Ralli ajal tulemuste ja juhtumiste info PEAB olema kättesaad

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
fännid
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 11
Liitunud: 12 Jaan 2004, 13:02
Asukoht: tartu

Ralli ajal tulemuste ja juhtumiste info PEAB olema kättesaad

Postitus Postitas fännid »

Kui rallifännid kes ei saa hetkel olla raja ääres elavad kodus hirmsalt kaasa. Aga rallikorraldajad ei taha asjadega üldse kursis hoida. Tänapäeval see ju elementaarne. kui saadakse teada katkestajatest või suurtest aja kaotustest siis võiks ralli kodulehele selle infi üles panna. Ma ei saa aru milleks on pressikeskus. seal võiks üks inimene olla kohe kes täiendab kodulehekülge, mitte ioe pea surfama ja otsima. see ju juba üritusele hea reklaam


MIS ARVATE
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Re: Ralli ajal tulemuste ja juhtumiste info PEAB olema kätte

Postitus Postitas VWman »

fännid kirjutas:Kui rallifännid kes ei saa hetkel olla raja ääres elavad kodus hirmsalt kaasa. Aga rallikorraldajad ei taha asjadega üldse kursis hoida. Tänapäeval see ju elementaarne. kui saadakse teada katkestajatest või suurtest aja kaotustest siis võiks ralli kodulehele selle infi üles panna. Ma ei saa aru milleks on pressikeskus. seal võiks üks inimene olla kohe kes täiendab kodulehekülge, mitte ioe pea surfama ja otsima. see ju juba üritusele hea reklaamMIS ARVATE
Aga ma arvan et Värton ei keela Sul seda teha, võta oma 10-20 sõpra, igale ühele läppar pihku jaga nad mööda rada laiali ja kukku inffi koguma-jagama-vahendama .. Tahtsin tegelikult seda öelda, et pole mõtet vinguda, see ei tee asja paremaks, vaid ole mees ja pane käed külge.

Aga jahh, "Lõuna Eesti" rallid võiks küll kuulutada fännidele kõige ebasõbralikumaks ralliks.. mina kui teise eesti otsa fänn istun pidevas infosulus.
daadu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Jaan 2004, 13:38

Postitus Postitas daadu »

kõik tulemused olid näha on-line'is aadressil www.auto.ee
Enne nähke natuke vaeva ja siis vinguge!
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

kõik tulemused olid näha on-line'is aadressil www.auto.ee
Enne nähke natuke vaeva ja siis vinguge!
sorry,aga milleks on üks ralli koduleht,kas oleks tõesti pidanud läbi otsima kõik Eestis olevad autospordi lehed,et saada infot.
Ja kuigi ise olin rajal ei olnud sealgi info liikumine parem.
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:21, muudetud 1 kord kokku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

MInu mäletamist mööda kui ma tulemuste lingile vajutasin siis öeldi et tulemused ilmuvad sinna pärast rallit....
gaas on endiselt laiffi
laika
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 19 Aug 2003, 09:35
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas laika »

aitähh nii heade kui ka halbade sõnade eest,ju ma olin siis pime et ei näinud neid punaseid silte,ja kahjuks wap ei oma,ja raadio tulemused puudutasid ainult esimesi ja siis said patareid otsa-ja ainus mida ma tahan INKA ,on operatiivne info,aga kodulehel ei ole ka veel praegu toimunud mingit arengut tulemuste osas,kuigi juba pühapäeva õhtu.Mis mõte on kodulehel mis toimib nagu tulemuste arhiiv.
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:21, muudetud 1 kord kokku.
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:21, muudetud 1 kord kokku.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma olin rajaääres vaatamas. Pidevalt oli ülevaade rajal toimuvast. Sai ise "mitteametlikke" vaheaegu võetud ja telefoniga tulemusi jälgitud. Meie arvates toimis see väga korralikult. Vaid ralli esimese katse tulemustes arvasime esmalt vigu peituvat, niivõrd üllatuslikud olid need lihtsalt. Seega tulemuste edastamise koha pealt nö. online, ei ole küll paha sõna öelda.

Raadio oli rallil seevastu väga kahvatu võrreldes teiste rallidega. Eks ole ka arusaadav, et vahendid ralli korraldamiseks olid väga napid ja hea, et mehed üldse üritusega hakkama said. Väga põnev sõit kuni viimaste meetriteni ja seda Eesti kõige keerulisematel katsetel. Tänud neile selle eest!
Aga siinkohal jõuangi vast olulisemani, kui tulemuste edastamine internetis. Minu ja paljude teiste arvates oli rallil nõrgaks lüliks turvalisus. Nii pealtvaatajate kui ka sõitjate oma. Üsna ebameeldiv oli näha, et nii paljud inimesed on omaarust terasmehed ja puutumatud. Kõige vastikum oli vaadata, et ka väikesed lapsed olid koos vanematega ohtlikes kohtades. Kui turvamees on arg või pole enne rallit piisavalt juhendatud, see ei tähenda, et võib ohtlikes kohtades seista. Endal peaks ka mõistust olema natuke. Mis pole keelatud, pole alati siiski lubatud.
Alles seejärel kui mõnel autol oli natuke "pikaks" läinud, siis paluti inimestel kaugemale minna, aga koheselt kui turva selja pööras astuti tagasi vana koha peale.

Mu meelest on turvalisuse tagamine palju olulisem kui tulemuste kohene internetti jõudmine.

Ahjaa, talverallile võiks ikka soojad riided selga panna. Siis ei peaks nii palju külmarohtu ka võtma!
Kasuta ikka turvavööd ka!
o0tt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 178
Liitunud: 28 Dets 2003, 23:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas o0tt »

Turvalisus andis jah soovida.
Näiteks ühes neljanda käigu kurvis sõitis Raiend selle sirgeks kiirus oli mingi 130-150km/h ja pärast seda läksid inimesed sinna tagasi rallit vaatama.
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

See koht kus Raiend otse sõitis ja kraavi, seal ÕNNEKS, ...ÕNNEKS inimesi polnud! Peale trampasid läks täiega otse ja enne pealtvaatjate autosid keeras kraavi. See oli ikka tuline õnn, et seal ees kedagi-midagi polnud!
Mis käiguga see mahapööre seal kurvis oleks pidanud olema, ei oska ma öelda.
Karl
Vasta