Vormel 1 TV3-es?

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, RudiTurbo, mrali, nimh, Frank

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Vormel 1 TV3-es?

Postitus Postitas Jaanus »

Tahtsin küsida, et kas TV3 ikka näitab see aasta F1-te? Vaatasin formula1.ee telekava ja seal ainult Soome kavad, loodan, et see tuleb sellest, et tv3 ei ole veel kava avaldanud. Kuid samas eelmine aasta oli suur kära selle ümber, kes F1-te näitab Eestis, see aasta pole midagi :shock: Kas tõesti on võimalik, et TV3 loobus ülekandest :?:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma ei imestaks, kui TV3 loobuks. F1 ju nikuinii peaaegu kedagi enam ei huvita.
gaas on endiselt laiffi
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

oot oot keda ei huvita!
Mis, Sa Erki arvad, et ma pean F1- te hakkama RTL pealt vaatama või. Mul hakkab nende Schumi mõlast 5 minutiga pea valutama. Sel aastal tuleb kindlasti üle tüki aja üks huvitavamaid hooaegu
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

jagr kirjutas:oot oot keda ei huvita!
Mis, Sa Erki arvad, et ma pean F1- te hakkama RTL pealt vaatama või. Mul hakkab nende Schumi mõlast 5 minutiga pea valutama. Sel aastal tuleb kindlasti üle tüki aja üks huvitavamaid hooaegu
nõus, aga rtl 'il on head saated enne starti, nad küsivad sõitjate käest küsimusi aga jama on see et ma ei sa sellest midagi aru veel. ja see eestlasete möla ajab mul südame pahaks
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma ei tahtnudki öelda, et enam KEDAGI ei huvita. :oops: TV3 ei näe võibolla F1-s enam ala mis inimesi teleka ette naelutaks. Eestlased minuarvates üldse ei aja üldse möla seal. Nad räägivad väga palju ka seda mida paljud meist üldse ei teagi.
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas: Nad räägivad väga palju ka seda mida paljud meist üldse ei teagi.
võib olla, tavaliselt vaatan ma soome MTV3 pealt ja siis kui nei reklaami paus on siis panen korraks eesti peale ja nad räägivad nagu kuskilt maha
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Klaar ja Vabamäe on asjalikud :lol: st. keskmine koduperenaine saab nende jutust aru. Ise sooviks natuke professionaalsemat kommi aga ei saa ka midagi ette heita. Kui Eurosport kandis kunagi F1- te üle oli päris huvitav
Elbre on ka paar korda komminud, aga karjäär jäi miskipärast lühikeseks
formula1
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Veebr 2003, 22:25
Kontakt:

Postitus Postitas formula1 »

tv 3 pidavat tänavu f1 ülekandeid näitama. kuid täpselt ei tea, kas ka kvalifikatsioonisõite...
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

jagr kirjutas:Klaar ja Vabamäe on asjalikud :lol: st. keskmine koduperenaine saab nende jutust aru.
jah, nemad saavad aru aga ma olen nii palju igasuguseid asju uurinud F1 kohta et ise ka ei tule hetkel midagi erilist meelde ja jama on nende juures see et nad räägivad nagu ühte linti kogu aeg (ja nad ei ole erapooletud :!: )
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kommentaatorid on väga harva erapooletud. Kuigi jah, kuna ühtegi eestlast F1-s ei osale, siis võiks olla erapooletu.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Carlos kirjutas:Kommentaatorid on väga harva erapooletud. Kuigi jah, kuna ühtegi eestlast F1-s ei osale, siis võiks olla erapooletu.
mul on meeles üks juhus kus Saksamaa GP'l schumil käigukastiga oli mingi jama (vist oli nii) ja Burti sõitis Schumile sisse ja kui uus start oli ütlesid nad midagi sellist et see viitas et nad olid Schumi poolel rohkem kui kellegi teise
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

mulle ise meeldib üks soomlasest komentaator, sest ta suutis selle GP vaatamise nii põnevaks teha. ta nagu oleks sõitja kõrval istunud aga MTV3 ei tahtnud talle enam nii palju maksta ja enam ta ei komenteeri F1'e GP'sid :(
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Pead vist silmas Matti Kyllöneni! 2002 kommenteeris digi-tv ülekandeid, muide. Täna on YLE toimetaja WRC alal kah!
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Mina olen vaadanud vormel 1-te alates 1994 aastast ainult Soomest. Tol ajal Eestis seda ei näidatud ja kui ma ka korra ETV(hakkas esimesena F1 näitama) peale keerasin, siis oli selge, et see on jura. Soomest saab soomlaste kommentaarid, lisaks veel kõik harjutus sõidud ja kiired kommentaarid varikolta(boksidest on vist eesti keeles :? ). Ühesõnaga palju rohkem infi, kui kohalikust televisioonist. Seega vaatan ma nagunii ka tulevikus F1-te ainult Soomest, kui siis reklaami ajal vahetan kanalit :P
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kyllonen küll kõva tegija, kuigi, ka J.J. Lehto kohta midagi halba ei saa õelda. JJ kommentaarid on asjalikud ja ta tõesti teab millest räägib. Kuigi ka soomlased pole erapooletud, kuid mind see pole eriti härinud, parem elada kaasa soomlastele ja tunda rkoos rõõmu nende edust.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

xaus kirjutas:Mina olen vaadanud vormel 1-te alates 1994 aastast ainult Soomest. Tol ajal Eestis seda ei näidatud ja kui ma ka korra ETV(hakkas esimesena F1 näitama) peale keerasin, siis oli selge, et see on jura. Soomest saab soomlaste kommentaarid, lisaks veel kõik harjutus sõidud ja kiired kommentaarid varikolta(boksidest on vist eesti keeles :? ). Ühesõnaga palju rohkem infi, kui kohalikust televisioonist. Seega vaatan ma nagunii ka tulevikus F1-te ainult Soomest, kui siis reklaami ajal vahetan kanalit :P
ma hakkasin F1'te vaatama 1998 a. ja käitun täpselt sama moodi nagu sina ja kas need eestlaes on ültse raja ääres või on nad kuskil stuudios pimedas ruumis?
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Frank kirjutas: ma hakkasin F1'te vaatama 1998 a. ja käitun täpselt sama moodi nagu sina ja kas need eestlaes on ültse raja ääres või on nad kuskil stuudios pimedas ruumis?
Eks nad kusagil stuudios kopitavad, pole veel kuuld, et mõni kohalik kanal oleks mehed võistlust vaatama saatnud...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kas kunagi, kui ETV alustas ülekannetega Hungaroringilt, polnud nii, et Are Eller kohapeal oli?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

istuvad kuskil pimedas ruumis ajalehed tagumiku all, ja vaatavad seal salaja MTV3'e ja siis spikerdavad soomlaste pealt, näit. soomlased rääkisid kui palju bensiini läheb autosse sekundis ja neil tuli vaheaeg panin eesti peale ja mis nad seal siis rääkisid, sama mis soomlased
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Mina Soomet ei näe ja minu pärast tõlkigu või sõna-sõnalt maha.
Tegijatest isegi kahju, sest vaevalt neil mingeid erilisi võimalusi on heaks kommiks :(
Vasta