Sten Pentus alustas testidega ADAC BMW sarjas

BTCC, DTM, STCC...jne

Moderaatorid: Jaanus, Strike, mrali

Vasta
orm
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 76
Liitunud: 10 Apr 2004, 20:29
Asukoht: Saue

Sten Pentus alustas testidega ADAC BMW sarjas

Postitus Postitas orm »

Sten Pentus alustas tagasihoidlikult. Esimestel testidel oli alles 15 ja 16-s. 31märts ja 1.aprill testidel oli vastavalt 22 ja 23 kohal 27 võistleja seas. Samas tundub, et team on korralik kuna parim mees oli 3 ja 4. Veel leiab sama teami auto 9 ja 23 kohalt. Lugedes Pentusega tehtud lugu Sporditähes jäi mulje, et kutt läks ja lajatas. Andmed http://www.adac-motorsport.de/images/automobil/for
melbmwadacmeisterschaft/31_03_04.pdf

Soovitav vaadata ka lehekülge http://www.adac-motorsport.de/index.php?display=ne
ws&id=1167&kategorieid=1&rubrikid=1

Esimene start on 16-18 aprill. 8)
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Montoya noorem vend oli esimesel päeval Pentusest aeglasem,Šveitsi naissõitja Gachnang,kelle olevat Niki Lauda ise oma hoolealuseks võtnud,et ta F1 aidata,see-eest 8 ja 9. (Oscherslebenis 31.03/01.04).
Stardinimekirja leiab: http://www.adac-motorsport.de/index.php ... egorieid=1
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Ega kellelegi veel peale minu ei tundunud, et too sand ülimalt Räikkösega sarnaneb? Kui ma esiti uusimat Sporditähte nägin, vaatasin, et Kimi jälle esikaanel :D alles siis kui kirju lugema hakkasin, sain aru.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Stenile ainult edu sinna BMW sarja. Olen temaga koos mööda erinevaid Balti ringradasi sõitnud ja näinud, et Eesti hetke parim ja kiireim vormeli piloot on just Sten. Seega edu talle veelkord ja loodan, et just tema on esimene eestlane kunagi F1 sarjas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
annmacher
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 21 Veebr 2004, 18:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas annmacher »

Edu Stenile ka minu poolt. Ja küll ta varsti seal ka ennst tõestama hakkab, nagu ta seda juba Eesti ja Balti radadel teinud on :D
Nende testide tulemused olid ehk mõjutatud ka sellest, et Sten veitsa tõbine oli ja auto juhitavus just kõige parem ei olevat olnud seal.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Neljapäeval rääkis Pentus testidest veel ka Kuku raadios.Nüüd olevat testidega lõpp kuni järgmise reedeni.Aga edu talle!
Vasta