Miks Margus Murakat enam sõitmas ei ole näha?

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
deiviidas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 58
Liitunud: 14 Okt 2003, 22:18
Asukoht: Tartu

Miks Margus Murakat enam sõitmas ei ole näha?

Postitus Postitas deiviidas »

Natuke asjatundmatu küsimus, aga siiski otsustasin küsida. Miks ei ole Margus Murakas enam oma wrc'ga, Eestis viimati toimunud rallidel osalenud. Võibolla ma olen sellest ralli värgist liiga kaugele hoidev inimene, et ma ei tea mis toimub, aga mulle tundub, et ta on kuidagi tahaplaanile vajunud. Kas tal võistlusauto/võistlusautod on ikka alles? Võibolla on küsimus hoopiski selles, et Eesti mastaabis ei tasu see sõit enam wrc autol ära, kuna läheb mõttetult kalliks ning ka konkurentsi ei ole. Või on ta oma eesmärkideks seadnud Eesti aasta rallisündmuse RS ralli. Ühesõnaga, äkki keegi oskab vastata neile küsimustele.
Viimati muutis deiviidas, 06 Apr 2004, 22:01, muudetud 1 kord kokku.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Minu teada olid talvel Corolla ja Focus mõlemad remondis ja selle tõttu ei saanud sõita. Nüüd on lootust, et äkki Murakas osaleb Tallinna rallil juba. Corolla ja Focus on muidu mõlemad alles, kuigi Corolla on juba väga pikka aega müügis, ilmselt ei leidu ostjaid :(

WRC autoga on loomulikult meeletult kallis sõita ja ega raha puu otsas kasva ning konkurente ka eriti ei ole, aga eks ta ikka rohkem oma lõbuks sõidab :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Minu teada on Muraka Corolla siiani müügis ja võimalik ,et lähiajal leidub sellele ostja Eesti sõitjate hulgast. Saab näha mõne kuu pärast, kas mu salaallikatelt tulnud vihjed ka paika peavad. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Murakal vahelejäänud üks ralli.Saaremaal oli ta ju stardis
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Strike kirjutas:Minu teada on Muraka Corolla siiani müügis ja võimalik ,et lähiajal leidub sellele ostja Eesti sõitjate hulgast. Saab näha mõne kuu pärast, kas mu salaallikatelt tulnud vihjed ka paika peavad. :)
nojah loodame et nii läheb aga seni suu kokku kleebitud :) :wink:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Yep Sparco meie teame a teistele ei räägi. Küll me oleme pahad :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Strike kirjutas:Minu teada on Muraka Corolla siiani müügis ja võimalik ,et lähiajal leidub sellele ostja Eesti sõitjate hulgast. Saab näha mõne kuu pärast, kas mu salaallikatelt tulnud vihjed ka paika peavad. :)
ee..ma oletan, kuna Raua Robi käib jala siis ..ostab Robi selle ää ja sõitjaks saab... :roll: ..Käo Sass ?.. ei Sõitjaks paneks hoopis Remmaku :D
evo VI
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Sept 2003, 09:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas evo VI »

Sõitjana näeks suure rõõmuga Raidamit.. see oleks viimase peal! :D
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rallikala »

mul on kah üks küsimus Muraka kohta:Miks M.Murakas viimase ajal talirallisid ei sõida?
mida veel....
Evo

Postitus Postitas Evo »

Raidam kyl ei istu enam yhelgi võistlusel kiire auto rooli, sest mis see talle annab kui ta veel yhe korra eesti meistriks tuleb.........muraka fordi talvise remodi põhjusex oli minu teada keps mis tuli mootori kylje pealt ilma vaatama. Ja nagu näha pole ka teda Tallinna rally nimekirjas nii võüib arvata et ta on präegusex lõpetanud :)
Vasta