Lõuna-Eesti Ralli 2020

räägi eesti autorallist

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Post Reply
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: Lõuna-Eesti Ralli 2020

Post by MadMax »

Kommunikatsioonihäire :D lubage naerda. Ma arvan, et sellisel tasemel on otsused väga konkreetsed. Ilmselt või ilmselgelt oli asi publikus ja selle raja äärede lubamises. Palju rahvast = potentsiaalne kolle ja kuna tegemist on sarnaste üritustega, siis ühe kolle kutsub esile otsuse teise suhtes, sest kui LE juhtus võib ka RE juhtuda. Seda nad kartsid ja põhjusega. RE ära jäämist ei soovi ju keegi.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Posts: 2221
Joined: Thu Sep 22, 2005 11:16 pm
Location: Tartu

Re: Lõuna-Eesti Ralli 2020

Post by uhtikas »

MadMax wrote:Kommunikatsioonihäire :D lubage naerda. Ma arvan, et sellisel tasemel on otsused väga konkreetsed. Ilmselt või ilmselgelt oli asi publikus ja selle raja äärede lubamises. Palju rahvast = potentsiaalne kolle ja kuna tegemist on sarnaste üritustega, siis ühe kolle kutsub esile otsuse teise suhtes, sest kui LE juhtus võib ka RE juhtuda. Seda nad kartsid ja põhjusega. RE ära jäämist ei soovi ju keegi.
Kommunikatsioonihäire antud kontekstis tähendab seda, et keegi peab kedagi, pehmelt öeldes, rumalaks 8)
Seepärast olekski suur soov seda artiklit täies mahus näha...
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 389
Joined: Thu Mar 29, 2012 6:08 pm

Re: Lõuna-Eesti Ralli 2020

Post by randos »

Ma võiks oma paroole siin vabalt kõigile jagada, kui keegi mu digilehe tellimuse kinni maksaks. :-)
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: Lõuna-Eesti Ralli 2020

Post by Sala »

Ma nüüd ei tea. 50+€ maksvaid rallipileteid üheks päevaks ei peeta kalliks aga see 1€ terve kuu eest käib üle jõu...

Kuid no eks lugege
https://telegra.ph/oh-vaesust-08-25
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Posts: 2221
Joined: Thu Sep 22, 2005 11:16 pm
Location: Tartu

Re: Lõuna-Eesti Ralli 2020

Post by uhtikas »

Sala wrote:Ma nüüd ei tea. 50+€ maksvaid rallipileteid üheks päevaks ei peeta kalliks aga see 1€ terve kuu eest käib üle jõu...

Kuid no eks lugege
https://telegra.ph/oh-vaesust-08-25
Aitäh, hea Sala!
Tuleb vist uskuda PPA kommentaare ja ka isiklikke kogemusi, et maakera tabanud uus koroona, on inimesi üksteise vastu kurjemaks muutnud :roll:

Nimelt, varasemalt on RFis ikka küsitud tasuliste "ajakirjanduslike" ralliteemaliste üllitiste tasuta "lahtikirjutamist", ja ka saadud vastavaid kirjutisi lugeda.

Mina ja minu pere nt ei pidanud 53.90€ maksvat piletit LE Rallile pääsuks kahjuks vastuvõetavaks . . .

Ajakirjandusele, kes niikuinii käib ka Rallifoorumist tasuta värsket infot hankimas, ja pärast tahab tasuliselt laiali jagada, ei taha ma põhimõtteliselt ka ühte eurot (1 €) anda. Asi ei ole "oh vaesuses", aga sellegipoolest suur tänu, kuna kerkinud teema on väga huvipakkuv :lol:
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Post Reply