Hooaeg 2016

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, RudiTurbo, mrali, nimh, Frank

Vasta
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

Manori kaitseks tuleks öelda et oleks natuke raske loota et nad ei võtaks sõitma suure rahakotiga sõitjat.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

Pastori kohale on kosilane Kevin
Kevin Magnussen set to replace Pastor Maldonado at Renault
http://www.skysports.com/f1/news/29871/ ... at-renault
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

lõpuks ka mingi õiglus siin maailmas
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas mrali »

Noh, Pastoril on veel võimalus siis Manor-Marusja...aga tea, kui väärtuslikud need tah rahad tänase 720% inflatsiooniga Venetsueelas on :P
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

Üks noor venelane (16 aastane) on astumas F1 karusellile
Force India sign Nikita Mazepin to development driver role
http://www.skysports.com/f1/news/12477/ ... river-role
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

Hüvasti Pastor ja tere tulemas Kevin!
The deal is done - Pastor Maldonado is out and Kevin Magnussen will be announced as a 2016 Renault Formula 1 driver on Wednesday!
http://www.autosport.com/news/report.php/id/122654

Siiski jääb Pastorile võimalus Manor-Mercedeses koht osta!
Viimati muutis viplala, 01 Veebr 2016, 15:19, muudetud 1 kord kokku.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

2016 F1 meeskonnad (hetekel)
1. Mercedes: Lewis Hamilton, Nico Rosberg
2. Ferrari: Sebastian Vettel, Kimi Raikkonen
3. Williams-Mercedes: Valtteri Bottas, Felipe Massa
4. Red Bull-TAG (Renault): Daniil Kvyat, Daniel Ricciardo
5. Force India-Mercedes: Sergio Perez, Nico Hulkenberg
6. Renault: Kevin Magnussen, Jolyon Palmer
7. Toro Rosso-Ferrari: Max Verstappen, Carlos Sainz Jr
8. Sauber-Ferrari: Felipe Nasr, Marcus Ericsson
9. McLaren-Honda: Fernando Alonso, Jenson Button
10.Haas-Ferrari: Romain Grosjean, Esteban Gutierrez
11.Manor-Mercedes: ?????
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Kas RB ei pidanud hakkama Ferrari mootoreid kasutama??
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

Kolin kirjutas:Kas RB ei pidanud hakkama Ferrari mootoreid kasutama??
No tahta võisid nad palju ja parimal juhul oleks saanud 2015 aasta mootorid nagu Toro-Rosso.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

Maldonado ei ole ju veel ametlikult minema löödud.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas mrali »

raulito kirjutas:Maldonado ei ole ju veel ametlikult minema löödud.
Maldonado oma Twitteris juba kirjutas, et 2016 ta pole stardis.
Suurpuhastus õnneks on nüüd alanud..
Ja loodetavasti juhtub ka see veel sel aastal, et Räikköse F1 karjäär saab igaveseks lõpu. Aeg oleks ka nt Buttonil, Massal ja veel mõnel vanakesel hakata mõtlema kiivri varna riputamise peale...
Aitab sellest, et üks vanake oma p****istimaine ja ühe kunagi ehtsalt kätte jopanud MM-tiitliga hoiab nooremate ja kiiremate vendade (Hülk, Ricciardo jne, keda iganes Ferrusse pakutud on) eest säratu törinaga häid kohti kinni.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas mrali »

viplala kirjutas:Üks noor venelane (16 aastane) on astumas F1 karusellile
Force India sign Nikita Mazepin to development driver role
http://www.skysports.com/f1/news/12477/ ... river-role
Mazepin...taas tegu paraja paydriveriga ala Sirotkin, isa tal miljardär ja Uralhimi väetisetehaste omanik.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas CTR »

mrali kirjutas:
raulito kirjutas:Maldonado ei ole ju veel ametlikult minema löödud.
Maldonado oma Twitteris juba kirjutas, et 2016 ta pole stardis.
Suurpuhastus õnneks on nüüd alanud..
Ja loodetavasti juhtub ka see veel sel aastal, et Räikköse F1 karjäär saab igaveseks lõpu. Aeg oleks ka nt Buttonil, Massal ja veel mõnel vanakesel hakata mõtlema kiivri varna riputamise peale...
Aitab sellest, et üks vanake oma p****istimaine ja ühe kunagi ehtsalt kätte jopanud MM-tiitliga hoiab nooremate ja kiiremate vendade (Hülk, Ricciardo jne, keda iganes Ferrusse pakutud on) eest säratu törinaga häid kohti kinni.
ja sa ikka ei väsi oma suurpuhastuse jutuga..
kuidas see kätte jopanud tiitel oli? Räiks 6 etapivõitu + 2 ret.. vs hämi 4 võitu + 1 ret ja alonso 4 võitu + 1 ret
2008 häm 5 võitu + 1 ret vs massa 6 võitu + 2 ret
saa aru, et kuna praegu f1 niigi palju populaarsust kaotanud, siis on vaja neid ,,vanakesi'', keda inimesed teavad ja kellel on oma kindel ,,mina'' k.a Räiks, Massa, Alonso, Button jne.. + see, et nad aitavad edukalt autode arendamisel ja tagasiside andmisel kaasa..

aga no, mis seal ikka..
8)
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas teine_riiul »

CTR kirjutas:
mrali kirjutas:
raulito kirjutas:Maldonado ei ole ju veel ametlikult minema löödud.
Maldonado oma Twitteris juba kirjutas, et 2016 ta pole stardis.
Suurpuhastus õnneks on nüüd alanud..
Ja loodetavasti juhtub ka see veel sel aastal, et Räikköse F1 karjäär saab igaveseks lõpu. Aeg oleks ka nt Buttonil, Massal ja veel mõnel vanakesel hakata mõtlema kiivri varna riputamise peale...
Aitab sellest, et üks vanake oma p****istimaine ja ühe kunagi ehtsalt kätte jopanud MM-tiitliga hoiab nooremate ja kiiremate vendade (Hülk, Ricciardo jne, keda iganes Ferrusse pakutud on) eest säratu törinaga häid kohti kinni.
ja sa ikka ei väsi oma suurpuhastuse jutuga..
kuidas see kätte jopanud tiitel oli? Räiks 6 etapivõitu + 2 ret.. vs hämi 4 võitu + 1 ret ja alonso 4 võitu + 1 ret
2008 häm 5 võitu + 1 ret vs massa 6 võitu + 2 ret
saa aru, et kuna praegu f1 niigi palju populaarsust kaotanud, siis on vaja neid ,,vanakesi'', keda inimesed teavad ja kellel on oma kindel ,,mina'' k.a Räiks, Massa, Alonso, Button jne.. + see, et nad aitavad edukalt autode arendamisel ja tagasiside andmisel kaasa..

aga no, mis seal ikka..
8)
Jaajaa, kes neid Räikköseid ja Buttoneid ikka teab. Vat kui Fangio sõidaks või Tazio Nuovalari või siis Karl Benz oma esimese mersuga, vot siis tuleks ikka inimesi ja vaatajaid F1 juurde, siis olid ka kurvid käänulisemad ja muru turvaaladel rohelisem.

Hakkab jälle see hala ja vanakeste poputamine pihta nagu igal aastal.
Maldonadost on tegelikult natuke kahju, oli üks värvikamaid kujusid F1-s.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

Rääkides suurpuhastusest siis meil on uuesthooajast 2 kohta juures stardirivis aga on hetkel vaid debütant. Kõikide märkide järgi on ka Manoris vähemalt 1 debütant. Peaks justkui olema rohkem olema debütante on 2 meest kes tulid tagasi peale vaheaastat.

Maldonado oli värvikas kuju rajal ja vähemalt toimus rajal midagi. Jäänud on veel Räikkoneni vaimukad ütlemised raadios...
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas Frank »

teine_riiul kirjutas: Jaajaa, kes neid Räikköseid ja Buttoneid ikka teab. Vat kui Fangio sõidaks või Tazio Nuovalari või siis Karl Benz oma esimese mersuga, vot siis tuleks ikka inimesi ja vaatajaid F1 juurde, siis olid ka kurvid käänulisemad ja muru turvaaladel rohelisem.
Kunagi olidki turvaalad rohelisemad :D
"Come on, you can see more than that"
mcwax

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas mcwax »

No mina olen küll CTRiga nõus.
Need uue põlvkonna staarid on ju lihtsalt moto-robotid. Tulevad teevad oma sõidu ära (ma üldse ei vaidle, et hästi teevad seda), kiunuvad, kui keegi natuke blokeeris vms. Ei enamat. Ei mingit meeldejäävat isiksust kellele kaasa elada.
Minul vähemalt kadus küll huvi F1 vastu just seetõttu, et lihtsalt ei paku emotsiooni, kuna on jumala ükskõik milline neist "robotitest" sõidu võidab või katkestab.

Ja asfaltist poole kilomeetri laiused turva-alad ka asja ei paranda - 90% vigadest saab andeks, hea kui sekund kaduma läheb. Liivaga ikka hoopis teine tera - ka imepisike viga võis vabalt katkestamist tähendada.

Ehk jõuamegi sinna - vanasti oli rohi rohelisem, mehed mehisemad, turva-alad kollasemad, jne.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas maailmameister »

mcwax kirjutas:No mina olen küll CTRiga nõus.
Need uue põlvkonna staarid on ju lihtsalt moto-robotid. Tulevad teevad oma sõidu ära (ma üldse ei vaidle, et hästi teevad seda), kiunuvad, kui keegi natuke blokeeris vms. Ei enamat. Ei mingit meeldejäävat isiksust kellele kaasa elada.
Minul vähemalt kadus küll huvi F1 vastu just seetõttu, et lihtsalt ei paku emotsiooni, kuna on jumala ükskõik milline neist "robotitest" sõidu võidab või katkestab.

Ja asfaltist poole kilomeetri laiused turva-alad ka asja ei paranda - 90% vigadest saab andeks, hea kui sekund kaduma läheb. Liivaga ikka hoopis teine tera - ka imepisike viga võis vabalt katkestamist tähendada.

Ehk jõuamegi sinna - vanasti oli rohi rohelisem, mehed mehisemad, turva-alad kollasemad, jne.
Just. Tehakse suurpuhastus aga kes siis sinna jäävad? Sellised plikakesed nagu Rosberg? Pole mingit isiksust enamustel vendadel olemaski. Las see Räikkonen olla penskar ja ma olen nõus, et ta ei ole oma paremate päevade tasemel. Aga mees on ikka väga värvikas kuju, julgeb vähemalt välja öelda mis asjadest arvab. Pole see F1 enam nagunii selline nagu aastaid tagasi. Autod on ära kohitsetud, mehed on enamus sellised hallid kujud, las olla siis vähemalt mõni isiksus seal.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas jens »

Kui juba isiksuste peale jutt läheb, siis selles Räikkönenis ma küll midagi niiväga erilist ei näe. Kui ma praegusest stardirivist üldse isiksusena kellegi esile tõstaksin, siis Ricciardo. Suhteliselt uus kuju nagu näha! Aga mees alati naeratab ja on lõbus ja sorava jutuga. Vahva vaadata! Vettel on ka omamoodi huvitav, tema huumorimeel on väga hea. Aga igaühte see ei kõneta ja paljud teda ka ei salli. Aga mis seal ikka, igaühele oma...

Nn vanadest kujudest... Ma ise ei ole ka eriti selle fänn, et Räikkönen ja Massa lõputult tipptiimide kohti kinni hoiavad. Olen positiivsemalt meelestatud Buttoni suhtes, kes on aastate lõikes üsna hästi esinenud, ja vääriks hoopis märgatavalt paremat autot, mitte F1-st välja saatmist! Tegelikult hindan Buttonit siiani stardirivi top 6 sõitjana, mis näitab väga kõrget taset. Aga no eks vaatame, mis tänavu saama hakkab.

Maldonado... Nojah... Eks mehel on vähemalt midagigi oma F1 karjäärist meenutada. Etapivõit! Asi seegi. Seejuures täpselt Alonso ees, kes sõitis oma hullunud kodupubliku ees. Aga kui aus olla, siis midagi muud (head) Pastoril sellest viiest aastast meenutada pole. Eelkõige palju avariisid.

Ja ma ei saa jälle aru, mis isiksuse jutt see siia sisse toodud on. Üks Maldonado probleeme ongi see olnud, et ta on natukene liiga üleolev ja pole tahtnud (oma) vigadest õppida. Kontrast tema senise tiimikaaslase Grosjeaniga, kes 2012 crashis palju, aga ei kadunud pilvedesse ära, vaid tuli maa peale tagasi, õppis vigadest, ja muutus paremaks sõitjaks! Ma ei tea, võib-olla keegi nimetab sellist omadust nüüd halliks kujuks olemiseks... Aga jällegi - eks igaühele oma.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaeg 2016

Postitus Postitas jens »

Isiksuste teemal veel... Räikköneni probleem võib olla see, et ta võtab vahepeal asju liiga lõdvalt. Ilmselgelt tema sõiduvorm pole enam sellisel tasemel nagu nt 10 aastat tagasi. Samas, kui nt Alonso ja Button on suutnud oma kõrgtaset märgatavalt paremini säilitada. M.Schumacheriga pole muidugi üldse mõtet võrrelda.

Ja minu arust... kui natukene ohjad lõdvaks lasta, siis näitab see hoopis isiksuse puudumist. Et noh, võtame kergemalt ja "käib kah". Selle tulemusena on Kimi nii Alonsolt kui Vettelilt kapitaalselt pähe saanud. Ja minu arust tipptiimi ridades on selline koslap täiesti andestamatu. Soovin näha konkurentsivõimelisemat sõitjat seal!
Vasta