Auto24 Rally Estonia 2013

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas ivar80 »

Huvitav, et ka Impreza N14 autod on täiesti ära kadunud. Vist üksainus oli, kuid see eest oli Evosid lugematult palju. On siis Subaru tõesti nii vilets auto, et kellelegi enam ei kõlba? :)
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas mitsupitsu »

Olen kuulnud väidet,et Mitsu pidi n-ö mugava sõitja auto olema.Pidi paremini teel istuma jne.
saboo
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 13 Juul 2011, 22:31

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas saboo »

Minu tehtud pildid: http://www.flickr.com/photos/31947974@N ... 744630167/

Kuidagi masendavalt ülereguleeritud oli sel aastal, pea kõigist eelnevatel aastatel leitud põnevamatest kohtadest aeti ära, või vedas meil varasemalt lihtsalt turvadega rohkem :roll: . Eriline nõmeduse tipp oli kaardil keelualana märgitud piirkonda tehtud Mügra vip-tsoon, kus tribüün veel ilusasti väliskurvis ka asus. Naersime, et ju tehakse järgmine aasta Arula katse algus ka vip-alaks, kuna on ju sealgi iga aasta nii mõndagi vaadata olnud ja kahju oleks ju, kui vipid seda esireast nautida ei saaks.
Aga kui see kõik välja arvata, oli ikka päris tore ralli. Järgmine aasta loodetavasti jälle platsis.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas busse »

calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas calderon »

saboo kirjutas:Minu tehtud pildid: http://www.flickr.com/photos/31947974@N ... 744630167/

Kuidagi masendavalt ülereguleeritud oli sel aastal, pea kõigist eelnevatel aastatel leitud põnevamatest kohtadest aeti ära, või vedas meil varasemalt lihtsalt turvadega rohkem :roll: . Eriline nõmeduse tipp oli kaardil keelualana märgitud piirkonda tehtud Mügra vip-tsoon, kus tribüün veel ilusasti väliskurvis ka asus. Naersime, et ju tehakse järgmine aasta Arula katse algus ka vip-alaks, kuna on ju sealgi iga aasta nii mõndagi vaadata olnud ja kahju oleks ju, kui vipid seda esireast nautida ei saaks.
Aga kui see kõik välja arvata, oli ikka päris tore ralli. Järgmine aasta loodetavasti jälle platsis.
Nende vip aladega oli üldse paras tsirkus. Linnakatsel seisis meil auto ilusti vip parklas kuna ühtegi silti trampa juures ei olnud, et vip on, teisel pool oli. keelualadest nii palju, et osad muudeti ära. Eriti asjalik keeluala oli SS5/7 kus oli n.ö, keelualas ca 100 kuni 150 inimest ühes kohas ja pakun välja et ka mujal, kuna keeluala oli suht suur ja krt kuul pähe inimestele kes ronivad viljapõldu mis on teise inimese leib lauale.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas Karlip »

Viljapõldudel keegi ei käinudki, ainult ääres võibolla kõnniti, et teise kohta saada. Vähemalt nii palju nägin mina.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas calderon »

Karlip kirjutas:Viljapõldudel keegi ei käinudki, ainult ääres võibolla kõnniti, et teise kohta saada. Vähemalt nii palju nägin mina.
No mina nägin parajat seltskonda lätlasi kes istusid põllus, mis siis, et 10 meetrit põlluäärest aga ikkagi ja mõni neist ka keset põldu oma ihuädasi leevendamas, selle asemel, et võssa minna
Tean, et sa olid samas kohas kus mina aga kuna on tegemist naabri põlluga siis ajab kurjaks küll
ralli12
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 29 Juun 2012, 10:56
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Kontakt:

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas ralli12 »

kas Live´i kordust linnakatsest on võimalik näha?
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas mitsupitsu »

Kas see VIP ala oli seal kus trampliinid üksteise järgi on Mügral?Eelmine aasta jäi see katse algusesse.No ega tavainimene siis Vippe segada ei tohi:).
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas calderon »

mitsupitsu kirjutas:Kas see VIP ala oli seal kus trampliinid üksteise järgi on Mügral?Eelmine aasta jäi see katse algusesse.No ega tavainimene siis Vippe segada ei tohi:).
Nii see oli vist jah, kuigi ma ei tea mida on keset sirget vaadata
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas kristjanmust »

Noh, millest me räägime. VIPid loopisid poriga üle sisuliselt kõik lahkujad linnakatselt, kes läksid ära VIPide parkla serva kaudu.. Ja õigust jäi veel ülegi. ("mul on tagavedu" jne)
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas Oliverk »

See serv oli ainuke koht kus autoga veel üles sai.
saboo
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 13 Juul 2011, 22:31

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas saboo »

calderon kirjutas:
mitsupitsu kirjutas:Kas see VIP ala oli seal kus trampliinid üksteise järgi on Mügral?Eelmine aasta jäi see katse algusesse.No ega tavainimene siis Vippe segada ei tohi:).
Nii see oli vist jah, kuigi ma ei tea mida on keset sirget vaadata
Sama koht jah ja tegelikult on sealt kohast trampliinidele päris hea vaade tõesti. Aga no märkida piirkond keelualaks, et tavainimene sinna ei tikuks ja siis sinna vippidele mingisugune putka püsti panna, üsna ebaaus minu arust. Kes käinud, need läksid ikka õnne proovima (nagu meiegi) ja sai vaadata küll, aga mind jäi see asi siiski veidi häirima. Kuigi eks korraldaja tahab ka tulu saada ja siis vaja ju vippidele midagi pakkuda ka selle üüratu piletihinna eest.
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas Oliverk »

VIP-d ei maksa oma pileti eest btw.
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas Füürer »

Pigem mõtles Ta selle üüratu pileti all kui sponsorlust või erinevaid muid teeneid, mille eest on VIP pääse teenitud :)
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas skahar »

1. No aga mida te siis foorumlased mõtlete-tähelühend VIP ütleb ju kõik, tänu nendele te rallile minna saate ja tänu nendele ka sõitjad kihutada saavad. Mis siin siis arusaamatut on?
see kuidas ja mida nad seal pukis teevad....on juba "kõmu"

2. Viljapõld on natuke teine teema - suhetes maaomanike, põlluomanike, loodusega - seal VIPe ei tunta, kui oli korraldajatega kokkulepe, et põldu ei puututa, siis nii ka jääb, ole sa VIP või SI..T:)

Ma ise arvan, et tänapäeval on juba by default vipid just maaomanikud kelle teelõike või maa-alasid tahetakse kasutada...kui ülbad, siis järgmine aasta ei toimu seal midagi.
AutoralliSuurSõber
saboo
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 13 Juul 2011, 22:31

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas saboo »

Oliverk kirjutas:VIP-d ei maksa oma pileti eest btw.
Vabandust, sain siis valesti aru. Nägin lihtsalt kuskil müügil VIP pileteid (vist olid 100 euri tükk) ja kuulsin rallil pealt, kuidas mingi tüüp kaebles, et oli 80 eurtsi 1 päeva eest maksnud.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas busse »

Oliverk kirjutas:VIP-d ei maksa oma pileti eest btw.
VIPks sai üksköik kes meist erinevate mängude vahendusel. SKY+ loosis eriti mahlakaid VIP pileteid näiteks. Mul endalgi oli VIP ja see, mis reede kolmanda katse hüpeka juures toimus, polnud muidugi normaalne, kuid ma ei süüdistaks siin köiki teiste vastu poriga loopimises. Pigem oli häda selles, et autode voorimisega muutuski see söidutee selliseks, millelt tagarattaveolised lihtsalt driftides liikusid ära. Paljud jäidki seetöttu kinni, sest see tee muutus mülkaks löpuks ja nii mönigi pealtvaataja jalutadeski seal pani käna.

Eks enamus VIPid olidki need, kes toetasid autorallit ja aitasid sellest teha sellist üritust nagu ta läinud nädalavahetusel oli, aga kui poleks neid, siis vaevalt tee nii vinget üritust oleks saanud täna nautida.

Ja nagu iga aasta, leidub neid publikute seas, kes ei jöua 200m jalutada raja äärde paigaldatud prügikotini, et see sinna visata, vaid viskavad lihtsalt maha. Samamoodi leidub seda publikut, kes lihtsalt teise talumehe põllul käitub sea moodi mötlemata sellele, et see maha tallutud vilja kõrval on sügisel tema leiva materjal jne...

Nagu ka auto24 Rally Estonia brosüür ütles, kui näed, et keegi pealtvaataja käitub sea moodi, kutsu korrale. Alati on meil endil vöimalus inimestele tuletada meelde, et prügi ei visata maha vöi kes on rajale ohtlikult lähedal, see kamandada eemale. Kes veel pole end joonud maailma valitsejaks, see saab aru ja kuulab kaaskodanikku.
timpss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 24 Okt 2009, 11:44

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas timpss »

Plangi/Sarapuu http://www.youtube.com/watch?v=P7tQezsYvOs auto24 Rally Estonia Day2 moments


Group N EVO X, Team ASRT
https://www.facebook.com/Plangi.Sarapuu - Join my facebook fanpage!
GoPro @ 720p
Timmu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 152
Liitunud: 21 Jaan 2004, 11:06
Kontakt:

Re: Auto24 Rally Estonia 2013

Postitus Postitas Timmu »

Vestita ja lindi tagant pilte leiab veel http://www.racepics.eu lehelt.
Teab keegi rääkida miks SS9-al oli u. 10 min. paus ?
Vasta