E.O.S. Rally

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Erki kirjutas: Ma olen kuulnud mingeid kuulujutte et järgmine aasta EOS-i enam ei tule. Kes selle lendu lasi?
See pole kuulujutt, kahjuks :cry:
Eesti Päevaleht kirjutas:Ralli saatus selgub lähinädalatel

Kas E.O.S. Rally ka järgmisel aastal toimub, selgub tõenäoliselt juuli jooksul. Ralli direktori Juss Rodeni sõnul kulges tänavune jõuproov eriliste vahejuhtumiteta. ?Esines rajalt väljasõite, kuid keegi tõsiselt viga ei saanud. Hetkel on pea nii mõtteid täis ja seetõttu ei taha järgmise aasta plaanidel peatuda,? ütles Roden.

Märtini sõnul tuleks rallit jätkata: ?Vaadates, kui palju inimesi ralli raja äärde tõi, ei saa teist arvamust tekkidagi. Enda osalemise kohta ei oska midagi öelda, sest vaevalt mina seda otsustan. Kui nägin nii suurt inimhulka tee ääres, arvasin, et kindlasti tekib nende ohjeldamisega probleeme. Õnneks eksisin.?
SL Õhtuleht kirjutas:E.O.S. ralli direkotori Juss Rodeni sõnul on veel vara öelda, kas kolm aastat toimunud üritus saab järgmisel suvel jätku. ĢEsmaspäeval teeme kokkuvõtted ning langetame tuleviku suhtes otsuse,ģ sõnas ta.
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

veteran kirjutas: Nii et ikka selgroolüli.Samas on ka selgroolüli murru raskus erinev,oleneb,kust murdub.
usu mind.. kui selgroolüli murdub, siis ei kõnni omal jalal enam kuskile .. küsisin järgi ..mul ema arst,uuris kusagilt midagi,.. tegelik diagnoos on "selgroo tugisamba murd" .. aga ajahh hüpe oli neil vägev, nii palju kui mina kuulsin läksid nad tarpale valesti peale .. ühesõnaga kogenematu piloodi sõidu apsakas.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

xaus kirjutas:
Erki kirjutas: Ma olen kuulnud mingeid kuulujutte et järgmine aasta EOS-i enam ei tule. Kes selle lendu lasi?
See pole kuulujutt, kahjuks :cry:
Eesti Päevaleht kirjutas:Ralli saatus selgub lähinädalatel

Kas E.O.S. Rally ka järgmisel aastal toimub, selgub tõenäoliselt juuli jooksul. Ralli direktori Juss Rodeni sõnul kulges tänavune jõuproov eriliste vahejuhtumiteta. ?Esines rajalt väljasõite, kuid keegi tõsiselt viga ei saanud. Hetkel on pea nii mõtteid täis ja seetõttu ei taha järgmise aasta plaanidel peatuda,? ütles Roden.

Märtini sõnul tuleks rallit jätkata: ?Vaadates, kui palju inimesi ralli raja äärde tõi, ei saa teist arvamust tekkidagi. Enda osalemise kohta ei oska midagi öelda, sest vaevalt mina seda otsustan. Kui nägin nii suurt inimhulka tee ääres, arvasin, et kindlasti tekib nende ohjeldamisega probleeme. Õnneks eksisin.?
SL Õhtuleht kirjutas:E.O.S. ralli direkotori Juss Rodeni sõnul on veel vara öelda, kas kolm aastat toimunud üritus saab järgmisel suvel jätku. ĢEsmaspäeval teeme kokkuvõtted ning langetame tuleviku suhtes otsuse,ģ sõnas ta.
Ma küll ei loe nendest ajaleheartiklitest välja et järgmine aasta enam ei toimu :roll:
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Erki kirjutas: Ma küll ei loe nendest ajaleheartiklitest välja et järgmine aasta enam ei toimu :roll:
Sa loed sealt välja, et võib mitte toimuda, seda ma ka alguses üritasin seletada. Rohkem ei peagi sealt välja lugema :P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Nojah, mida me mõistame sõna "kuulujutt" all. Praegu pole jah teada et jääb ära..
gaas on endiselt laiffi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Jälgija kirjutas:
nimh kirjutas:milline auto nina ees ei maanduks? mootori raskuse tõttu peabki nii olema... võibolla just uus focus on nii kerge mootori ja tasakaalustuse tõttu teistugune?
Subaru aastal 2001 kukkus ju pidevalt tagumiku peale. Parim Subaru lend läbi aegade minu meelest oli Markkol Soomes 2001, mida on ka palju kordi hiljem näidatud ja see auto kukkus just taha otsa peale
saaks videot näha?
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No seda ikka teles vast kah. Ntx parimaid hüppeid :mrgreen:
Muide, nüüd ETV pealt seda saadet vaadates vaatasin et Rauamil oli kah väljasõit üpris lähedal. Suht samasugune olukord oli nagu Seil. Aind et tema ei käind üle kuudi :)
gaas on endiselt laiffi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

http://www.wrc.com/en_GB/Gallery/Video/ ... ver=&Team=
Seal peaks see subaru hüpe sees olema. Aga EOS-ist rääkides, oleks ikka väga kurb küll, kui see peaks mingil põhjusel ära jääma, on ju tegu nagu laulupeoga
Lauri
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 12 Mai 2003, 04:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri »

martin (rauam siis) sel hetkel katkise tuuleklaasiga sõitis. arvestas asja veidi valesti. aga seekord vedas
Viimati muutis Lauri, 10 Juul 2003, 01:43, muudetud 1 kord kokku.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Vaatasin just lätlaste saadet E.O.S-ist. Seal näitas ühte Popovi katust ja see oli hoopis midagi muud, kui see, kus ta katkestas. Siit siis küsimus, kas Popov pani kaks katust rallil? See oli nagu pikk parem neli-nelipool umbes ja järgi tuli vasak midagi, mida polnud saates eriti näha ja siis rööbaste juurde jõudes keeras katusele.
vfts6
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 67
Liitunud: 27 Mär 2003, 22:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vfts6 »

jah ta pani kaks katust...Tuleb välja et paljud ei teagi kahte, kes teab üht, kes teist :roll: :)
Viimati muutis vfts6, 09 Juul 2003, 14:31, muudetud 1 kord kokku.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Tänud selgituse eest!
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Carlos: Popovil õnnestus jah kaks korda katus mullaseks teha. Esimene kord oli LK-9, kilomeetril kusagil peale 11, rallyee spikril kirjeldatud kui nõelasilma vasakule. Eelmine aasta seal Pohl midagi sättis, aga õnnelikumalt.
Teist korda ja lõplikult tehti karusselli LK 12 peal, kuskil 3,3 km peale starti.
Lauri
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 12 Mai 2003, 04:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri »

sai ka mõned pildid seebikarbiga tehtud. kunsti tegemisele rõhku ei pannud
http://www.hot.ee/eos2003/
dann
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Aug 2003, 12:40
Asukoht: ESTONIA

EOS

Postitus Postitas dann »

see suur et EOS i toetuse rallile peaks ju suuresti otsustama ka valitsuse otsus kuda riigi firmad saavad sponsoreerida , kui ma ei eksi.
Vasta