Shell Helix Rally Estonia 2020

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
RalliAhto
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 286
Liitunud: 06 Dets 2005, 11:39

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas RalliAhto »

Mul on jäänud mulje, et sel taga on veel midagi, mida Aava ei saa/ei taha välja tuua. Ilmselt midagi sellist mis on toimunud varajasemates vestlustes ja mida on keeruline tõestada. Või selle väljatoomine viiks veel sügavamale kriisi.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas kiilakass »

................................................................................................

Muuseas, seda kuidas Aava oma 5000% hinnatõus jutuga täna lolliks jäi oli üsna valus vaadata. Nagu ma olen juba korduvalt siin öelnud. See on "pada sõimab katelt" teema, mis ilmselgelt paljudele siin foorumis olijatele pähe ei mahu.[/quote]


Lolliks jäi? Mulle jäi küll mulje, et ta rääkis õigest asjast ja Gross lihtsalt ei tahtnud seda aksepteerida. Vaid ajas oma 17k juttu, mis hinnakirja järgi ei päde. Aava rääkis hinnakirjast, mitte regamistasust + toetusest.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas ElvisP »

maailmameister kirjutas:Mis moodi ta lolliks jäi? Jutt oli hinnakirjast, mitte sellest palju eelmine aasta maksti.
Nad ei maksnud eelmisel aastal 2000, vaid maksid 17000. Sel aastal küsiti 100K. Matemaatika on lihtne.

AINULT hinnakirjast võib rääkida aga sel juhul on tegu lihtsalt faktide moonutamise abil avaliku arvamuse mõjutamisega, sest 5000% tõus tundub oluliselt vahvam kui öelda, et hind tõusis 5 korda.
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 192
Liitunud: 07 Mai 2011, 16:33

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas kambuu »

Eks täna EAL mõned pead lendavad
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas Olarir »

Minu arust oli ka piinlik pigem Grossi soigumist kuulata, et 480 protsenti ja pla pla pla, et faktid selgeks, aga fakt on ju see et hinnakirja muutus oli 5000% millest meedias räägiti.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas CTR »

Eelmine aasta hinnakirja 2000 + 15000 = 17000
See aasts oleks siis olnud hinnakirja 100k + 25000(nagu läbi käis) = 125 000?
Teip
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Dets 2007, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas Teip »

CTR kirjutas:Eelmine aasta hinnakirja 2000 + 15000 = 17000
See aasts oleks siis olnud hinnakirja 100k + 25000(nagu läbi käis) = 125 000?
Kas see 2000.- ei olnud mitte registreerimismaks hinnakirja alusel ja 15000.- toetuse nime all. Täna küsiti vist ainult 100000.- registreerimismaksu, toetusest pole juttu olnud.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas ElvisP »

Milline normaalne inimene räägib 2000-dest ja jätab seejuures mainimata 15 000?

Ja siis võrdleb seda 2000-ndet 100K-ga ja nutab silmad peast?
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas snakeplissken »

Gross jäi lolliks selle protsendi jutuga :D häbi oli kuulata
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas ElvisP »

Käisin eile poes. Kilekott maksis 10 senti ja Pepsi maksis 1 eurot.

Täna läksin poodi ja kilekoti ja Pepsi hind kokku oli 5 eurot!!! Mida fakki ... kilekoti hind oli 5000% tõusnud!!!!
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas MadMax »

ElvisP kirjutas:Käisin eile poes. Kilekott maksis 10 senti ja Pepsi maksis 1 eurot.

Täna läksin poodi ja kilekoti ja Pepsi hind kokku oli 5 eurot!!! Mida fakki ... kilekoti hind oli 5000% tõusnud!!!!
Kuule sul hakkab käest minema. Proovi olla veidi.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas ElvisP »

MadMax kirjutas:
ElvisP kirjutas:Käisin eile poes. Kilekott maksis 10 senti ja Pepsi maksis 1 eurot.

Täna läksin poodi ja kilekoti ja Pepsi hind kokku oli 5 eurot!!! Mida fakki ... kilekoti hind oli 5000% tõusnud!!!!
Kuule sul hakkab käest minema. Proovi olla veidi.
Tänan, et sa mu pärast muretsed. Selleks puudub vähimgi põhjus.

Muretsema peaksid nende pärast, kelle pime ahviarmastus kellegi või millegi vastu ei luba neil aru saada sellest, kui neid läbi meedia lausvalede ja pooltõdedega mõjutatakse.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas aix »

RLV kirjutas:Mis asi on poolkõva Aava? Kell läheb stardis käima ja finshis kinni.
Infra ja rajatised on riigi/omavalitsuse poolt.
Milles see Aava kehvema asja teeb, Anne ja Nublu saavad ka äkki seekord lõpuni laulda.
Tundub, et sa pole ühtegi üritust korraldanud. Kõik ei ole nii must/valge.
Mina saan Urmost täiesti aru, et sellise tasemega võistlust tuleb teha koguaeg ja täiega.
Ja nagu Urmo ütles, et unistus wrc etapp tuua on endiselt olemas. Vahel on targem teha samm tagasi, et tugevamalt edasi minna. Teine asi...kui juba sai välja kuulutatud, et RE ei toimu (on see siis kellegi mõistes õige või vale), siis nüüd uuesti uudis panna, et kuulge me ikka teeme, siis see nagu suurema ämbritäie s..a pähevalamine kui mitte teha. Kahju muidugi et asi nii kaugele üldse läinud on, aga nüüd pole enam midagi teha. Pooled peavad maha istuma ja 2021 tugevamalt välja tulema.
EAL (mõtlen siis nii Gross, kui Janis) ilmselt ei saa aru, et ainult rahaga ei korralda võistlust...
Viimati muutis aix, 02 Mär 2020, 14:39, muudetud 1 kord kokku.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas johunn »

ElvisP kirjutas:Käisin eile poes. Kilekott maksis 10 senti ja Pepsi maksis 1 eurot.

Täna läksin poodi ja kilekoti ja Pepsi hind kokku oli 5 eurot!!! Mida fakki ... kilekoti hind oli 5000% tõusnud!!!!
Matemaatika ja loogikaga on sul vaja veel vaeva näha.

Rally Estonia lugu oli pigem selline, et Urmo käis eelmine aasta baaris. Õlu maksis 2 eurot, aga lahke mehena jättis 15 eurot jotsi kah. See aasta samasse baari minnes öeldi, et õlu on nüüd 100 eurot ja jotsi pole vaja jätta. Ehk õlle hind on tõusnud 50 korda, see et Urmo eelneval aastal hea teeninduse eest lahkelt 15 eurot jotsi jättis ei saa olla arvutuse aluseks, et nüüd on õlle hind ainult 5 korda tõusnud. Urmo tõstis selle peale kaabut ja ütles, et otsib endale õllejoomise asemel parema hobi.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas Kolin »

ElvisP kirjutas:
MadMax kirjutas:
ElvisP kirjutas:Käisin eile poes. Kilekott maksis 10 senti ja Pepsi maksis 1 eurot.

Täna läksin poodi ja kilekoti ja Pepsi hind kokku oli 5 eurot!!! Mida fakki ... kilekoti hind oli 5000% tõusnud!!!!
Kuule sul hakkab käest minema. Proovi olla veidi.
Tänan, et sa mu pärast muretsed. Selleks puudub vähimgi põhjus.

Muretsema peaksid nende pärast, kelle pime ahviarmastus kellegi või millegi vastu ei luba neil aru saada sellest, kui neid läbi meedia lausvalede ja pooltõdedega mõjutatakse.
No sina oled meil kõige suurem tõe kuulutaja. Ainult sinu tõde on kõige õigem.
Jaga siis oma suurt Tõde teistega ka. Muidu on su jutt puhas mula ja provokatsioon.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas ElvisP »

johunn kirjutas:
ElvisP kirjutas:Käisin eile poes. Kilekott maksis 10 senti ja Pepsi maksis 1 eurot.

Täna läksin poodi ja kilekoti ja Pepsi hind kokku oli 5 eurot!!! Mida fakki ... kilekoti hind oli 5000% tõusnud!!!!
Matemaatika ja loogikaga on sul vaja veel vaeva näha.

Rally Estonia lugu oli pigem selline, et Urmo käis eelmine aasta baaris. Õlu maksis 2 eurot, aga lahke mehena jättis 15 eurot jotsi kah. See aasta samasse baari minnes öeldi, et õlu on nüüd 100 eurot ja jotsi pole vaja jätta. Ehk õlle hind on tõusnud 50 korda, see et Urmo eelneval aastal hea teeninduse eest lahkelt 15 eurot jotsi jättis ei saa olla arvutuse aluseks, et nüüd on õlle hind ainult 5 korda tõusnud. Urmo tõstis selle peale kaabut ja ütles, et otsib endale õllejoomise asemel parema hobi.
Ei päde su võrdlus.
Tänasest otsestuudiost:
Aava: "Me kipume kogu aeg 100 000 juurde minema, aga fakt on see, et hinnakirjas oli kirjas 2000 eurot. Rohkem maksmine oli aumeeste kokkulepe. Me leppisime mullu kevadel kokku, et maksame 15 000 juurde."

Seega Aava teadis juba eelmise aasta kevadel, ehk enne RE toimumist, et EAL-iga seoses on ta kulu 17 000. LAHKUSEGA või peale "õlle joomist jotsi jätmisega" (loe: peale RE lõppu täiendava 15K maksmisega) polnud siin mingit pistmist.

Seega õlle juures oli silt: "Õlu + jots 17 eurot" Sellel aastal on silt "Õlu + jots 100 eurot" ja Aava karjub baari ees ja jagab flaiereid, et sama pakett on baaris aastaga 5000% kallimaks läinud.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas ElvisP »

Kolin kirjutas: No sina oled meil kõige suurem tõe kuulutaja. Ainult sinu tõde on kõige õigem.
Jaga siis oma suurt Tõde teistega ka. Muidu on su jutt puhas mula ja provokatsioon.
Hea, Kolin, kas sa ei arva, et mul ei ole mingit mõtet Sulle midagi selgitada või tõestada, sest

a) selle asemel, et kritiseerida mu mõtteid või seisukohti, laskud sa minu ISIKU kritiseerimisse. "mula", "provokatsioon" jne. See on nii olnud varem, on ka nüüd ja saab olema ka tulevikus. See pole kuigi edasiviiv;
b) ilmselgelt jääme me eriarvamusele, misiganes me ka teineteisele ei ütleks. Meil mõlemal on selleks ka õigus.
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas enn tarka »

Selleks foorum ongi,et oma arvamust avaldada. ElvisP ja kolin minge õhtul baari ja jooge ka üks õlu.
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas Kolin »

ElvisP kirjutas:
Kolin kirjutas: No sina oled meil kõige suurem tõe kuulutaja. Ainult sinu tõde on kõige õigem.
Jaga siis oma suurt Tõde teistega ka. Muidu on su jutt puhas mula ja provokatsioon.
Hea, Kolin, kas sa ei arva, et mul ei ole mingit mõtet Sulle midagi selgitada või tõestada, sest

a) selle asemel, et kritiseerida mu mõtteid või seisukohti, laskud sa minu ISIKU kritiseerimisse. "mula", "provokatsioon" jne. See on nii olnud varem, on ka nüüd ja saab olema ka tulevikus. See pole kuigi edasiviiv;
b) ilmselgelt jääme me eriarvamusele, misiganes me ka teineteisele ei ütleks. Meil mõlemal on selleks ka õigus.

Sul on õigus Kulla Kallis ElvisP paraku on see nii ,et me jääme enda arvamuse juurde.

Tõstamaa vana sõna ütleb, et Arvamus on nagu s*itaauk igal on enda oma. Aga seda ei pea teistele näitama ja pähe määrima
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: Shell Helix Rally Estonia 2020

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:
ElvisP kirjutas:
Kolin kirjutas: No sina oled meil kõige suurem tõe kuulutaja. Ainult sinu tõde on kõige õigem.
Jaga siis oma suurt Tõde teistega ka. Muidu on su jutt puhas mula ja provokatsioon.
Hea, Kolin, kas sa ei arva, et mul ei ole mingit mõtet Sulle midagi selgitada või tõestada, sest

a) selle asemel, et kritiseerida mu mõtteid või seisukohti, laskud sa minu ISIKU kritiseerimisse. "mula", "provokatsioon" jne. See on nii olnud varem, on ka nüüd ja saab olema ka tulevikus. See pole kuigi edasiviiv;
b) ilmselgelt jääme me eriarvamusele, misiganes me ka teineteisele ei ütleks. Meil mõlemal on selleks ka õigus.

Sul on õigus Kulla Kallis ElvisP paraku on see nii ,et me jääme enda arvamuse juurde.

Tõstamaa vana sõna ütleb, et Arvamus on nagu s*itaauk igal on enda oma. Aga seda ei pea teistele näitama ja pähe määrima
No näed...ja juba oletegi mingis asjas ühel meelel... :D
Vasta