Brasiilia GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, RudiTurbo, mrali, nimh, Frank

Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Brasiilia GP

Postitus Postitas Frank »

See nädala vahetus on Brasiilia GP. Viimati võitis brasiilane (Ayrton Senna) Brasiilia GP 10 aastat tagasi (1993). See aasta osaleb seal 3 brasiiliast.
Nüüd on läinud need GP'de vahed väga kiiresti, sest mul tuli mõnes mõttes ülatusena et see nädala vahetus on Brasiilia GP kuigi ma teadsin et see tuleb lähi päevil.
Mis te arvate mis Brasiilia GP'l juhtub? Ma arvan, et Ferrarid jõuavad finishisse aga mitte paremal kohal kui 3'dal ja selle saab ka Barrichello. Võitjat ei oska ennustada aga loodaks et mõni McLaren võidab kedagi väga vinges duellis. Renult ja Williams esinevad hästi ja Sauber jääb neist natuke maha.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Veidi raske öelda, sest uued reeglid on ennustamise keeruliseks teinud. See rada on alati Williamsitele sobinud. 2001 a. oli Montoya esikohal kuni talle tagant otsa sõideti ja 2002 a. ei jäänud Ralf oma vennast sugugi mitte palju maha. Renault minu mäletamist mööda osales päris hästi eelmisel aastal. McLarenitelt midagi erilist ei oota. Arvan et HEAL JUHUL esikolmikusse nad jäävad. Ferrari aga on viimasel ajal "üllataja" olnud, nii, et ei hakka midagi arvama
tax eriti ei tea, mida räägib
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Kimi võidab Michaeli ees (napilt).
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Brasiiliasse ennustatakse vihma kõigiks kolmeks päevaks, igaljuhul tõotab taas põnev võidusõit tulla :)
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ja F1 läheb jälle populaarsemaks. Loodetavasti mitte nii populaarseks, kui WRC :P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:Ja F1 läheb jälle populaarsemaks. Loodetavasti mitte nii populaarseks, kui WRC :P
mina ise loodaks et nad oleksid võrdsed aga F1 jääb ikka peale
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Frank kirjutas:
Erki kirjutas:Ja F1 läheb jälle populaarsemaks. Loodetavasti mitte nii populaarseks, kui WRC :P
mina ise loodaks et nad oleksid võrdsed aga F1 jääb ikka peale
. Ei tea. Mulle meeldib ralli kuidagi rohkem. Lihtsalt on nii. Eriti põhjendada ei oskagi
tax eriti ei tea, mida räägib
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Täiesti juhuslikult sattusin täna vaatama F1 ülekannet MTV3 pealt. Umbes poole pealt nägin. Päris huvitav tundus tänu märjale rajale, mõni mees oli ikka päris hädas rajal püsimisega. Oleks tahtnud esiotsa mehi näha, et kuidas nemad märjal asfaldil hakkama said. Et Webber kiireimaks sai, see vist oli suuresti tänu kuivama hakanud rajakattele? Igatahes homme olen päris kindel vaataja, kui peaks jälle vihma sadama.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Sattusin ka vaatama eile F1 kvalifikatsiooni ja tõesti, väga põnev on. Ma ei tea, aga mulle see uus süsteem meeldib, et üks masin korraga rajal, nii näeb kõiki masinaid, mitte nii, et Jaguar pildile ei mahugi vahest :P

Muide Jaguar esines väga hästi eile ja ütleks, et tal isegi võimalus võtta esikoht täna :) Asi polnud ainult kuivanud rajas, seda näitas ka Panise kehv esitus. Ma arvan, et nad leidsid hommikuse testide ajal miski fantast seadistuse ning suudavad sellega üllatada ka täna ja homme. Muide ka laup ja pühap on oodata vihma, seega F1 on taas põnevaks muutumas.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ma eile seda ei saanud tähele panelikult vaadata sest oli muud teha. Aga need kes vaatasid. Kas te võiksite mulle öelda mis selle Buttoni'ga juhtus?
Ja see et Weber oli esimene on küll alles ülatus ning see tuleb ka vähekene ülatusena et McLarenid püsisid koos ning enam vähem samal positsioonil
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Webber oleks ääre pealt saanud 1 koha aga viimasel sektooril ta kaotas umbes 0,250 sekundit. Ning Räikose mootoril on mingi probleem. Aga kui eelmine kord üllatas Alonso siis see kord oli üllatajaks Webber. Mina pakuks et tulevikus tulevad sellised võitlus paarid Räikonen-Webber-Montoya-Alonso ja siis võiks lisada Heidfeld
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Heidfeld ka?

Postitus Postitas Erki »

Miks sa Heidfeldi pakud? Kas ta siis nii kõva sõidumees?
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

kle. kui mehele hea auto anda siis tuleb ta kohe tippu poole. Ning tal on tipp meeskonna autoga kogemusi (oli McLaren'i testisõitja) ning kui ta on järgmine aasta ka sauberis siis tuleb ainult sauberi meestel kes teevad masina valmis hea auto teha ning ma arvan et Mercedese mootorid on paremad ka, sest nad on Ilmor'i ära ostnud ning nad on sinna ka raha juurde pannud
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Nojah, tulevikus

Postitus Postitas Erki »

Tulevikus võibolla jah. Mersu mootorid paremad? Nii julgelt väidad.
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Eile oli nii huvitav kvalifikatsioon, et ma lausa sisemiselt naersin-natuke väliselt ka- KAS TÕESTI HAKKAB NAUDING TAGASI TULEMA ?
formula1
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Veebr 2003, 22:25
Kontakt:

Postitus Postitas formula1 »

USKUMATU BRASIILIA GP !!!!!!!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Täielik üllatus, et Fisico võitis (ametlikult küll Räikkönen aga minu silmis siiski Fisichella). Romula oli ka normaalne...
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Olles jälginud F1-te pea 9 aastat, julgen väita, et sellist GP küll ei mäleta. Kõigepealt Firmani vedrustuse purunemine on juba uskumatu ja too kokkupõge Panisega. Siis see F1 romula, kuhu jäid Montoya, Pizzonia, Wilson, Verstappen ja Shumi. Sellest mil Shumi viimati väljasõitis rajalt on juba oma jupp aega möödas. Uskumatu Barrichello ebaõnn kodus, 10 katkestamist ja vaid korra lõpetanud. Uskumatu õnnetus Webberiga, sirgel läheb masin käest ja otse rajapiirdesse. Kohutav õnnetus Alonsoga, mil ta sõitis Webberi masina tükkide otsa ja tegi mitu spinni ning sõitis ühest piirdest teise, see oli tõesti jube. Trulli masin sureb veel lõpus välja ja Fishichella mootor läheb veel boxides põlema. Kusjuures Kimil oli lõpus selgelt probleeme masinaga ja Fisichella möödus temast, kuid kuna sõit peatati, siis ei läinud see möödasõit arvesse. Ja kindlasti jätsin veel midagi mainimata, nagu et sõit algas turvaauto tagant ja turvaauto käis vist miski 4 korda rajal.

Tagantjärele mõeldes, oleks vist old parem old see GP ära jätta, selline segadus pole F1, vaid pigem katastroof. Asi on võidusõidust kaugel...
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

No miks küll nii juhtus. Ma juba jooksin mööda tuba ringi karjudes Fisichella nime. Siis aga kuulsin seda halba uudist ja jäin vaikseks ja oleks peaaegu nutma hakanud. Fisichella mu lemmik ja selline kaotus. Mitte, et mul midagi Räikkoneni vastu oleks, kui praegu ütlen, et ta pole seda võitu väärt. Fisico tegi ilusa sõidu ja selle eest sellise koha ( mitte, et 2 koht halb oleks, aga 1 oli ju nii lähedal ). Aga mis teha, selline see autosport on
tax eriti ei tea, mida räägib
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Luban isiklikult et Kimi veel ennast näitab ja tuleb MM tiitlile nagu MM :D
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Vasta