Eesti sõitjad Läti meeskondades.

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Eesti sõitjad Läti meeskondades.

Postitus Postitas Kristo »

Viimasel ajal on tihti juttu olnud sellest, et Mait Meriloo ja Toomas Tõldsepp hakkavad sõitma Läti klubide all. Vastavalt siis Skandi Auto Rally Team ja R-Evolution Racing Team. Osad nagu suhtuvad sellesse halvasti, teised seevastu mõistvalt. Mida te arvate?
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

Meriloo puhul olen kuulnud, et tegemist rohkem nagu läti automüüate toetava suhtumisega, eesti mitsu esindajad olid ukse ninaeest kinni löönud. Kui endaga nii juhtuks, käituks samuti.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Mina suhtun positiivselt. Ainus negatiivne asi oli see, et Sarma ralli korraldajad tembeldasid tulemustes Meriloo lätlaseks :P

Aga muidu nagu ma aru olen saanud antakse Lätis meeskondadele punkte ja neil on lõpp oluline, et üks või teine meeskond oleks tabeli tipus. Seega loogiline, et värvatakse kiireid eestlasi, kes Läti meistrikatel kasvõi osaliselt kaasa teevad. Eestis meeskondadele punkte ei anta, seega pole eriti oluline, kes kuhu kuulub, või kas üldse kuulub.

Leian, et see meeskondade värk on vägagi teretulnud, kuna nii suhtlevad meeskonna liikmed omavahel aktiivsemalt ja aitavad teineteist. Näiteks Vasaraudzis olevat Meriloole rääkinud mille poolest EVO 7 erineb EVO 6-st. Samuti aitavad lätlased Merilool uue EVO 7 rajale tuua Tallinna rallil ja mis selles halba saab olla???
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Minumeelest pole kah selles midagi halba.
A miks siis Eestis meeskondade punkte ei anta?
Automüüjatel vähene huvi?
gaas on endiselt laiffi
kihutaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 273
Liitunud: 13 Veebr 2003, 11:32
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas kihutaja »

Kui vaadata Arctic Lapland Rally tulemusi, siis seal näiteks on Saku Vierimaa rahvuseks eestlane ja paistab, et auto on ta ka uue saanud (IMP WRX)
Vasta