kristost saanud Eesti parim kaardilugeja,mitmed sellised tegelased,kes ütlesid,et ehitan autot,need on juba mitu aastat mehetegusid teinud ralliradadel.
Minu stoory on siis selline:
2002 aastal sai esimest korda käidud EOS rallit vaatamas.Elamus omaette ja hakkas vaikselt asi meeldima.2003 sai uuesti EOS-l käidud ning järgnes internetist jälgimise periood.
2004 esimest korda Soome rallile.
2005 hooaeg enamus Eesti etapid ja uuesti Soome ralli.
2006 jäi Soome vahele kuid kõik Eesti etapid
2007 Eesti etapid,väljaspool Eestit-Soome ja Norra rallid
2008 kaks Eesti etappi seljataga.
Alates 2007 aastast olen kaameramees rallyvideos.net-le.Lisaks mõned kaadrid Kalevspordis kasutatud.

Nõustun kõigi teistega-haigus millest enam lahti ei saa.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

See on tõesti haigus millest enam lahti ei saa. Aga see eest hea haigus. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

Võib öelda, et üks parimaid ja sellega võib rahulikult elu lõpuni elada ilma, et üldse muretsema peaks :D
#4 Pilt Jari-Matti Latvala Pilt Miikka Anttila
Pilt Ford Fiesta RS WRC
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Ja seda haigust ei pea ka mitte kuidagi ravima ning selle eest valgesse tuppa ei aheldata! :D
Zaany
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Mai 2008, 19:51

Postitus Postitas Zaany »

ma käisin K Gruppiga turvamas see tallinn ralli, kuigi ma passisin koguaeg mingi igava sirge peal, hakkas mulle ralli meeldima :) :wink: :P
matu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1149
Liitunud: 08 Apr 2003, 08:50
Asukoht: Ülenurme

Postitus Postitas matu »

tegelt pidi olema hullaris kolm ust: narkomaanid ,alkohoolikud ja autosportlased. mul rallihullust sõber käis ja sai kaks doosi metadooni ära, ütleb et päris wrc enam ei kõida aga n rühm ikka veel :lol:
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Pingutasin ka mälu. Alates 2003 Tallinna rallist eestikatest vahele jäänud vaid vist 2003 Paide ja 2003 Saaremaa. 2006 aastast Viru. Muidu alati kohal olnud. Lisaks 3x Soomes ja 1 x Rootsis. Kokku seega 35 rallit ja ca. 120 erinevat vaatamiskohta!!!!!!! Üsna hirmuäratavad numbrid:)
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Hakkasin mõtlema, et kust mina selle pisiku omale külge sain!? :D
Kunagi on vanaonu sõitnud veoauto krossi ja 75.aastal võitnud kolmanda koha! Kahjuks aga ise olen sündinud 1981 ja ise sellest osa pole saanud!
Aga ma arvan, (nii nagu mu ema väidab) siis esimene kokkupuude ralliga või pigem rallisõitjaga oli mul kuskil 90-ndate alguses, siis kui kohtusin Ilmar Raissariga ja Tema kaardilugejaga kelle nime ma kahjuks ei mäleta (kuulasin huviga neid jutte tol õhtul rallist)!
Esimest korda rallil sai käidud 98 aastal Tartu Talvel, siis vist sama aasta suvel Lõuna Eestis (täpselt ei tulegi meelde)! Kuni 2001 aastani saigi käidud ainult nendel kahel rallil! Alates 2001 aastast on haigus tõsisemaks läinud ning alates 2004 pole ühtegi Eesti meistrikate etappi vahel jäänud!
Küll kahjuks pole ma veel jõudnud Eestist välja vaatama!
:x
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Viie aastaga muutuvad asjad ikka päris palju. Numbrites olen kindel ainult Soome ralli külastatavuse osas, 5 korda on käidud seal.

Nüüd seob mind ralliga huvi/haigus ja kaamera.
"Come on, you can see more than that"
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas raig0 »

Pisiku sain isalt. Juba väga varajases nooruses olime vennaga tal rallidel kaasas. Ma ise mäletan mingit vast Livonia rallit 95. Mingi võtmehoidjagi oli veel alles.
Kerge on ka muidugi olla ralli fänn kui katse läheb maja tagant mööda. Lõuna eesti rallidel olen korraldamisele ka natuke kaasa aidanud. Lõuna eestis toimuvatl rallidel olen ka käinud enamustel.
Aga jah see rallipisik on süvenev nähtus.
Eelmine aasta sai ka lõpuks kaamera ostetud ja üht teist filmitud ka. Tänavu on plaanis Soomes ära käia.
cosmonaut
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 19 Aug 2008, 13:14
Asukoht: www.kaso.ee
Kontakt:

Postitus Postitas cosmonaut »

Otseselt ei seo miski, ise ei sõida ja sugulased sõbrad ka mitte. Lihtsalt vend hakkas huvituma ühel hetkel ja vist nakatas mindki :D Lihtsalt on selline kaasahaarav teema ralli :)
Seif garanteerib turvalisuse – parimad seifid, Kaso
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Samamoodi ,et otseselt ei ole midagi aga lihtsalt väga põnev värk ja ka on tuttavaud kes sellega tegelevad.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Esimene huvi juba kusagil kaheksakümnendate lõpu poole, väljalõiked ajalehest Spordileht ja legendaarne Harju Keki rallikross, pluss Tallinna ümbruses toimunud Baltika Sojuz ja Lada rallid.
Nö teine laine tuli aastal 2001 kui Urmas Roosimaa kutsus rahvarallile Suveralli VIP autosse Raul Kulgevee kõrvale kaarti lugema.
Sealt edasi hakkas pihta ralli aktiivne kajastus nii Kuku raadios, teles Ruudulipus ja nüüd siis Kalev Spordis. Ütleme nii, et olen töö ja hobi ühendanud.
sonsuman
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Aug 2008, 22:08
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas sonsuman »

tere, ralli on ka ikka lapsest saati kuidagi veres olnud, mulle meeldib rallit vaadata väga aga suuremasi ralli jälgija ma ei ole, no ma mõtlen selles suhtes, et ma ei tea täpselt punktiseise ja nii, kõvemaid polte ikka tean. Aga mulle meeldib just see sõit, see on kuidagi kirjeldamatult võimas, näha rallikaid mõõda tuiskamas. Muidugi veel uhkem on see tunne siis kui ise pulkade taga oled :)
Ma olen ise ka mõnel rahvasprindil osalenud :) ja ega sellel rallipisikul lõppu ei tulegi.
Veiko7
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Sept 2008, 16:01

Postitus Postitas Veiko7 »

Hmm..minu esimene postitus siin foorumis :)

Otseselt ralliga ma seotud ei olegi. Sõidan oma lõbuks rahvasprinti. Esimest korda sattusin ringrajale 2005 aastal Honda CRX Del Sol'iga ja hakkas väga meeldima. 2006 aasta augustis sai soetatud Honda Civic VTi. Paar kuud hiljem sõber Kulno Kägu kutsus mind Jõhvi Rahvasprindile osalema, et tule proovi ka, äkki meeldib. See oli mu esimene rahvasprindi võistlus ning kohe ka poodiumikoht(2.koht)...siit see kõik alguse sai.
erx
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 17
Liitunud: 31 Aug 2008, 17:25
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas erx »

Terv
Ega minagi eriti rallidega seotud pole(verelt peaksin hoopis ringrajale sobima :P ), olen neid vaatamas käind ja korra VIP autos kaarti lugend. Sellel kevadel ostsin endale siis 1.8 DOHC mootoriga Golf kahe, millega hakkasin sõitma rahvasprinte, lisaks oli veel soov osaled mõnel noortesprindl, aga üsna pea sai selgeks, et eelarve on natuke liiga kitsas :( . Siis otsustasingi, et sõidan parem ainult rahvasprinte.
Niimoodi ma siia maailma sattusingi :wink:
Erkki
VW Golf II GTI 102 kw
Vasta