Kaardilugejate koolitus.

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

alex

Kaardilugejate koolitus.

Postitus Postitas alex »

07. märtsil toimub hotelli Palace konverentsisaalis kaardilugejate koolitus, mille viib läbi Michael Parc, kes sõidab Eestisse spetsiaalselt selleks ürituseks. Arvan et see on suurepärane võimalus Eesti rallisõitjatel saada uusi kogemusi tõelise profi käest.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Hee, mulle tuli ka kutse!!! Aga tegelikult ka on see tänuväärt ettevõtmine ürituse korraldaja poolt. Tõenäoliselt on paljudel ka sellest kasu.
Viimati muutis Kristo, 22 Veebr 2003, 00:17, muudetud 1 kord kokku.
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

Kes iganes selle ürituse on siin korraldanud, au ja kiitus talle, saab olema kindlasti super huvitav üritus. Olen ka kuulnud, et Autospordiliit vaatab veidi altkulmu meeskondade peale, kes ei ilmu kohale.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mismoodi see neid häirima peaks?
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

Koolitusel ei õpetata ainult legendi kirjutamist, vaid kogu kaardilugeja tööd, alates ajakaartidest, kuni suhtlemiseni kohtunikega.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Tõenäoliselt väga huvitav üritus saab olema ja kindlasti on see ka vajalik. Härra MP on kindlasti väga kogenud ja palju näinud lugeja. Alles paar päeva tagasi sain näiteks teada, et ta kunagi Colini gravel crew's oli. Ootan juba!
Kasuta ikka turvavööd ka!
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Carlos kirjutas:Alles paar päeva tagasi sain näiteks teada, et ta kunagi Colini gravel crew's oli.
Sa tõesti ei teadnud seda või ? :shock: Sellest kunagi pikkalt lehes kirjutas ..ja viimases EE kirjutises oli see ka minu meelest ära öeldud .

Aga teemasse... sinna võiks posu kohtunikke ka kohale vedada, just neid kes ajakaardile märkeid teevad.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

VWman kirjutas:
Carlos kirjutas:Alles paar päeva tagasi sain näiteks teada, et ta kunagi Colini gravel crew's oli.
Sa tõesti ei teadnud seda või ? :shock: Sellest kunagi pikkalt lehes kirjutas ..ja viimases EE kirjutises oli see ka minu meelest ära öeldud .
Ei teadnud jah :( Aga eks ma ürita nüüd tublim olla ja meeles pidada.
Kasuta ikka turvavööd ka!
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas skahar »

Igatahes läheme kohale, sest arvan et legendi kirjutamisest saab kõik alguse...mine tea, äkki tuleb endal õpetada või ise lugeda....kõik võib olla!
Muidu jah, loodan palju uut selleslt yrituselt, tore et selline võimalus on.
AutoralliSuurSõber
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

Carlos kirjutas:Mismoodi see neid häirima peaks?
On torganud silma uustulnukate ja ka kogemustega meeskondade suht nõrk teoreetiline ettevalmistus. Ehkki Park räägib ilmselt ja peamiselt legendi koostamisest - muret teeb enam hoopis see,et võidusõitjaks olemise tuhinas ei taheta / viitsita korralikult läbi lugeda võistlusmäärusi / võistlusjuhendit. See toob teinekord kaasa tobedaid karistusi ja täiesti välditavaid sõitjatele ebameeldivaid situatsione. Muuseas - ürituse initsiaator on EAL rallikomitee.
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Äkki oskab keegi öelda, mis kell saa üritus toimub ja kas kõik soovijad võivad kohale tulla.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Üritus kestab 15.00-18.00. Kirjas on, et üritus on tasuta, kuid osaleda saavad ainult eelnevalt registreerunud.
Kasuta ikka turvavööd ka!
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Kellega ma ühendust pean võtma, et ennast registreerida.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kas Sulle kutse tuli? Ma arvan, et see vist neile mõeldud, kellele kutse saadeti. Pole küll kindel. Juss Rodeni nimi oli kirja all.
Kasuta ikka turvavööd ka!
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Mingit kutset ei tulnud. Olen muidu EAL litsentiga kohtunik, aga see vist ei mängi rolli, aga raskelt tahaks sellest üritusest osa võtta.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Arvan, et EAL peaks asjakohast infot andma küll. Võta nendega julgelt ühendust!
Kasuta ikka turvavööd ka!
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Tänud :lol:
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Nii EAL ütles ära, et üritus on piiratud kohtadega, aga tahaks ikkagi osa võtta. See on nagu elutähtis sündmus minu jaoks. Nii et kui keegi üksi sinna läheb siis võiks mind kaasa võtta.
alex

Postitus Postitas alex »

No nii, üritus läbi ja minu meelest oli tegemist suhteliselt mõnusa koosviibimisega, sain isegi sealt mõned head nipid, mida võibolla peaks ka kasutama. Ei uskunud et Märtin kohale tuleb aga oli kohal ja ajas üsnagi meeldivat juttu, ühesõnaga kiitus korraldajatele.
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Nüüd olete siis kõik targad ja äkki keegi siis võiks rääkida, mis uut ja huvitavat teada sai.
Vasta