Team Schumacheri täielik lagunemine!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Team Schumacheri täielik lagunemine!

Postitus Postitas valmacher »

Todt ja Brawn lahkuvad ferrarist. Ametlik teadaanne lähipäevil!

Todtist saamas Ferrari president! Kuulujuttude põhjal lahkumas ka mootoriehitaja Paulo Martinelli !

Allikas: http://f1.racing-live.com/f1/en/headlin ... 3121.shtml
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

nojah,
arvan, et järgmine aasta on Ferrari veel tippkonkurentsis, kuid seejärel hakkab vaikselt keskmike sekka langema...

schumacheri poeg sõidab kiirelt karti:
http://f1.racing-live.com/f1/en/headlin ... 1659.shtml
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Loomulikult laguneb team Schumacher, kuna Schumi pakkis asjad kokku. :)
See veel ei tähenda, et Ferrari F1 team lagunema peaks.
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 563
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:02

Postitus Postitas Mask »

Testidel ikka ferrarid kiiremad.
Pilt
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Brawn on asunud Ferrariga läbi rääkima

Postitus Postitas valmacher »

Endine Ferrari vormel-1 meeskonna tehnikadirektor Ross Brawn on meeskonnaga uuesti läbirääkimistes oma tulevase rolli üle tiimis.

"Ferrari palus mul arutada tulevikuväljavaateid nendega koostööks, kui ma olin valmis naasma vormel-ühte ning oleme nüüd asunud läbirääkimistesse," sõnas Brawn. "Teated, mis seostavad mind teiste meeskondadega on ebatäpsed või spekulatiivsed."

Brawni on seostatud Hondaga ning kuulujutud võimendusid, kui spioneerimisskandlaali segatud McLareni töötaja Nigel Stepney ütles Itaalia pressile, et Brawn kaalus mujale siirdumist.

"Inimesed ja Ferrari ning Itaalia õhkkond on mul veres ning Ferrari on minu meeskond," kinnitas Brawn. "Ferrari on ainus meeskond, kellega oma tulevikku arutan."

www.gpupdate.net
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
nataly87
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Aug 2007, 10:29
Asukoht: www.basic.ee

Postitus Postitas nataly87 »

Mina olin ja olen siiani Schumacheri suur fänn, väga kahju, et teda enam nii tihti ei näe:D Ferrarist on ka kahju, ei suuda see Raikonen seal särada midagi. Räägiti, et ega Schumacher sõita väga ei oskagi, ainult auto oli hea. Nüüd on siis näha, et autost üksi jääb ikka väheks :wink:
Vasta