müratase

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

müratase

Postitus Postitas Unine »

Max müratase mis võib olla rahvarallis on 103 dBA/3500pm, aga kust kohast seda mõõdetakse?
alex

Re: müratase

Postitus Postitas alex »

Unine kirjutas:Max müratase mis võib olla rahvarallis on 103 dBA/3500pm, aga kust kohast seda mõõdetakse?
selleks on olemas spets aparaat koos mingite mattidega, mis pannakse auto alla...... vähemalt olen nii mina seda kuulnud ja minuteada seda massinat eestis pole.
Tährik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 30 Okt 2003, 18:34
Asukoht: Tartu

Re: müratase

Postitus Postitas Tährik »

alex kirjutas:
Unine kirjutas:Max müratase mis võib olla rahvarallis on 103 dBA/3500pm, aga kust kohast seda mõõdetakse?
selleks on olemas spets aparaat koos mingite mattidega, mis pannakse auto alla...... vähemalt olen nii mina seda kuulnud ja minuteada seda massinat eestis pole.
tegelt on üks suur onu suure kõrvaga ja kuulab kui suur müra on....
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Re: müratase

Postitus Postitas Erki »

Tährik kirjutas:
alex kirjutas:
Unine kirjutas:Max müratase mis võib olla rahvarallis on 103 dBA/3500pm, aga kust kohast seda mõõdetakse?
selleks on olemas spets aparaat koos mingite mattidega, mis pannakse auto alla...... vähemalt olen nii mina seda kuulnud ja minuteada seda massinat eestis pole.
tegelt on üks suur onu suure kõrvaga ja kuulab kui suur müra on....
Tegelikult võib see ka mu saksa keele õpetaja olla... Ükskord tunnist ta väitis et ta on üks suur kõrv 8)

Samas, kes ei ütleks sellisest lisateenistusest ära, eriti arvestades õpetajate madalaid palku :?
gaas on endiselt laiffi
X-Dream
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 12 Veebr 2004, 00:00
Asukoht: Seal kus hetkel olen

Postitus Postitas X-Dream »

mul on meelde jäänud ühe ARK-i mehega vesteldes ,et selleks peab olema spets plats kindlate mõõtudega et üldse seda mõõtmist teostada + siis veel aparatuur...
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

Ega ma ei arva et nüüd seda mürataset keegi mõõtma tuleb kui see nö mõistuse piirides aga niisama huvipärast :)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Eesti rallidel pole seda vist tihti mõõdetud, aga näiteks mullu mõõdeti Kurzeme tehnilises müra ja meenub, et ka Rauamil oli ühele Soome etapile startimisega vist raskusi. Just see hääle mõõtmine tekitas natuke probleeme.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Vasta