E.O.S. Rally

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Minumeelest on see teema siin EOS ralli demaatiline,või ma olen rängalt eksinud
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ei ole eksinud üldse.
Ma arvan, et eelmisel lehel tekkinud vaidlus lahendatakse eraldi teema all, või siis rusikatega :D
Kasuta ikka turvavööd ka!
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Sel nädalal sõidab Kuchar Poolas Kormoran Rallit,ilmselt in seal kindlate võidumõtetega.Loodame et jätab auto terveks ja jõuab sellega ka järgmine nädal Tartusse.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

EOS ralli osalejate nimekiri suleti juba mõnda aega tagasi, kuid sellest hoolimata on mõned uued nimed nimekirja tekkinud.

Eestlastest osalevad E-rühma raudvara Ventsel ja Laipaik. Riivo Pappel on saanud endale Honda Civicu, soomest tuleb vägagi kiire F-cupi sõitja Janne Kinanen ja Lätist saabub siia Kurzeme rallil eelmine aasta kolmanda koha saavutanud Martins Bucins.
mcwax

Pealtvaataja

Postitus Postitas mcwax »

Siin paistavad suht asjalikud kommenteerijad olema.
Esmakordse EOS-ralli külastajana tekkis küsimus, et äkki keegi oskaks soovitada häid kohti pealtvaatajale - kas mõni hüpe, uhke kurv, hullumeelne tippkiirus, või miskit muud sellist.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Lõuna - Eestis sellised teed et ükskõik kus vaatad on mida vaadata, aga soovitus osta rallikava ja seal on katsete kirjeldused ja paremad kohad kindlati ära toodud.
vennad metsad
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Mär 2003, 14:31

Re: Pealtvaataja

Postitus Postitas vennad metsad »

mcwax kirjutas:Siin paistavad suht asjalikud kommenteerijad olema.
Esmakordse EOS-ralli külastajana tekkis küsimus, et äkki keegi oskaks soovitada häid kohti pealtvaatajale - kas mõni hüpe, uhke kurv, hullumeelne tippkiirus, või miskit muud sellist.
Ütleme nii, et kõik on head teed ja kohad. Aga omapärane on mu meelest sellel aastal uus Karste katse, muidu hästi kiire ja suht laugete kurvidega, aga katse ca keskosas peaagu järjestikku kaks suht aeglast ja ootamatut
s-i, ise kavatsen sinna kindlasti minna, autoga peaks ka hästi ligi saama.[
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Karste katsel pidi olema ka mingi koht, kus neli järjestikust trampliini, mis päris kõvasti lennutavad. Kahjuks veel ei tea, kus need asuvad...
Kasuta ikka turvavööd ka!
vennad metsad
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Mär 2003, 14:31

Postitus Postitas vennad metsad »

Carlos kirjutas:Karste katsel pidi olema ka mingi koht, kus neli järjestikust trampliini, mis päris kõvasti lennutavad. Kahjuks veel ei tea, kus need asuvad...
Mu meelest seal kusagil alguse pool,aga kuna eelmine nädal sõitsin alles teist korda(esimest korda talvel,aga siis veel ei teadnud, et katse tuleb) ja talumehed ka traktoritega sebisid, siis sai rahulikult kulgetud. Aga ma sõidan õhtul uuesti läbi, siis oskan öelda...
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Karste trampliinid asuvad ca 400m peale Karste külast mahapöördest piki rada minna. Vaatemängu seal saab, aga PLIIS, ärge minge viljapõllule, eks :)
Natu kõvem trampa on tegelikult Alaküla katsel.
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

:?: Nii kodanikud ralliteadurid.... Kui ma võtan ette kaardi E.O.S Rally katsetega,siis ma näen,et rada on tähistatud punasega ja sinna viiv tee siis ilmselt rohelisega.Roheline tee viib aga ainult starti ja finišisse.Kas rallipassiga rajale saab ausa inimese kombel ainult stardist ja finišist ja katse keskele peab sealt jalutama??? Või kui miski tee viib ka raja keskele,siis kas seda mööda saab ka rajale või ei?
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Jep - kiiruskatse punasega, ülesõit rohelisega. Üldjoontes, kui tegu ei ole erateedega (minu teada need eksisteerivad vaid ülitäpsetel vallakaartidel) saad ka mööda kõrvalteid ligi, kuid kindlasti soovitan kohad aegsasti valmis mõelda ja aega varuda - oodata on siiski suuremat rahvaüritust, ning loota, et sa jõuad igal katsel Märtinit vaatama unusta rahulikult ära.
Pole ime, et auto parkimisest rajani saad mitu head kilomeetrit kõmpida. Raja tutkisin läbi ning teen ka sellest kokkuvõtte, küll aga konkurentidele, seda ilmselt homme.
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

:) Suured tänud UMM!!! Selline mõte mul oligi,et plaan varem valmis teha ja seepärast ma ka siia targemate poole pöördusin-siis tean,et kuhu tahan ja mis teed mööda minna.
Omal ajal sai ka kergemat jõustikku tehtud,et ega väike kiirmarss mööda rada ka üle jõu ei käi.Aga vast on abi ka sellest,et starditakse ümberpööratud järjestuses(esimesed kümme vist,kui ma ei eksi).
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Hetkel veel mitteametlikel andmetel ei saa E.O.S Rallil teoks Aleksander Käo esimene start WRC-autol... Kahju.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kurb :( Ma just tahtsingi küsida, et kuidas nende osalejatega nüüd on, et nii vähe on aega jäänud, et peaks olema selge, kes jääb tulemata. Aga Käo mitte tulemine on küll VÄGA kurb, minu jaoks oli see üks selle ralli tõmbenumbreid: näha Sassi Wurtsul kihutamas.
siilikärss
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Mai 2003, 20:17
Asukoht: Tartu linn

Postitus Postitas siilikärss »

Tea' kas sai väga utoopiline plaan mul valmis,kulla ralliteadlased???
Et siis SS3,edasi SS5,siis SS7(vahepeal ehk jõuab põigata servict vaatama?) ja peale pausi Otepääl SS9 ja lõpuks SS12.
Tunnistan ausalt :( ,et pole saanud "sada aastat" rallile(peale Tartus olnud linnakatsete) ja ei ole ise teinud sellist liikumisplaani ja seepärast otsustasingi nõu küsida. Või on äkki miskeid teisi soovitusi? Oleks tänulik :)
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Siil - täitsa OK, sellise plaaniga näed max kava, mis võtta annab ja seda valge inimese kombel, kuid ilmselt tasub arvestada, et autosõidukiirus + jalgsimatk aegavõtvad on, ei kujuta ette, mis massid seal see aasta liikuma hakkavad :)
Mõnusaid rallielamusi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ohjah, kannatus hakkab juba katkema. 26 tundi veel shakedowni alguseni :D Ei tea, kas peaks E.O.S "kuri silm" ennustust ka tegema?
Kasuta ikka turvavööd ka!
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

kraabib endalgi :) Mis kuri silm?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Nagu MM-i ajal, et pakuks esimest katkestajat.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Vasta