Viru ralli 2006

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: kas

Postitus Postitas -huviline2- »

Rasmus kirjutas:
-huviline2- kirjutas:keegi teab,miks murakat stardis pole,juba teist rallit järjest(esimene oli küll põhjusega )
Ehk on ka praegu mõni põhjus :sign7:
aga seda ma ju küsisingi :lol:
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Viru ralli kodukal on viimase kiiruskatse asukohaks Nurkse, rally.ee lehel aga Rihula. :S Kumba siis uskuda nüüd?
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Karl »

Kas Egon Kaur on Viru ralli stardis, peale Pärnu sprindi õnnetust?
Karl
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Karl kirjutas:Kas Egon Kaur on Viru ralli stardis, peale Pärnu sprindi õnnetust?
Kui tähtede seisu vaadata, siis peaks olema :?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

ma arvan küll,et korda ta saab ,sest polnud ta ju nii katki ,nt bamperid,tuled ja uksed kasvõi saab renaulti keskusest kasvõi.Kui pidevalt töötavaid mehaanikuid ja võimalusi on,siis on see auto kindlasti valmis
Risto
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Juun 2005, 13:38

Postitus Postitas Risto »

Kas kellegil pealtvaatajale neid põnevamaid vaatamiskohti on, et skännida sisse?
kais
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 25 Mär 2003, 20:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kais »

Kuuldavasti osad naabervallad ja teedeomanikud ei lasnud katseid teha, kuna eelmiste aastate häving on silumata.
Kahjuks on ka Kehala niisama läbitav. See, et Gross seal tasuta suppi jagab küll normaalseid pealtvaatajaid juurde ei too.
Hea oleks ikka mano o mano sõitu vaadata. Milleks see paarisrada siis üldse on??? :shock:

Haltuura ma ütlen mehed, haltuura :twisted:

Ma nüüd siis rallile :wink:
pets666
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 4
Liitunud: 21 Juun 2006, 18:30

Postitus Postitas pets666 »

Kais,kas sa üldse oled kunagi Virumaal käinud? Kõik ju samad vallad ja samad teed mis eelmistel aastal, või mõtled sa seda eelmiste aastate hävingu aega kui ENSV oli? Küll on meil ikka kuuldavasti palju jobudikke kes ainult kuulujutte levitavad
derx
Rallisõltlane
Rallisõltlane
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Jaan 2006, 19:38
Asukoht: Laagri
Kontakt:

Postitus Postitas derx »

nii...rainerilt ja ta fännidelt väga kõva esitus...õnnesoovid rallistaarile!!!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Väga hea meel Raineri üle
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Mul samuti Ausi üle siiralt hea meel ja kestvad kiiduavaldused siit poolt.
Nii vähese N klassi kogemusega ja juba esimene rallivõit.
Rauam peab ikka peeglisse vaatama ja tõsiselt mõtlema, et kas ta ikka väärib kohta EOS ralliteamis.
Vänt
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 37
Liitunud: 07 Mai 2003, 12:06

Postitus Postitas Vänt »

Hea ralli oli. Väga hästi näitas meeste võimeid, kes ikka sõidumees ja kes mitte(Mölder). Suuremaid tehnilisi probleeme esimestel ju polnud. Tihe rebimine, äge!
Kiiruse kummardaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 203
Liitunud: 07 Mär 2006, 14:14
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Kiiruse kummardaja »

aix kirjutas:Mul samuti Ausi üle siiralt hea meel ja kestvad kiiduavaldused siit poolt.
Nii vähese N klassi kogemusega ja juba esimene rallivõit.
Rauam peab ikka peeglisse vaatama ja tõsiselt mõtlema, et kas ta ikka väärib kohta EOS ralliteamis.
Mõtlen ise sama asja üle
mis siis ikka
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

aix kirjutas:Mul samuti Ausi üle siiralt hea meel ja kestvad kiiduavaldused siit poolt.
Nii vähese N klassi kogemusega ja juba esimene rallivõit.
Rauam peab ikka peeglisse vaatama ja tõsiselt mõtlema, et kas ta ikka väärib kohta EOS ralliteamis.
See, kui üks mees väga hästi sõidab, ei tähenda seda, et ta konkurente kohe nõrgaks tuleks pidada. On hea, et Rainer Aus sai võimaluse näidata oma võimeid N-rühmas. Tihe konkurents sunnib kõiki pingutama. Rauam oli eelmisel rallil kiireim eestlane ja võttis MV arvestuses maksimumpunktid. Seekord jäi ta alla. Järgmine ralli võib jällegi vastupidi olla.

Sel hooajal on EMV sarjas N3 klassis käimas ehk viimaste aastate põnevaim heitlus. Võistlusradadele on tekkinud uusi autosid enam kui kunagi varem. Ei saa olla nii, et kõik iga kord võidavad. Tipus on kõik kõvad sõitjad ja võitja selgub ikkagi pärast Saaremaa rallit, kui punktid kokku liidetakse.

Ehk peaksid sa ikkagi ise peeglisse vaatama ja mõtlema, et kas rallisõpradele pakuks pinget see, kui üks sõitja teeks puhta platsi ja ülejäänud vaataksid võistlust raja kõrvalt? Sest mõnede nobedate näppudega netikommentaatorite arvates tuleks rajale lasta ainult need, kes järgmise etapi võidavad? Nii või?
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Üks platsi puhtaks tegija ei oleks ju halb.Järelkasvu maailma ralliradadele on vaja.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Karmen kirjutas:
aix kirjutas:Mul samuti Ausi üle siiralt hea meel ja kestvad kiiduavaldused siit poolt.
Nii vähese N klassi kogemusega ja juba esimene rallivõit.
Rauam peab ikka peeglisse vaatama ja tõsiselt mõtlema, et kas ta ikka väärib kohta EOS ralliteamis.
See, kui üks mees väga hästi sõidab, ei tähenda seda, et ta konkurente kohe nõrgaks tuleks pidada. On hea, et Rainer Aus sai võimaluse näidata oma võimeid N-rühmas. Tihe konkurents sunnib kõiki pingutama. Rauam oli eelmisel rallil kiireim eestlane ja võttis MV arvestuses maksimumpunktid. Seekord jäi ta alla. Järgmine ralli võib jällegi vastupidi olla.

Sel hooajal on EMV sarjas N3 klassis käimas ehk viimaste aastate põnevaim heitlus. Võistlusradadele on tekkinud uusi autosid enam kui kunagi varem. Ei saa olla nii, et kõik iga kord võidavad. Tipus on kõik kõvad sõitjad ja võitja selgub ikkagi pärast Saaremaa rallit, kui punktid kokku liidetakse.

Ehk peaksid sa ikkagi ise peeglisse vaatama ja mõtlema, et kas rallisõpradele pakuks pinget see, kui üks sõitja teeks puhta platsi ja ülejäänud vaataksid võistlust raja kõrvalt? Sest mõnede nobedate näppudega netikommentaatorite arvates tuleks rajale lasta ainult need, kes järgmise etapi võidavad? Nii või?
Ei sugugi mitte. Ma ei pidanud silmas,e t Rauam on vilets sõitja. Kui sa nii aru said siis sorry. Minu viga et halvasti seletasin. Lihtsalt pean Aus-i antekamaks sõitjaks ja ei midagi muud. Rauam on ikkagi sõitnud juba mitu hooaega (vist isegi 4, kindlalt ei tea) aga tulemusi pole. Ma oleks eelistanud sinna teami teiseks sõitjaks pigem Laur-i, kes küll lõhub autosid aga on kiire.
Aga see on minu arvamus. ärge seda nüüd tõsiselt võtke. Targemad mehed on teami ees otsas ja küll nemad teavad ke on õige mees seal sõitma.
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 17:02, muudetud 1 kord kokku.
pets666
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 4
Liitunud: 21 Juun 2006, 18:30

Postitus Postitas pets666 »

Kõik tegijad N3- es olid kohal ja said ka seekordse pildi oma ja vastaste võimetest. Kahju muidugi, et Georg Gross kogu ralli eelviimases kurvis natukene välja sõitis, sest klassi võit oli juba nagu käega katsutav. Aga eks see ole noorte asi, ei oska veel asju õieti hinnata.. Eriliti tublid olid aga liiga 2. noored, kes raske (raskeim Eestis - 4 katset ja ca 70 km) rally lõpetasid. Kuldar Sikk on mees, keda tasub eriti tänada, et on järelkasvu võtnud oma südameasjaks s. o. ELVA RALLIKLUBI.
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

Vänt kui me nüüd veidi meelde tuletame siis mölder võitis samuti N'is oma kolmanda ralli,kus oli ka palju kõvem konkurents soomlaste ja venelaste poolt.2004 tallinna ralli ja seda 16 aastaselt.arvestada tuleb väga väikseid pisiasju mis kellele kasuks on ja kellele kahjuks,siis tuleb oma otsus teha
payyu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Juul 2006, 19:18
Asukoht: Kadrina

:))

Postitus Postitas payyu »

Viru rally oli lahe ja põnev :wink: Kahju, et minu lemmik J.Mölder ei võitnud, aga R. Aus oli seda võitu väärt!. Loodame, et järgmine aasta toimub Viru ralli :love7: :) :) :)
Rally:)) (L)Feel it(L)!!!
Vasta