Bahreini GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

See on kõigi probleem, et F1 on muutunud meelelahutuseks ja raha tegemiseks. F1 on tegelikult spordiala ja seal tuleks välja selgitada parimaid, mitte hakata reegleid muutma, et ühte, kes tõesti oma ala hästi oskab sealt ära kukutada. SEE ON SPORT, mitte meelelahutus. Kuid tänapäeval on see kahjuks teistmoodi :(
Parimaid ja nii ülivõimsaid nagu Schumacher tuleb austada, mitte vinguda, et miks ta krt kõigilt eest ära sõidab, see on nende kõigi 20 sõitja eesmärk, tema teeb seda kõige paremini.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Motorsi pealt näitab aeg-ajalt vanu F1 etappide kokkuvõtteid. 70ndad ja 80ndad. Päris raju on vaadata, et kurve lastakse läbi külg ees:)
Aga see, et praegu Schumacher nii ülekaalukas on... teised peavad lihtsalt rohkem tööd tegema. Küll Schumacheril ja Ferraril olid ka mõned aastad tagasi halvad ajad ja samuti ka McLarenil 90ndate esimesel poolel, enne kui hõbedaseks värviti.
Rajal pole Schumacheri kohta küll ühtegi paha sõna öelda, olenemata ilmast on ta teistest vähemalt poole pea jagu üle.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

RudiTurbo kirjutas:Kui ma tulen teie WRC3 võistlusesse, võidan kõik ära, kas te siis panete pillid kotti ja lähete ära? :P
Tule ja võida. Su suhtumine siin teistesse foorumlstesse jätab küll kõige pealt soovida. :evil:

Ok olen jah Mclareni pooldaja ning olen suht murelik, et lemmikutel hästi ei lähe aga ma ei hakka teisi oinasteks sõimama. Eks naudi oma lemmiku või iidoli võite edasi koos oma punaste kaaskonnaga edasi
Viimati muutis Kolin, 05 Apr 2004, 13:09, muudetud 2 korda kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Ma selles osas jagan RudiTurbo arvamust, et eilne etapp ei olnud kaugeltki kõige igavamate killast - on oluliselt nigelamaid etappe nähtud.
Ning see idee, et liider sõidu jooksul korduvalt vahetuks on F1's lihtsalt ebareaalne, kuna senised sõidud näitavad, et sellesk et mööda saada, peab tagumine olema ikka oluliselt (2-3 sekundit ringi kohta) kiirem, vastasel juhul peab lootma vaid eessõitja vigadele.

Aga ma siin mõtlesin, et kui nüüd nt. hüpoteetiliselt võidaks Märtin järgmised 5 MM etappi, kas siis nt. eesti kommentaatorite poolt hakkaks lendama väljendid nagu "igav hooaeg", "igav sõit", jne... vaevalt.

Aga üks on igatahes kindel - Ferrari ärakukkumist pole lähiajal oodata, ning kui keegi tahab sõidu põnevamaks teha, siis peab see keegi lihtsalt Ferraride ülemvõimu murdma - lihtne kas pole :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma arvan, et WRC-d ja F1 ei saa sugugi võrrelda
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

mcwax kirjutas: Aga ma siin mõtlesin, et kui nüüd nt. hüpoteetiliselt võidaks Märtin järgmised 5 MM etappi, kas siis nt. eesti kommentaatorite poolt hakkaks lendama väljendid nagu "igav hooaeg", "igav sõit", jne... vaevalt.
Seda asja ei juhtu kui ka Märtin võidaks kas või kõik etappid teeb talle auto ikka vingerpusse, näit võib tuua Kreeka kapoti loo, Soomes Matrix (tal olid elektroonika probleemid ja nupud ainult vilkusid.), eks ole teisigi aga need on mis mulle meelde on jäänud.
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

RudiTurbo kirjutas:Kui ma tulen teie WRC3 võistlusesse, võidan kõik ära, kas te siis panete pillid kotti ja lähete ära? :P
sa oled vist mitu ööd järjest lõvi unes näinud, et oma karvutu rinna nii punni ajad :evil:
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:Kui ma tulen teie WRC3 võistlusesse, võidan kõik ära, kas te siis panete pillid kotti ja lähete ära? :P
See, et saa kõik seal kinni paned mata kohe maha kuna meil on seal üks tippklassi tegija ;)
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Frank kirjutas:
RudiTurbo kirjutas:Kui ma tulen teie WRC3 võistlusesse, võidan kõik ära, kas te siis panete pillid kotti ja lähete ära? :P
See, et saa kõik seal kinni paned mata kohe maha kuna meil on seal üks tippklassi tegija ;)
Sa pead vist Mixat silmas :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Carlos kirjutas:Motorsi pealt näitab aeg-ajalt vanu F1 etappide kokkuvõtteid. 70ndad ja 80ndad. Päris raju on vaadata, et kurve lastakse läbi külg ees:)
Aga see, et praegu Schumacher nii ülekaalukas on... teised peavad lihtsalt rohkem tööd tegema. Küll Schumacheril ja Ferraril olid ka mõned aastad tagasi halvad ajad ja samuti ka McLarenil 90ndate esimesel poolel, enne kui hõbedaseks värviti.
Rajal pole Schumacheri kohta küll ühtegi paha sõna öelda, olenemata ilmast on ta teistest vähemalt poole pea jagu üle.
Ma isegi vaatan neid igal võimalikul juhul. 80ndaid pole veel näind, olen küll näind 73, 76, 77 ja 78 aastat ja no autode kohta pole ka sõnu. Tänapäeval on põhimõtteliselt võimatu öelda, mis meeskonna auto on kui kõik autod oleksid ühte värvi.

www.hot.ee/erki333/79.mpeg
Need kaks või kom ringi mis seal videos on on minumeelest põnevam kui kogu senine 04 hooaeg kokku:)

Hetkeline olukord on ka selline et puuduks nagu võidutahe mõnedel meestel. Näiteks ma olen kindel et Barrichello oskab samahästi sõita nagu Schumi aga ta nigu ei pingutakski, ei ole enam fantastilisi möödumisi (Kui Ralfi vägiteod välja jätta) ja sellest tulenevalt ka rajalt välja lendamisi :twisted:
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kolin kirjutas:
Frank kirjutas:
RudiTurbo kirjutas:Kui ma tulen teie WRC3 võistlusesse, võidan kõik ära, kas te siis panete pillid kotti ja lähete ära? :P
See, et saa kõik seal kinni paned mata kohe maha kuna meil on seal üks tippklassi tegija ;)
Sa pead vist Mixat silmas :P
Pean jah teda silmas, kui vaja saab kui veel häid proffe otsida ju :idea:
"Come on, you can see more than that"
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

Erki kirjutas: www.hot.ee/erki333/79.mpeg
Need kaks või kom ringi mis seal videos on on minumeelest põnevam kui kogu senine 04 hooaeg kokku:)
nu need ringid on kyll selliseid mida vaataks päev otsa ;) seal oli vist kahe mehe vahel tõesti rohkem möödasõite kui see hooaeg kokku :P rajult vennad andsid ikka... pilt oleks võind veic parema resoga olla, oleks nauditavam vaadata olnud.
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Turboajastul oligi palju möödasõite, mõtlen kas peaks need tagasi tooma? WRC autodel need töötavad küll hästi. Mis mõttega need üldse ära keelati?
Sädemete pildumine on ka efektne vaatepilt.
Naljakas vaadata kuidas praegu 2x laiemal rajal 10x vähem möödasõite.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

F1 põnevaks:
Tiivad maha, mootorid ostavad Minardilt ja kõik muu samuti. Mõelge vaid kui õnnelik Minardi siis oleks :lol:
"Come on, you can see more than that"
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Minardil pole mootoritega midagi pistmist. Kõik ostavad neid. Osal on lihtsalt rohkem raha, et osta uusimaid versioone.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Turboajastu lõppes vist sellepärast et autode võimsused olid juba 1500 hobese piirimail. Tõelised loomad olid nad ikka :twisted: Kindlasti mõjus ka Elio de Angelise surm 86. aastal Paul Ricardi rajal testides.
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kolin kirjutas:
RudiTurbo kirjutas:Kui ma tulen teie WRC3 võistlusesse, võidan kõik ära, kas te siis panete pillid kotti ja lähete ära? :P
Tule ja võida. Su suhtumine siin teistesse foorumlstesse jätab küll kõige pealt soovida. :evil:

Ok olen jah Mclareni pooldaja ning olen suht murelik, et lemmikutel hästi ei lähe aga ma ei hakka teisi oinasteks sõimama. Eks naudi oma lemmiku või iidoli võite edasi koos oma punaste kaaskonnaga edasi
Sry, aga natuke üle viskab, kui pärast igat etappi on jälle mingi vingumine, et igav oli :x
Mul ei ole teie vastu siin foorumis midagi, eriti sinu Kolin, aga ma lihtsalt ei saa tagasi hoida, kui siin mingi laimamine käib koguaeg :(

Ma olen üpriski kindel, et suudan Mixat alistada :P BTW Frank, sain uue Rooli täna, ja varsti läheb CMR4 Multiplayer demos andmiseks, nii, et küta ennast soojaks :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Põhimõtteliselt arvan ma ka, et trammijuhte pole mõtet sõimata. Miks trammijuhte?
Aga kesse schumi siis ikka on kui mitte trammijuht. Istub maha, teeb sõidu ära, kasseerib raha sisse ja kogu lugu.
Oh-mis-fun!
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

KuriUss kirjutas:Põhimõtteliselt arvan ma ka, et trammijuhte pole mõtet sõimata. Miks trammijuhte?
Aga kesse schumi siis ikka on kui mitte trammijuht. Istub maha, teeb sõidu ära, kasseerib raha sisse ja kogu lugu.
Oh-mis-fun!
nu vaadates kuda ta sõidab siis laseb jah nagu rööbastel... mitte trammiga vaid pigem kiirrongiga... aga vigu naljalt ei tee, teistel laguneb nii auto kui ise teevad lolle vigu... näiteks ralf... mis hüppeid ta tegi sato autot trampana kasutades??? nii ei saa ju vormelit sõita :P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas: Ma olen üpriski kindel, et suudan Mixat alistada :P BTW Frank, sain uue Rooli täna, ja varsti läheb CMR4 Multiplayer demos andmiseks, nii, et küta ennast soojaks :D
Seda tahaks ma näha kuidas sa saad Mikkost jagu :wink:
Küll ma kütan, nädalavahetusel rallifoorumi serveris jälle?
"Come on, you can see more than that"
Vasta