Lõuna-Eesti Ralli 2003

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Päris palju juhtus seal. Paari tunni pärast vähe pikem lugu. Aga korraldus oli küll hea. Ühel kohal seistes nägi pea kõik katsed ära, piltlikult öeldes. Leidsime ka ühe päris tõsise õhkutõusmiskoha, kus näiteks Viita lendas umbes 1,5 meetri kõrgusel 20-25 meetrit. Päris hirmus vaatepilt oli.
Kasuta ikka turvavööd ka!
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Sõidu korraldus hea, kuid pealtvaatajaid sinna vist ei tahetud, reede õhtul polnud tanklatest võimalik saada ralli kava, vähemalt need poed ja tanklad millesse sisse astusin, sh nii Tartus kui Võrus. Polnud ka aega Holmesi mängida, et äkki kuskil nuka taga keegi teab midagi. Ka ralli pressikeskus oli selleks ajaks kinni.
Sellisest loogikast küll aru ei saa, miks peab niivõrd kiivalt varjama katsete asukohta - paljud jäävad ilmselt just selle pärast tulemata, et info Võrust kaugemale ei tule. Netti ralli korraldaja rada ülesse panna ei tahtnud, põhjendus, et äkki siis ei osteta ralli kava :P , mida enivei raske saada oli :evil:
Nii, et suurimad saladused ei peitugi kapos...
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

ma küll ei ütleks selle koha pealt ühtegi halba sõna tegelt.Saabusin Võrru hommikul,ostsin tanklast kava ja suundusin raja äärde.Lihtne ja loogiline.Kusjuures ralli oli tõesti hästi organiseeritud selle koha pealt,et katsed olid kõik suht lähestikku.Ja teed lõuna-eestis on tasemel nagu alati.Ühesõnaga oli seekordne ralli taas vaatemänguline ja need kes seal ei olnud jäid tõesti paljust ilma.Ja jälle olid omaette tegijad rahvusliku klassi E-rühma sõitjad Ventsel,Laipaik ja Remmelg,kelle sõitu oli tõeliselt nauditav vaadata(kahju,et nii Ventsel kui ka Remmelg katkestasid).Nüüd E.OS-le .....
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kahju, et ma ei saanud rallit jälgida kohapeal, tõsiselt kahju :(

Samas tulemusi vaadates, üllatas mind Gryazini kiirus, ainus mees see aasta, kes võrdsete masinatega Raidamile konkurentsi pakkunud. Ma ei pidanud venelast senimaani tõsiseks sõidumeheks kuid nüüd mõtlesin ümber. Well done kõigile sõitjatele, tundub, et oli taas üks võimas ralli Eestimaa pinnal :D
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

Selles suhtes caliga nõus - läksin ka hommikul esimesse tanklasse mis teeääres oli ja oligi legend olemas..
Ise leidsin kuuendal ühe mega koha - oli selline pikk sirge ja siis parem kolm ja kohe järgi vasak kolm - asja tegi huvitavaks see, et esimeses kurvis oli suur loik, mis ulatus üle kogu tee, a seda vist paljudel legendis polnud.. ja nii siis kõik seal põllul käisidki :) sm. Telkovil jäi katusest puudu ainult mõni gramm..
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

Ja Carlos, kelle service Sa olid? :)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

marti kirjutas:Ja Carlos, kelle service Sa olid? :)
šehvide värk noh! Tegelikult oli asi selles, et rallifoorum üritab ka end veidi meedia alla liigitada ja kuna pressi kleepsud otsas olid, siis anti service kleepekas. Vähemalt hooldusalale sai sisse ja ei pidanud vihmas ligunema. Miks ma sind ei näinud?
Kasuta ikka turvavööd ka!
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

Carlos kirjutas:
marti kirjutas:Ja Carlos, kelle service Sa olid? :)
šehvide värk noh! Tegelikult oli asi selles, et rallifoorum üritab ka end veidi meedia alla liigitada ja kuna pressi kleepsud otsas olid, siis anti service kleepekas. Vähemalt hooldusalale sai sisse ja ei pidanud vihmas ligunema. Miks ma sind ei näinud?
tglt ega ma sind ka ei näinud, aga autot nägin mitme katse peal seismas :)
Lihtsalt uudishimust - palju eesti rallidel meediale osalemine maksab?
Seekord oli ka näha, et siniseid veste oli väga palju..
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Keegi selle eest raha ei küsi seni veel. Aga kulusid ikka on. Kilomeetreid kogunes nädalavahetusega 760 - sellest mingi bensukulu. Pildid - filmid, ilmutamised jne. Ööbimine hotellis. Nagu ikka, tavalised rallikülastaja kulud.
Kasuta ikka turvavööd ka!
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

Carlos kirjutas:Keegi selle eest raha ei küsi seni veel. Aga kulusid ikka on. Kilomeetreid kogunes nädalavahetusega 760 - sellest mingi bensukulu. Pildid - filmid, ilmutamised jne. Ööbimine hotellis. Nagu ikka, tavalised rallikülastaja kulud.
hmm, kas eos`il ka ei ole?
neid rallikülastaja kulusid tean ma liigagi hästi :)
omast kogemusest võin veel lisada - kaks korda on tulnud esiklaasi minna vahetama peale järjekordset rallit..
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

EOS-il minu teada ka raha ei küsita. Isegi MM-il ei küsita. A ma ei tea, kuda telemeestele tingimused on.
Kasuta ikka turvavööd ka!
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Uusi EVO-st pole kellegil pilte ?..et kui katki see siis läks ?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Naised rääkisid, et sellest evost pole midagi järgi.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Uusi Lancer EVO 6 on ju Soomest renditud ja neil peaks olema kindlustus, seega ei maksa selle pärast eriti muretseda, EOS-il on Uus igaljuhul jälle stardis...
margofi
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 32
Liitunud: 12 Juun 2003, 09:57

SS5

Postitus Postitas margofi »

Mida arvate ss5 trampliinist peale mida 5 meest võssa lendas ja ega Murakas samuti oli sinna poole teel - päästis vaid võimas masin ja head oskused?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Möödund aastal sai oldud sel trampal ja plaanis oli ka sel aastal minna. Kahjuks... kutsuti hoopis ühele trampale, mis sellest paar kilti finishi poole oli. Samas möödunud aastal ei juhtunud sel trampal midagi erilist, kas siis oli seal midagi muudetud?
Kasuta ikka turvavööd ka!
margofi
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 32
Liitunud: 12 Juun 2003, 09:57

Postitus Postitas margofi »

Pole jälle eelnevalt käinud aga Murakal läks seekord küll napilt - vähemalt minu ja kaaspealtvaatajate meelest. Jõnks käis nagu läbi, et nüüd on väljas. Peale trampliini keeras kohe vasakule ja siis veel paremale. Päris trikki koht :-)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Eks see koht ole kõigil peas kindlasti ka.
Kasuta ikka turvavööd ka!
tarvo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 95
Liitunud: 18 Veebr 2003, 11:10

Re: SS5

Postitus Postitas tarvo »

margofi kirjutas:Mida arvate ss5 trampliinist peale mida 5 meest võssa lendas ja ega Murakas samuti oli sinna poole teel - päästis vaid võimas masin ja head oskused?
rõuge trampa asja nimeks ja igal sealkandi rallil see sees olnud
aga 5 meest?? :shock:
üks auto kahe mehega - ehk siis ventsel jah pani katla peale seal ennast
murakal jäi nipin-napin puudu tõesti

uusi kata oli enne seda ja lätakad panid u. 500m hiljem katla peale endid.
nii naljakas kui see ei ole jäi ühe ja sama kilomeetri peale kolm samarat

ahjaa muudetud pold seal küll midagi, peale nende "eurokraavide" mis iga tee äärde kaevatud on
Tarvo
Toomas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 59
Liitunud: 13 Veebr 2003, 21:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Toomas »

Minul samuti üritusest väga head muljed - hea ilm, huvitavad katsed (lähestikku ja hästi ligipääsetavad), pealtvaatajakava asjalik, selle eest 25.-kr polnud palju. Vrdl. viimase Saku motokrossiga, kus küsiti ainult pileti eest 75.- kr! ja selle eest ei antud isegi võistlejate nr-tega stardinimekirja.
Ka minul ei õnnestunud seekordses sündmuste epitsentris viibida, olin sellest just ~300 m stardi poole vasakul mahapöördel, ja Ventseli katastroofi õnnestus tunnistada vaid kõrva järgi. Hoog trampliinile minekul oli igatahes märkimisväärne. Aga muidu oli see küll üks parema nähtavusega kohti (~1 km kindlasti).
Samuti oli päris põnev 6. katse start, kus peaaegu kohe peale starti tuleb pikk jätkuv paremkurv, minu meelest isegi ilma kaldeta - mega pilt, kus vähemalt esimesed kolm masinat kurvisse sööstes jätkasid kiirendamist, selle asemel et hoogu maha võtta! Tõsi enamus järgnevaid võistlejaid ikka näitasid korraks piduritulesid (v.a. Pohl).
Sellised siis elamused. Ja võro kiilt oll ka peris ummamuudu kuulda?!:)
Vasta