Kaval Ants 2011-Auto24 Rally Estonia 2011
Moderators: Jaanus, KAIKUL, Sparco
-
- Diagnoos: rallisõltlane
- Posts: 1864
- Joined: Sun Jan 02, 2005 4:32 pm
- Location: Elva
Kaval Ants 2011-Auto24 Rally Estonia 2011
Selle suve suursündmus on varsti käes, pole ametlikku stardinimekirja, kuid registreerunute nimekirjas on juba numbrid laiali jagatud sõitjate vahel.
Ennustamine toimub nii:
1)N4-6 parimat.
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat.
3)E9,E10,E11-6 parimat.
4) Absolutarvestuse 3 esimest
LISAKS !
5) Historicute võitja
6) A8-3 parimat
A ja N nimekiri
E-rühma nimekiri
Historic nimekiri
Kui kellelgi on lisade vastu midagi siis andke teada!
Ärge siis unustage, et E12 ei kuulu E-rühma ennustusse!
Ennustamine toimub nii:
1)N4-6 parimat.
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat.
3)E9,E10,E11-6 parimat.
4) Absolutarvestuse 3 esimest
LISAKS !
5) Historicute võitja
6) A8-3 parimat
A ja N nimekiri
E-rühma nimekiri
Historic nimekiri
Kui kellelgi on lisade vastu midagi siis andke teada!
Ärge siis unustage, et E12 ei kuulu E-rühma ennustusse!
Last edited by Märtinfänn on Wed Jul 06, 2011 5:47 pm, edited 1 time in total.
-
- Diagnoos: rallisõltlane
- Posts: 1864
- Joined: Sun Jan 02, 2005 4:32 pm
- Location: Elva
N4
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Raul Jeets
6.Karl Kruuda
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Martin Kangur
3.Egon Kaur
4.Craig Breen
5.Sander Tiisler
6.Kristo Subi
E-rühm
1.Einar Laipaik
2.Ago Ahu
3.Toni Gardemeister
4.Henri Haapamäki
5.Lauri Reintam
6.Rudolf Rohusaar
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Raul Jeets
6.Karl Kruuda
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Martin Kangur
3.Egon Kaur
4.Craig Breen
5.Sander Tiisler
6.Kristo Subi
E-rühm
1.Einar Laipaik
2.Ago Ahu
3.Toni Gardemeister
4.Henri Haapamäki
5.Lauri Reintam
6.Rudolf Rohusaar
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
Last edited by Märtinfänn on Thu Jul 14, 2011 5:31 pm, edited 1 time in total.
N4
1. Jari Ketomaa
2. Jimmi Joge
3. Kaspar Koitla
4. Martin Prokop
5. Raul Jeets
6. Dennis Kuipers
Esiveod
1. Martin Kangur
2. Egon Kaur
3. Graig Breen
4. Siim Plangi
5. Kristo Subi
6 Alstair Fisher
E rühm
1. Toni Gardemeister
2. Einar Laipaik
3. Ago Ahu
4. Lauri Reintam
5. Jarno Kinnunen
6.Henri Haapamäki
ABS
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Jari Ketomaa
Historic
1. Villu Mättik
A8
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Ivars Vasaraudzis
1. Jari Ketomaa
2. Jimmi Joge
3. Kaspar Koitla
4. Martin Prokop
5. Raul Jeets
6. Dennis Kuipers
Esiveod
1. Martin Kangur
2. Egon Kaur
3. Graig Breen
4. Siim Plangi
5. Kristo Subi
6 Alstair Fisher
E rühm
1. Toni Gardemeister
2. Einar Laipaik
3. Ago Ahu
4. Lauri Reintam
5. Jarno Kinnunen
6.Henri Haapamäki
ABS
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Jari Ketomaa
Historic
1. Villu Mättik
A8
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Ivars Vasaraudzis
Last edited by calderon on Fri Jul 08, 2011 12:01 am, edited 1 time in total.
1)N4-6 parimat.
1. Ketomaa
2. Koitla
3. Aus
4. Pärn
5. Prokop
6. Vorobjovs
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat.
1. Plangi
2. Kangur
3. Kaur
4. Breen
5. Fisher
6. Täht
3)E9,E10,E11-6 parimat.
1. Laipaik
2. Gardemeister
3. Ahu
4. Haapamäki
5. Lembit Soe
6. Kinnunen
4) Absolutarvestuse 3 esimest
1. Märtin
2. Ostberg
3. Gross
LISAKS !
5) Historicute võitja
1. Latvala
6) A8-3 parimat
1. Märtin
2. Ostberg
3. Gross
1. Ketomaa
2. Koitla
3. Aus
4. Pärn
5. Prokop
6. Vorobjovs
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat.
1. Plangi
2. Kangur
3. Kaur
4. Breen
5. Fisher
6. Täht
3)E9,E10,E11-6 parimat.
1. Laipaik
2. Gardemeister
3. Ahu
4. Haapamäki
5. Lembit Soe
6. Kinnunen
4) Absolutarvestuse 3 esimest
1. Märtin
2. Ostberg
3. Gross
LISAKS !
5) Historicute võitja
1. Latvala
6) A8-3 parimat
1. Märtin
2. Ostberg
3. Gross
Last edited by allar9944 on Thu Jul 14, 2011 7:58 pm, edited 2 times in total.
-
- V järgu kommentaator
- Posts: 59
- Joined: Wed Jan 12, 2011 11:05 am
1)N4-6 parimat
JARI KETOMAA / MIKA STENBERG
MARTIN PROKOP / MICHAL ERNST
KASPAR KOITLA / ANDRES OTS
KARL KRUUDA / MARTIN JÄRVEOJA
RAINER AUS / REIN JÕESSAR
RAUL JEETS / ERIK LEPIKSON
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat
SIIM PLANGI / MAREK SARAPUU
MARTIN KANGUR / SIMO KOSKINEN
EGON KAUR / MAIT LAIDVEE
CRAIG BREEN / GARETH ROBERTS
ALASTAIR FISHER / DANIEL BARRITT
DAVID SULTANJANTS / JAAN PÕLDSEPP
3)E9,E10,E11-6 parimat
TONI GARDEMEISTER / TH TH
EINAR LAIPAIK / SIIMO SUVEMAA
LAURI REINTAM / ILMAR PUKK
LEMBIT SOE / AHTO PIHLAS
TOMI RÖNNEMAA / ANTTI LINNAKETO
MARKO MÄTTIK / TOOMAS TAUK
4) Absolutarvestuse 3 esimest
MARKKO MÄRTIN / KRISTO KRAAG
MADS ØSTBERG / JONAS ANDERSSON
JARI KETOMAA / MIKA STENBERG
5) Historicute võitja
JARI LATVALA / ASKO SAIRANEN
6) A8-3 parimat
MARKKO MÄRTIN / KRISTO KRAAG
MADS ØSTBERG / JONAS ANDERSSON
Tänase uudise valguses siia parandus:
Ivars Vasaraudzis
Oli kolmas enne
KRIS MEEKE / PAUL NAGLE
JARI KETOMAA / MIKA STENBERG
MARTIN PROKOP / MICHAL ERNST
KASPAR KOITLA / ANDRES OTS
KARL KRUUDA / MARTIN JÄRVEOJA
RAINER AUS / REIN JÕESSAR
RAUL JEETS / ERIK LEPIKSON
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat
SIIM PLANGI / MAREK SARAPUU
MARTIN KANGUR / SIMO KOSKINEN
EGON KAUR / MAIT LAIDVEE
CRAIG BREEN / GARETH ROBERTS
ALASTAIR FISHER / DANIEL BARRITT
DAVID SULTANJANTS / JAAN PÕLDSEPP
3)E9,E10,E11-6 parimat
TONI GARDEMEISTER / TH TH
EINAR LAIPAIK / SIIMO SUVEMAA
LAURI REINTAM / ILMAR PUKK
LEMBIT SOE / AHTO PIHLAS
TOMI RÖNNEMAA / ANTTI LINNAKETO
MARKO MÄTTIK / TOOMAS TAUK
4) Absolutarvestuse 3 esimest
MARKKO MÄRTIN / KRISTO KRAAG
MADS ØSTBERG / JONAS ANDERSSON
JARI KETOMAA / MIKA STENBERG
5) Historicute võitja
JARI LATVALA / ASKO SAIRANEN
6) A8-3 parimat
MARKKO MÄRTIN / KRISTO KRAAG
MADS ØSTBERG / JONAS ANDERSSON
Tänase uudise valguses siia parandus:
Ivars Vasaraudzis
Oli kolmas enne
KRIS MEEKE / PAUL NAGLE
Last edited by Octavianus on Thu Jul 14, 2011 11:07 pm, edited 2 times in total.
1)N4-6 parimat.
1. Ketomaa
2. Koitla
3. Aus
4. Pärn
5. Prokop
6. Vorobjovs
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat.
1. Plangi
2. Kangur
3. Kaur
4. Breen
5. Fisher
6. Täht
3)E9,E10,E11-6 parimat.
1. Laipaik
2. Gardemeister
3. Ahu
4. Haapamäki
5. Lembit Soe
6. Kinnunen
4) Absolutarvestuse 3 esimest
1. Märtin
2. Ostberg
3. Meeke
LISAKS !
5) Historicute võitja
1. Latvala
6) A8-3 parimat
1. Märtin
2. Ostberg
3. Meeke
1. Ketomaa
2. Koitla
3. Aus
4. Pärn
5. Prokop
6. Vorobjovs
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat.
1. Plangi
2. Kangur
3. Kaur
4. Breen
5. Fisher
6. Täht
3)E9,E10,E11-6 parimat.
1. Laipaik
2. Gardemeister
3. Ahu
4. Haapamäki
5. Lembit Soe
6. Kinnunen
4) Absolutarvestuse 3 esimest
1. Märtin
2. Ostberg
3. Meeke
LISAKS !
5) Historicute võitja
1. Latvala
6) A8-3 parimat
1. Märtin
2. Ostberg
3. Meeke
N4
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Karl Kruuda
6.Raul Jeets
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Egon Kaur
3.Martin Kangur
4.Craig Breen
5.Sander Tiisler
6.Kristo Subi
E-rühm
1.Einar Laipaik
2.Ago Ahu
3.Toni Gardemeister
4.Henri Haapamäki
5.Lauri Reintam
6.Rudolf Rohusaar
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Karl Kruuda
6.Raul Jeets
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Egon Kaur
3.Martin Kangur
4.Craig Breen
5.Sander Tiisler
6.Kristo Subi
E-rühm
1.Einar Laipaik
2.Ago Ahu
3.Toni Gardemeister
4.Henri Haapamäki
5.Lauri Reintam
6.Rudolf Rohusaar
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
Last edited by hull on Fri Jul 15, 2011 4:51 am, edited 1 time in total.
-
- II järgu kommentaator
- Posts: 470
- Joined: Sun Jul 06, 2008 11:09 am
N4
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Raul Jeets
6.Karl Kruuda
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Martin Kangur
3.Egon Kaur
4.Craig Breen
5.Kristo Subi
6.Sander Siniorg
E-rühm
1.Ago Ahu
2.Einar Laipaik
3.Toni Gardemeister
4.Henri Haapamäki
5.Lauri Reintam
6.Rudolf Rohusaar
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Kris Meeke
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Kris Meeke
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Raul Jeets
6.Karl Kruuda
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Martin Kangur
3.Egon Kaur
4.Craig Breen
5.Kristo Subi
6.Sander Siniorg
E-rühm
1.Ago Ahu
2.Einar Laipaik
3.Toni Gardemeister
4.Henri Haapamäki
5.Lauri Reintam
6.Rudolf Rohusaar
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Kris Meeke
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Kris Meeke
N4
1. Kaspar Koitla
2. Martin Prokop
3. Jari Ketomaa
4. Rainer Aus
5. Sander Pärn
6. Karl Kruuda
Esiveod
1. Siim Plangi
2. Martin Kangur
3. Egon Kaur
4. Craig Breen
5. Alistair Fisher
6. Sander Tiisler
E-rühm
1. Toni Gardemeister
2. Ago Ahu
3. Einar Laipaik
4. Lembit Soe
5. Lauri Reintam
6. Tomi Rönnemaa
ABS
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Kris Meeke
Historicute võitja
1. Michal Sum
A8
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Kris Meeke
1. Kaspar Koitla
2. Martin Prokop
3. Jari Ketomaa
4. Rainer Aus
5. Sander Pärn
6. Karl Kruuda
Esiveod
1. Siim Plangi
2. Martin Kangur
3. Egon Kaur
4. Craig Breen
5. Alistair Fisher
6. Sander Tiisler
E-rühm
1. Toni Gardemeister
2. Ago Ahu
3. Einar Laipaik
4. Lembit Soe
5. Lauri Reintam
6. Tomi Rönnemaa
ABS
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Kris Meeke
Historicute võitja
1. Michal Sum
A8
1. Mads Ostberg
2. Markko Märtin
3. Kris Meeke
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
N4
1.Ketomaa
2.Koitla
3.Aus
4.Prokop
5.Vorobjovs
6.Pärn
Esiveod
1.Plangi
2.Kangur
3.Kaur
4.Breen
5.Fisher
6.Immonen
E-rühm
1.Gardemeister
2.Laipaik
3.Ahu
4.L.Soe
5.Haapamäki
6.Reintam
ABS
1.Märtin
2.Ostberg
3.Gross
Historicute võitja
1.Latvala
A8
1.Märtin
2.Ostberg
3.Gross
1.Ketomaa
2.Koitla
3.Aus
4.Prokop
5.Vorobjovs
6.Pärn
Esiveod
1.Plangi
2.Kangur
3.Kaur
4.Breen
5.Fisher
6.Immonen
E-rühm
1.Gardemeister
2.Laipaik
3.Ahu
4.L.Soe
5.Haapamäki
6.Reintam
ABS
1.Märtin
2.Ostberg
3.Gross
Historicute võitja
1.Latvala
A8
1.Märtin
2.Ostberg
3.Gross
Last edited by SLy on Thu Jul 14, 2011 4:10 pm, edited 3 times in total.
N4
1. Ketomaa
2. Prokop
3. Kruuda
4. Aus
5. Koitla
6. Jeets
Esivedu A+N
1. Plangi
2. Kangur
3. Kaur
4. Breen
5. Gryazin
6. Abram
E-rühm
1. Ahu
2. Laipaik
3. Gardemeister
4. Rönnemaa
5. Reintam
6. Rohusaar
ABS
1. Markko Märtin
2. Ostberg
3. Gross
Historicute võitja
Latvala
A8
1. Markko Märtin
2. Ostberg
3. Gross
1. Ketomaa
2. Prokop
3. Kruuda
4. Aus
5. Koitla
6. Jeets
Esivedu A+N
1. Plangi
2. Kangur
3. Kaur
4. Breen
5. Gryazin
6. Abram
E-rühm
1. Ahu
2. Laipaik
3. Gardemeister
4. Rönnemaa
5. Reintam
6. Rohusaar
ABS
1. Markko Märtin
2. Ostberg
3. Gross
Historicute võitja
Latvala
A8
1. Markko Märtin
2. Ostberg
3. Gross
Last edited by 22N on Fri Jul 15, 2011 12:04 pm, edited 4 times in total.
N4
1. Jari Ketomaa
2. Jimmi Joge
3. Kaspar Koitla
4. Karl Kruuda
5. Rainer Aus
6. Margus Murakas
Esiveod
1. Martin Kangur
2. Egon Kaur
3. Graig Breen
4. Siim Plangi
5. Kristo Subi
6 Alstair Fisher
E rühm
1. Toni Gardemeister
2. Deividas Jocius
3. Einar Laipaik
4. Ago Ahu
5. Hendrik Kers
6. Lauri Reintam
ABS
1. Markko Märtin
2. Mads Ostberg
3. Georg Gross
Historic
1. Jari Latvla
A8
1. Markko Märtin
2. Mads Ostberg
3. Georg Gross
_________________
1. Jari Ketomaa
2. Jimmi Joge
3. Kaspar Koitla
4. Karl Kruuda
5. Rainer Aus
6. Margus Murakas
Esiveod
1. Martin Kangur
2. Egon Kaur
3. Graig Breen
4. Siim Plangi
5. Kristo Subi
6 Alstair Fisher
E rühm
1. Toni Gardemeister
2. Deividas Jocius
3. Einar Laipaik
4. Ago Ahu
5. Hendrik Kers
6. Lauri Reintam
ABS
1. Markko Märtin
2. Mads Ostberg
3. Georg Gross
Historic
1. Jari Latvla
A8
1. Markko Märtin
2. Mads Ostberg
3. Georg Gross
_________________
Last edited by Funky- on Thu Jul 14, 2011 7:33 pm, edited 1 time in total.
N4
1. J. Ketomaa
2. M. Prokop
3. K. Koitla
4. R. Aus
5. S. Pärn
6. K. Kruuda
N1-A7
1. S. Plangi
2. M. Kangur
3. G. Breen
4. E. Kaur
5. A. Fisher
6 M.Abram
E9-E11
1. T. Gardemeister
2. A. Ahu
3. E. Laipaik
4. L. Reintam
5. J. Kinnunen
6. T. Rönnemaa
ABS
1. M. Märtin
2. M. Ostberg
3. J. Ketomaa
Historic
1. J. Latvla
A8
1. M. Ostberg
2. M. Märtin
3. G. Gross
1. J. Ketomaa
2. M. Prokop
3. K. Koitla
4. R. Aus
5. S. Pärn
6. K. Kruuda
N1-A7
1. S. Plangi
2. M. Kangur
3. G. Breen
4. E. Kaur
5. A. Fisher
6 M.Abram
E9-E11
1. T. Gardemeister
2. A. Ahu
3. E. Laipaik
4. L. Reintam
5. J. Kinnunen
6. T. Rönnemaa
ABS
1. M. Märtin
2. M. Ostberg
3. J. Ketomaa
Historic
1. J. Latvla
A8
1. M. Ostberg
2. M. Märtin
3. G. Gross
Last edited by -saxx- on Wed Jul 13, 2011 8:52 pm, edited 1 time in total.
allar9944 wrote:1)N4-6 parimat.
1. Ketomaa
2. Koitla
3. Aus
4. Pärn
5. Prokop
6. Vorobjovs
2)N1,N2,N3,A5,A6,A7-6 parimat.
1. Plangi
2. Kangur
3. Kaur
4. Breen
5. Fisher
6. Täht
3)E9,E10,E11-6 parimat.
1. Laipaik
2. Gardemeister
3. Aus
4. Haapamäki
5. Lembit Soe
6. Kinnunen
4) Absolutarvestuse 3 esimest
1. Märtin
2. Ostberg
3. Meeke
LISAKS !
5) Historicute võitja
1. Latvala
6) A8-3 parimat
1. Märtin
2. Ostberg
3. Meeke
Väike viga sees oled pannud Ausi ka E-rühma ! peaks vist Ahu olema:D
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
-
- II järgu kommentaator
- Posts: 378
- Joined: Wed Aug 19, 2009 7:06 pm
- Location: Rakvere
N4
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Karl Kruuda
6.Raul Jeets
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Martin kangur
3.Egon Kaur
4.Craig Breen
5.Kristo Subi
6.Timmu Kõrge
E-rühm
1.Alexey LukYanuk
2.Einar Laipaik
2.Ago Ahu
3.Toni Gardemeister
4.Rudolf Rohusaar
6.Maila Vaher
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Martin Prokop
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
1.Jari Ketomaa
2.Rainer Aus
3.Kaspar Koitla
4.Martin Prokop
5.Karl Kruuda
6.Raul Jeets
Esiveod
1.Siim Plangi
2.Martin kangur
3.Egon Kaur
4.Craig Breen
5.Kristo Subi
6.Timmu Kõrge
E-rühm
1.Alexey LukYanuk
2.Einar Laipaik
2.Ago Ahu
3.Toni Gardemeister
4.Rudolf Rohusaar
6.Maila Vaher
ABS
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Martin Prokop
Historicute võitja
1.Jari Latvala
A8
1.Markko Märtin
2.Mads Ostberg
3.Georg Gross
N4
1. Ketomaa
2. Prokop
3. Kruuda
4. Koitla
5. Aus
6. Jeets
N1,N2,N3,A5,A6,A7
1. Kaur
2. Breen
3. Plangi
4. Fisher
5. Kangur
6. Subi
E9,E10,E11
1. Laipaik
2. Gardemeister
3. Ahu
4. Reintam
5. Rönnemaa
6. Kinnunen
ABS
1. Märtin
2. Östberg
3. Kuipers
Historicute võitja
1. Latvala
A8
1. Märtin
2. Östberg
3. Kuipers
1. Ketomaa
2. Prokop
3. Kruuda
4. Koitla
5. Aus
6. Jeets
N1,N2,N3,A5,A6,A7
1. Kaur
2. Breen
3. Plangi
4. Fisher
5. Kangur
6. Subi
E9,E10,E11
1. Laipaik
2. Gardemeister
3. Ahu
4. Reintam
5. Rönnemaa
6. Kinnunen
ABS
1. Märtin
2. Östberg
3. Kuipers
Historicute võitja
1. Latvala
A8
1. Märtin
2. Östberg
3. Kuipers
Last edited by AHenri on Thu Jul 14, 2011 12:21 pm, edited 1 time in total.
-
- Diagnoos: rallisõltlane
- Posts: 1864
- Joined: Sun Jan 02, 2005 4:32 pm
- Location: Elva
see e12 on üldse selline rühm mida kellegile vaja pole, mitte ainult ennustuse jaoks pole nad tühi koht vaid peavad soetame e rühma sõites rahvusvahelise litsensi ja seekord sõitma koos läti-leedu plastik wrc evo 8 ja 9 tega...Märtinfänn wrote:Peaks vist suuremalt kirjutama, et E12 ei kuulu E-rühma ennustusse!!!
Seega Jocius,Kers jne ei tasu panna E-rühma ennustuse arvestusse,ma ei saa Teid keelata aga ma ei arvesta neid.