Noored autospordis

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
rallipliks
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 29 Aug 2011, 20:45

Noored autospordis

Postitus Postitas rallipliks »

Mis te arvate, kas oleks sobilik alustada korraga A6 klassis või peaks alustama madalamalt? Kus on võimalik üldse legendi koostamist jne õppida? Ja kuna ise olen üldse tüdruk, siis kas te usute, et ka tüdruk võib sellel alal läbilüüa? Mina igatahes usun :)
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai 2009, 10:52

Postitus Postitas rallikas54 »

Palju teil vanust on ja kas ikka kindel soov, et korraga rallit vaja sõita?
rallipliks
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 29 Aug 2011, 20:45

Postitus Postitas rallipliks »

Vanust on 14. Jah, mul on väga-väga suur soov autosprodiga tegeleda, sellepärast küsisingi, et kas oleks ok.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

jhm, see on muidugi väga tore, et särtsakad tüdrukud autospordiga tahavad tegeleda, kuid esiteks tuleks alustada küsimusest - raha ja finantsid? Paratamatult pole see spordiala nii lihtsalt finantseeritav, kui mõne kergejõustiku ala harrastamine.

Teiseks, kuna sa oled 14. aastane, siis mina isiklikult soovitaks alustada rahvarallidest, kus võib vabalt sõita tänavaautoga, ehk ei pea olema mingeid eriturvavarustust, vaid kiiver on põhiline kohustuslik varustus. Siin äkki keegi oskab nende rahvarallide kohta kindlasti rohkem infii jagada kui mina.

Kolmandaks, mis kandi inimesega tegu, siis vb osatakse sulle ka mingidi kontaktid kätte anda.
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai 2009, 10:52

Postitus Postitas rallikas54 »

Kindlasti võid veel 14 aastasena mõelda rallikrossi või superkrossi poole peale, ntks Egon Kaur on alustanud rallikrossist. Kuid jah, esimene asi on siiski finants
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Kahjuks on raha saanud väga suureks faktoriks autospordis. Paljud ei suuda maksta enam sõitude eest.

Kui raha ning jaksu on siis palun, rallikrossist võib tõesti asi alata.

Keegi teab kuidas laitsel asi on. Vanusepiirangut on, lube vaja on?
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Laitses vanusepiirangut pole, aga öeldakse, et 12+ võiks ikka olla. Lube rajal sõitmiseks tarvis ei ole, ainult omavastutuse deklaratsioon vms tuleb täita ja alaealisel vanema või eestkostja kirjalik nõusolek. :)
rallipliks
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 29 Aug 2011, 20:45

Postitus Postitas rallipliks »

Elan Lõuna-Eestis, rahaga on nii, et ei ole just miljonäride perest, kuid kui mul mingeid võimalusi rahaliselt ei oleks, siis poleks ma ka siia foorumisse kirjutanud. Sellega olen ma kursis küll, et rahata just väga midagi sellel alal ei tee. Olen ise ka mõelnud, et võibolla tõesti rahvarallidest alustada, kuid ma ei tea ka :).
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Kindlasti alusta rahvarallist. Sellise vanuse juures võib seda teha ka EAL kaarti omava sõidukiga. Saad aimu, mis on mis jne. Lisaks võid mõelda ka rallisprindile, noortesprindile ja rallikrossile.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Rahvaralli ja noortsprint, kui seal juba asjad selged võib juba sammu edasi astuda, sport rallit saab alates 16 aastaselt süita nii, et sinna on veel aega.
Sul ikka keegi täiskasvanu ka asja segatud on?
Vasta