Mida arvad DTM-ist ?

BTCC, DTM, STCC...jne

Moderaatorid: Jaanus, Strike, mrali

Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Mida arvad DTM-ist ?

Postitus Postitas Fulber »

Olex tegelt päris põnev teada, mida rahvas üldse DTM-ist arvab ja teab. Mulle isiklikult on see sari hakanud hullumoodi meeldima. Kahju, et Eesti telekanalite eearve ei võimalda selle sarja ülekandeid. Põnevusest selles sarjas juba puudust ei tule.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Mida arvad DTM-ist ?

Postitus Postitas Kolin »

Rhys Fulber kirjutas:Olex tegelt päris põnev teada, mida rahvas üldse DTM-ist arvab ja teab. Mulle isiklikult on see sari hakanud hullumoodi meeldima. Kahju, et Eesti telekanalite eearve ei võimalda selle sarja ülekandeid. Põnevusest selles sarjas juba puudust ei tule.
Eestis on vist ainult Motors TV kaudu võimalik seda jälgida. Aga jah see sari avaldab kõvasti muljet :roll:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Olen täitsa nõus Koliniga.
Seal juhtub põnevat isegi pärast finishi lippu mõnikord
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Olen vaadanud mõnda DTM sõitu sel hooajal ja päris pänev on, eriti vihmas. Kahjuks on probleem selles, et suvel on niigi vähe aega telekat vaadata ja kuna see tuleb ainult Motors TV pealt, siis tavaliselt vaatan sõite korduses ja täiesti juhuslikult. Võibolla kui mõni Eesti kanal näitama hakkaks, siis vaataks regulaarselt, mine tea...
martin
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 19 Juul 2003, 14:12
Asukoht: Loksa

Postitus Postitas martin »

mina olen näinud ühte sõitu ja väga meeldis vaataks ka tihedamini kui kuskilt vaadata oleks, aga mis teha kui ainult Motors TV näitab.
kui eesti telekanalid näitaksid siis mina oleksin kindel vaataja ja paljud vaataksid selles sarjas juba põnevusest puudu ei tule
Kucoch
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 33
Liitunud: 20 Nov 2003, 11:47
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Kucoch »

martin kirjutas:kui eesti telekanalid näitaksid siis mina oleksin kindel vaataja ja paljud vaataksid selles sarjas juba põnevusest puudu ei tule
Täiesti päri-seal oleks nii mõndagi jälgida ja adrenaliinimöllu on alati kuni lõpuni :twisted:
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Kord sattusin suvel vaatama ja siis jäin küll silmad punnis peas vaatama :shock: . No ikka väga hea oli näha. Kahjuks õnnestub mul seda maal näha, nii, et kui sinna satun, siis ikka üritan vaadata ka.
tax eriti ei tea, mida räägib
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Peax välja töötama mingi pikema-ajalise strateegia, kuidas populariseerida DTM sarja eestis. Ehk siis kord ka koidab päeva, mil Kalevite kangem poega, DTM-i teles näitab. :D
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Alfa Romeo pidavat 2005. aastal tagasi DTM sarja tulema 156 mudeliga. See oleks küll võimas, omalajal oli Alfa ainus kes Mersudele peavalu valmistas :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Alfa teeb siiani ringradadel teistele tuult alla. Euro STC s on ALfad päris kõvad konkurendid BMW le. A DTM on ülivinge. Olen seda jälginud niipalju, kui saanud juba aastaid. Siis kui veel on GTCC ja BTCC sarjade nö. hiilgeajad. Rootsis oli ka BTCC, kus 1998 ka mina kõikidel etappidel mehaanikuna kaasas viibisin. See on elamus, mis ei unune terve elu. Kui vaatad barjääri eest kuidas tullakse ja sõidetakse täiega nina eest mööda ja sa tead, et järgmise kurvi mahub vaid 2 autot, kuid enne kurvi on neid veel kõrvuti 4 jne...
Pühap. vist see DTM kokkuvõte seda peab kindlasti vaatama. Sel aastal üllatasid nooremad sõitjad Albers jne..
Ekström, kes sõidab DTM sarjas Red Bull Audiga oli Rootis 1998 samas meeskonnas Stig Blomqvistiga ja sõitis seal Ford Mondeoga. Oli päris kõva vastane juba sel ajal seal tiitli võitnud Fredrik Ekblomile (BMW).
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Strike kirjutas:Rootsis oli ka BTCC, kus 1998 ka mina kõikidel etappidel mehaanikuna kaasas viibisin. See on elamus, mis ei unune terve elu. Kui vaatad barjääri eest kuidas tullakse ja sõidetakse täiega nina eest mööda ja sa tead, et järgmise kurvi mahub vaid 2 autot, kuid enne kurvi on neid veel kõrvuti 4 jne...
See lugu teeb küll lausa kadedax. :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Usun, et see lugu teeb kadedaks. See on iga autospordi fänni unistus näha selliseid võidusõite ja kui saad veel olla kaasas meeskonnaga, kes seal osaleb ja seda kõike näha pit lane lt see teeb asja veel põnevamaks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ei hakanud uut teemat tegema, aga lood on nüüd sedasi, et järgmine aasta hakatakse taas sedaan keredega masinatega DTM-sarjas sõitma. Opel toob rajale vähemalt 4 uut Vectra GTS-i. Audi võtab kasutusele A4 ja Mercedes C-klassi. Erasõitjad jätkavad tänavuste kupee keredega vähemalt järgmine aasta.

Allikas www.autosport.com
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

A4:
Pilt
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Ise jälginud juba 94' aastast tihedamalt.Kahjuks Motorsit ning ka Saksamaa kanalit (ZDF?) ei näe,nii et piirdun neti-jms. infoga. Enda arvates parim turismiautode sari,EM ja BTCC on selle kõrval vägagi lahjad.Lemmikuteks omal ajal Alfa ning praegu Audi.Mercedes ei lähe üleüldse.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Jah, rääkides lemmikutest, siis minu hing, vastupidiselt eespool kõnelejaga, kisub just sinna Mercedese poole. Samas olen suht liberaalne ka teiste tegijate suhtes. :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rhys Fulber kirjutas:Jah, rääkides lemmikutest, siis minu hing, vastupidiselt eespool kõnelejaga, kisub just sinna Mercedese poole. Samas olen suht liberaalne ka teiste tegijate suhtes. :)
Nõus kui juba lemmikutset rääkimiseks läks siis Alesi ja Fässler 8)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Kui veel mõni sõna sõitjatest öelda,siis omal ajal mul kindlad lemmikud:Larini,Nannini,Modena, kuid viimastel aastatel Aiello...
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aiello ja Alesi 8) Meeskondade poolt kuulun Audi austajate sekka :)

Küsimus ka sellega seotud. Et kas seal on nagu 3 meeskonda? Rohkem peaks ikka vast olema, nii palju erineva värvikujundusega autosid on ju.... või mis :?:
gaas on endiselt laiffi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kus võib vaadata DTM ametliku kodukat vms?
Arvan, et Albers, Fässler, Ekström on ühed kindlamad tiitlipretendendid lisaks kindlasti Schneiderile. Ise ootak ka BMW d sinna sarja, kuid kahjuks seda ma lootma jäängi vist. Kahju on , et Winckelhock lõpetab. Checotto - Winkelhock olid Aiello kõige suuremad konkurendid, kui ta veel Peugeotiga sõitis Saksa Turismiautode sarja 2Liitiriste klassis.
Briti BTCC meistrilt Alani Menult ootaks järgmisel hooajal paremaid sõite, kui sel aastal.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta