Rally Estonia 2011

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Ralliga võib rahul olla küll, eriti tulemuste järgi, sest üpris tugev välismaine konkurents oli. Kahju sellest, et katkestamisi oli palju aga sellegipoolest väga suurepärane rallikorraldus ja jääme juba järgmist veel vägevamat aastat ootama. :wink:
Rallime Mönuga !
vaikeboa
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Mai 2009, 19:33
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas vaikeboa »

Kodus tagasi ja väga rahul. Paar asja mis sõidust kriipima jäid olid Märtini trikid ja Grossi nippel. Kas seda oli ikka vaja viimasel katsel? Aga eks selline "ebaõnn" need pealtvaatajad sinna kohale meelitab.
Kuigi elu pidavat olema Lätis sitem kui meil siis raja ääres see küll nii ei paistnud olevat. Meie turvameeste "külalislahkus" jättis ikka kõvasti soovida, eriti linnakatsel.
Ja sõbrad, kui hommikul algab esimene katse kell 09:30 kas seda on ikka mõtet tervitama minna "six pack" näppus?
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 747
Liitunud: 08 Apr 2009, 11:35
Asukoht: Lindi Taga

Postitus Postitas -timtim »

Ralli oli super !!! väga ilusat sõitu tegid ikka enamus (Y)aga jh ajas selline asi küll kurjaks ,et inimesed olid seisnud 2 tundi oma kohal siis tulid ühele Lätlasele sõbrad juurede ja hakkasid inimesi ära pressima.Aga õnneks oli meil seal tugeva häälega EESTI mehi kes lätlastele selgeks tegid ,et nad on võõral maal ,et olgu viisakad . Aga samas olin ss 9 peal seal olid väga viisakad Lätlased ainult kiitus neile .Loodame ,et Lõuna-Eesti rallile need korralikud Läti fännid tulevad :D AGa rali oli väga vinge !
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

no lätlaste ja turvajate kohapealt veel see, et kuigi ma väga paljudele katsetele kahjuks ei jõudnud, siis nendes kohtades kus ma olin, vähemalt ühes neis olid samuti turvad väga leebed. pmst kohaliku külameest, kes oma jalgrattaga kodupoole tahtis tatsuda ja ütles: "et ma kuulen küll, kui auto tuleb" olid turvad suht karmid ja kontrollisid, et kõik sujuks korrapäraselt, kuid kui lätlased hakkasid pulli tegema, siis lasti sel lissalt juhtuda, ehk algul vilistati, aga hiljem nad lihtsalt "unustati", vb loodeti, et on jõudnud kellegi teise turvaja vastutusalasse. äkki oli selle taga keelebarjäär, ei oska öelda, kuid selline "pohhuism" turvaja poolt poleks mitte õige, ja siinkohal ei kiida ma heaks ka lätifännide käitumist.
udaramumuu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Juul 2011, 10:47

Postitus Postitas udaramumuu »

Kas keegi teab, mis aegasid Pohl sõitis? Sõidujoon oli muidu päris nauditav!
marioEst
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas marioEst »

Pohl oli ka kuskil teelt välja sõitnud.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

marioEst kirjutas:Pohl oli ka kuskil teelt välja sõitnud.
SS7 ennem finišit :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Ralliga võib rahule jääda, eriti nauditav oli vaadata Markko sõitu, olgugi, et tulemus polnud see, mida me kõik lootsime. Eriti suurt rõõmu valmistas Kruuda kiirus, poiss areneb iga kilomeetriga.

Mina jäin turvadega küll rahule, nendes kohtades, kus ma olin, olid nad vägagi mõistlikud ja konkreetsed.

Taaskord arvasid foto-videovestid, et kui neil on vest seljas, siis on nad kuulikindlad. Kahju, et ka ilmselt üks tegelane siit foorumist arvas, et raja turvat ei pea kuulama , mis siis, et võibolla oligi õigus 0 autode tulemise suhtes, kuid siiski - kui tavainimesed peavad kuulama, siis võiks ka meediategelased kuulata. Meeste näod olid muidugi sellised, et see on nüüd maailmalõpp, kui kohe läbi ei pääse.. kahju.
MasterPuppet
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 155
Liitunud: 27 Juul 2010, 13:42

Postitus Postitas MasterPuppet »

Ralli supper, aga tohutut piinlikust tekitasid hetked, kus kellegi sõiduvea korral terve publik rõõmsalt plaksutas käsi, vilistas ning huilgas.

Samas oli ülimalt nauditav SS9, kus viimased võistluspaarid ikka eriti rajult andsid minna. Samuti oli meeldiv Grossi kiirus, eriti võrreldes teistega SS9-l, aga ju siis soov viimast katset kinni panna oli liiga suur.
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1117
Liitunud: 11 Juul 2011, 18:31
Asukoht: Tartu

SS2/3

Postitus Postitas Tann »

Teab keegi, kas kuskilt Auto24 trampliini ülekande kordust või paremaid lende kuskilt veel vaadata on võimalik?
22N
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 309
Liitunud: 19 Mär 2006, 15:10
Asukoht: Antsla

Postitus Postitas 22N »

Viimane võimalus Rally Estonia võitjat näha. Ekipaaž Ostberg-Andersson liigub mööda Tartu-Tallinn maanteed Peugeot 3008-ga Põltsamaalt Tallinna poole.
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

22N kirjutas:Viimane võimalus Rally Estonia võitjat näha. Ekipaaž Ostberg-Andersson liigub mööda Tartu-Tallinn maanteed Peugeot 3008-ga Põltsamaalt Tallinna poole.
Lubasid veel Saaremaalegi tulla...
... ja järgmine aasta Estoniale ka.. :)
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Turvade kohta ütleks nii, et esimene päev ei lubanud nad absoluutselt mitte kui midagi, öeldi julmalt, et mine filmi lindi tagant (olin vestiga). Teine päev oli totaalselt erinev, täielikult vabad käed tegutsemiseks.

Mis puutub publikusse ja turvadesse, siis näiteks 7. katsel 5. punktis oli turvadel suhteliselt ükskõik, mis publik tegi. Ühe lätlase ajasin ise minema, kuna too tegelane oli poolteist meetrit lindist sisekurvi poole.

Aga muidu oli väga mõnus ralli!
"Come on, you can see more than that"
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Naudin ilusat pühapäeva RCC*-ga ja olen tähele pannud, et viimasel on võime igasuguseid huvitavaid mõtteid tõstatada... vähemalt minu jaoks huvitavaid.
1. Märtinil ei olnud vastast reedel... ei üheski episoodis.
2. Märtin sõitis sisuliselt oma "õues", mis peaks andma suure eelise...
3... ka Ostbergi ees, kes pole minuteada L.-E-s varem rallil osalenud!?
4. Märtin peab 2003 Focust üheks parimaks autoks, lisaks on sellel veel teiste autodega võrreldes aktiivdifrid.
Kes viitsib mõelge kaasa:
Kuhu kadus Märtini kiirus laupäeval?

*Rum and Coca-Cola
Viimati muutis GC, 17 Juul 2011, 15:29, muudetud 1 kord kokku.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Rajareits kirjutas:
22N kirjutas:Viimane võimalus Rally Estonia võitjat näha. Ekipaaž Ostberg-Andersson liigub mööda Tartu-Tallinn maanteed Peugeot 3008-ga Põltsamaalt Tallinna poole.
Lubasid veel Saaremaalegi tulla...
... ja järgmine aasta Estoniale ka.. :)
Saaremaal oli jutuks s2000 :roll: Siis nagu Ott vs Mads vms
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

allar9944 kirjutas:
Rajareits kirjutas:
22N kirjutas:Viimane võimalus Rally Estonia võitjat näha. Ekipaaž Ostberg-Andersson liigub mööda Tartu-Tallinn maanteed Peugeot 3008-ga Põltsamaalt Tallinna poole.
Lubasid veel Saaremaalegi tulla...
... ja järgmine aasta Estoniale ka.. :)
Saaremaal oli jutuks s2000 :roll: Siis nagu Ott vs Mads vms
Vot seda täpselt ei tea jah..
Ma kuulsin ainult seda et kui kalendrisse sobib, siis ollakse kohal.
Konkurents pidi parem olema kui Norras.
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas skahar »

GC kirjutas: Kes viitsib mõelge kaasa:
Kuhu kadus Märtini kiirus laupäeval?
Alati on tore pugeda selliste mõtete taha, et Papa Wilson helistas reede õhtu õnnitles Märtinit Homse päeva teise koha puhul;)

Siin ei tea keegi peale Märtini enda seda vastust ma arvan...

Edit: samas minu silmis oli siiski pingeline heitlus (kaotused aind mõned sekundid katsetel Märtinil), masinate erinevustega peensusteni kursis ei ole ja seega ei oska miskit öelda kummal siis lõppkokkuvõttes kiirem masin on.
AutoralliSuurSõber
pilsner
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 18 Sept 2005, 11:05

Postitus Postitas pilsner »

skahar kirjutas:
GC kirjutas: Kes viitsib mõelge kaasa:
Kuhu kadus Märtini kiirus laupäeval?
Alati on tore pugeda selliste mõtete taha, et Papa Wilson helistas reede õhtu õnnitles Märtinit Homse päeva teise koha puhul;)

Siin ei tea keegi peale Märtini enda seda vastust ma arvan...

Edit: samas minu silmis oli siiski pingeline heitlus (kaotused aind mõned sekundid katsetel Märtinil), masinate erinevustega peensusteni kursis ei ole ja seega ei oska miskit öelda kummal siis lõppkokkuvõttes kiirem masin on.
Seda ei oska vast keegi täpselt öelda, et kumb auto siis kiirem on. Kiirus loeb eelkõige kiiruskatsest, kas on kurvilisem või kiirem. Kurvilisematel katsetel peaks olema uuemal WRC-l siiski eelis, aga tont seda teab. Küll aga võib öelda, et masinad on üsnagi võrdsed, kui võtame Östbergi ja Märtinit kui võrdväärseid tegijaid.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Märtin sõidab võidu kord aastas, Östberg tegeleb sellega põhimõtteliselt igapäevaselt... vahe on ka see..
matu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1149
Liitunud: 08 Apr 2003, 08:50
Asukoht: Ülenurme

Postitus Postitas matu »

kuigi papa wilson võib olla suht nukker sest aastast 2003 kuni 2011 on focus kilomeetri kohta 0.15 sek kiirem
Vasta