Laitse Rally Park GP 2010 Rally Legends

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Laitse Rally Park GP 2010 Rally Legends

Postitus Postitas Kiiver »

Teeme siis otsa lahti, kaua pole enam jäänud.

http://www.ruudulipp.ee/laitse-rally-pa ... visti.html
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

LaitseRallyPark
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 18 Mai 2009, 10:23

Postitus Postitas LaitseRallyPark »

Tere rallisõbrad,

külastage meie GP teemalist kodulehte, mis asub www.laitserallypark.ee/gp

Osalejate nimekiri täieneb.

Kodulehel ka piletiinfo, transport ja tegevused kohapeal.

PS! Kohapeal on piletid kallimad.

Kohtumiseni 5 juunil,

LaitseRallyPark
meeskond
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marko1509 »

kas ainult mulle tundub et piletihind kuidagi mõttetult suur?
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

250 eeku pileti eest pole ju palju küsitud! Päev otsa mootorite mürinat kuulda selle raha eest, ei tohiks küll kellelegi liiga teha ja seda veel nii esindusliku seltskonna eest. Mina ise oleks nõus ka 1000 eeku selle eest välja käima! :D
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

1000 eeku läheks juba mm ralli piletihinda.Võimalus on ju osta 1500 eegune vip pilet
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Afka kirjutas:1000 eeku läheks juba mm ralli piletihinda.Võimalus on ju osta 1500 eegune vip pilet
Olen isegi selle peale mõelnud! Aga samas ma usun, et kes ikka minna tahab, see ostab selle pileti ka 1000 eegu eest.
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas domaza »

AS kirjutas:
Afka kirjutas:1000 eeku läheks juba mm ralli piletihinda.Võimalus on ju osta 1500 eegune vip pilet
Olen isegi selle peale mõelnud! Aga samas ma usun, et kes ikka minna tahab, see ostab selle pileti ka 1000 eegu eest.
Tuleks aru saada, et antud üritus ei ole mõeldud silmas pidadas 10-20 Rallifoorum.ee püsilugejad ja tulihingelist rallihuvilist, vaid tegemist on massidele (Eesti mõistes) suunatud üritusega.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

No arvestades, et Tallinna rallil maksis ühe katse vaatamine seal 150, siis see 250 terve päeva eest ei ole mingi raha. Show'd tulebki müüa. Laitse ei ole Tallinna kesklinn kus suvalised inimesed võivad asjale peale sattuda, seega arvatavasti keegi üritusele pelgalt sellepärast ei lähe, et hea odav pilet, hüppaks läbi ja vaataks kah. Selleks, et sinna sõita peab asja vastu ka huvi olema. Kas küsitakse 150 või 250 ei ole individuaalse külasta jaoks eriti suur vahe, samas kui korraldajad kasumisse ei jää, siis järgmine aasta maksa või kümme tonni, aga üritust ei korralda keegi. Pigem peaks olema mingi poliitika perepiletitega. Isad, kes peavad paari lapsega tulles oma kukrut 750 krooni kergitama ei pruugi just eriti vaimustuses olla. Samas kui noortele soodukat teha, siis on võimalus neid tulevikuski raja äärde meelitada.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

Eks seda näha ole 5 juunil ostetud piletite kogusest/rahvamassist, kas hinnapoliitika oli õige või vale...

Reklaami on muidugi väga palju tehtud sellele üritusele...mis annab märku, et see üritus on suunatud ka veidi rallist kaugematele inimestele...

Tallinna rallil jätsin ka Laitse katse vaatamata puhtalt hinna pärast...aga samas kui oleks selline variant, et nt 100EEKuga (max 150) oleksin saanud nt Autolehe koos nn. rallipassiga koos kõikide katsete vaatamisõigusega, siis oleksin nõus kulutama küll sellise raha (ja ma usun, et selle raha paneks ka välja inimene, kes lihtsalt huvi pärast läheks rallit vaatama) . Ja mugav ka. Mitte nii nagu lauluväljakul, ühtedel oli Laitse katse käepael olemas, aga sellega nad sisse ei saanud. Hakka veel järjekorras seisma jne.

Aga jah, eks igaüks ise teab, mis teeb oma üritusega, ja igaüks otsustab ise, kas toetab seda üritust või mitte.
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Postitus Postitas Reikoh »

hetke seisuga kaldun ka mitte minemise poole. 100km lähemal toimub samal ajal läti mv ralli , eelistan kükitada metsas :).
aga kindlasti on tegemist tänuväärt ja väga huvitava üritusega, niiet jookske peale.
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas skahar »

Äkki võrdluseks mingi pop artisti kontserti pilet Saku Suurhallis on ca 500-800EEki, kestab see shõu seal ca 3h

Siin on fännile 250 eeki terve päev tihe programm - esiasi kuidas see välja kukub, aga loodame, et masinad kestavad ja näeb tõsist võidusõitu.

Tribüüni koht 250 eeki on selline paras hind (350- paneks juba mõtlema, sest sõiduraha ka veel lõunast sinna...linnainimesele muidugi odavam tuleb), sest kohale tulevad kaugete sõprusrahavaste esindajad ning kes, teab palju neile maksma pidi, et nad vaevuksid siia tulema üldse...

VIP pilet näib mulle natuke imelikuna, aga see selleks.

Meie läheme kohale ja hinda paljuks ei pea.
AutoralliSuurSõber
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Mul tekkis selline küsimus,et mis see tavapilet on? Vaatad kuskilt sealt valliotsast siis?
Keio
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1124
Liitunud: 19 Jaan 2006, 16:37
Asukoht: Valgamaa

Postitus Postitas Keio »

Märtinfänn kirjutas:Mul tekkis selline küsimus,et mis see tavapilet on? Vaatad kuskilt sealt valliotsast siis?
200.-

Aga olen ka nõus, et piletihind ei ole sellise ürituse kohta palju. Terve päev mootorite maailmas sisustatud ja kohale tulevad sellised kuulsad mehed nagu:
Stig Blomqvist
Toni Gardemeister
Jouni Ampuja
Rami Räikkönen
Jussi Välimäki
Kalle Pinomäki

Ning rääkimata Eesti tippsõitjatest...
#4 Pilt Jari-Matti Latvala Pilt Miikka Anttila
Pilt Ford Fiesta RS WRC
LaitseRallyPark
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 18 Mai 2009, 10:23

Postitus Postitas LaitseRallyPark »

Tere rallisõbrad,

piletihind on eelkõige kujunenud autode ehitamisest. Rally Legendsi klassi sõitjatele on ehtitatud 4 Lada VFTS rallikat, mis ei ole odav lõbu.
Ühtlasi on ka sõitjate nimekiri päris muljetavaldav.

Aga kindlasti on selle raha eest terve päev vinget mootorimüra oodata.
Kiireid mehi on igas klassis ning näha saab sõitjaid, kes sõidavad suure tõenäosusega esimest ja viimast korda Eestis.

Nii palju kui oleme rääkinud Legendsi klassi sõitjatega, siis nemad on kinnitanud, et kui start antakse, siis on silmad ruutus ka... Ega keegi nendest ei tule seda läbi töristama, kõik tahavad võita.

Parimate soovidega,

LaitseRallyPark
meeskond
alev
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 466
Liitunud: 02 Dets 2006, 10:58
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas alev »

Minu teada on Eestis ainult 1 VFTS auto, kui ei eksi siis vana Karksi kolhoosi või siis sohvoosi kirjadega.
Kuskohast te need 4 VFTSi välja võlusite? Kui te need ise ehitasite siis ei ole need ju ehtsad VFTSid, sest neid tehti ainult Leedus Stasys Brundza poolt. Lühend VFTS tähendab Vilnjusskaja Fabrika Transportnõh Sredstv (Vilniuse transpordivahendite tehas).
22N
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 309
Liitunud: 19 Mär 2006, 15:10
Asukoht: Antsla

Postitus Postitas 22N »

Nojah, eks peab alati ka tähenärijaid/lollimängijaid olema.. Eks me kõik saime aru mida LaitseRallyPark edasi öelda tahtis.
Kes vanameistrite sõitu vaadata tahavad, need lähevad. Kes ei taha, need ei ole kuidagi kohustatud minema. Ise leian, et 250 krooni ühe väga vinge päeva eest välja käia pole palju ja olen isegi rajaääres kohal!
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Eelmine aasta oli juba vinge, see aasta ilmselt kordi vingem. :D
Tuleks küll hea meelega aga eksamid.
Rallime Mönuga !
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas skahar »

200.-
siis ilmselt seal betoon müüri taga või kuskil eemal künkal :)

Ilmselgelt on tribüünilt kõige parem asjast ülevaade saada ja rahus jalga puhata, kuid jah, ega hooldusalasse vist ei lasta nagunii kedagi (või siis need, kelle jaoks 1500.- pole raha)
AutoralliSuurSõber
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas Crapmaster »

Sellised motoshow'd on ju tegelikult ülirajudad. Meil siin Eestis selline GP alles küll teist aastat. Eks see pilet on küll natuke krõbe esialgu vaatamiseks, kuid kui võtta Lauluväljaku katse 100.- ja veel Laitse katse 150.- Tallinna rallil, siis saab 250.- eest 5-ndal juunil korraliku elamuse osaliseks. Isiklikult sel aastal jääb Laitse GP minu kavast välja, kuna olen maikuus kõik nädalavahetused käinud kas krossil, sprindil või rallil ja eelarve on juba lõhki! :D
Vasta