Tallinna ralli 2008

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Gaffer kirjutas:Üks Clio esitiib oli SS9'l katse pealt ära veetud kõrvalteele (katse keskmises osas). Esituli oli sellest paigast 500m edasi, Lepastes kiirel lõigul vasakpoolses tee servas (tuli katki ning pirn seest lännü).
peaks priidu omad olema, annan info edasi, äkki tal vaja. thx
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Jackal
Kaval Ants
Kaval Ants
Postitusi: 125
Liitunud: 25 Veebr 2003, 10:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jackal »

see kivi kus meil rehv katki läks oli katse esimese veerandi peal. Sealt edasi tuli tühja rehviga lõpuni tulla. Nagu ma aru sain lõhkusid enam-vähem kõik samas kohas rehvi.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Ma olin stardi ja esimese mahapöörde poole peal.Selle kivi juures kus Murakas eelmine aasta lõhkus ja paljud teised. See aasta pani 3 tk tõsiselt sealt üle. Viilo lasi parempoolse esivelje kodaratest puhtaks ja tagaratta kõveraks alla.Teised said edasi ning vahetasid rehvi ainult.

Pilt
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Gaffer kirjutas:Üks Clio esitiib oli SS9'l katse pealt ära veetud kõrvalteele (katse keskmises osas). Esituli oli sellest paigast 500m edasi, Lepastes kiirel lõigul vasakpoolses tee servas (tuli katki ning pirn seest lännü).
Kas need osad tänase seisuga veel alles?
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Gaffer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 537
Liitunud: 09 Mär 2003, 08:23
Kontakt:

Postitus Postitas Gaffer »

Seda ei oska öelda. Nägin neid Laupäeva lõunal, kui katse läbi sai.
Vasta